Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tego co wiem to zakaz został zawieszony
6
Najlepszą opcją byłoby nazwanie stadionu im. Johana Cruyffa. Tylko to odda jego wielkość
0
0
Bardzo fajne lato się zapowiada ;D
0
6/16 drużyn w EP to byłoby coś ;D
0
Zdecydowanie Busquets
5
najlepszy mecz Messiego?
Żeby to było jedno spotkanie to byłoby proste, ale facet zagrał w karierze kilkadziesiąt meczów na ocene 10/10. Pamiętam pierwszt hattrick z Realem, pamiętne 4-0 z Milanem, jak 4 strzelił w jednym meczu z Arsenalem czy choćby Bayer i jego manitka
7
Arroyo (vice president): "There will be a shirt sponsor next season. We talked with Nike, first shirts will be sold without sponsor." [catr]
Pierwsze koszulki bez sponsora.
0
dokładnie, pomyłka ;)
0
kiepski pomysł biorąc pod uwagę mecz z Villarreal na el Madrigal..
0
4
2
No i w końcu LE odpowiedział czemu Suarez jest taki gruby. Biedny spodziewa sie dziecka i pewnie będzie jeszcze odpoczywał ;D
0
Talent chłopak ma, ale widziałbym go bardziej na pozycji Iniesty aniżeli DP
0
Messi w tym roku 23 gole, w 2012 czyli najlepszym na dzień 12 marca miał 24 trafienia
2
Barcelona zmarnowała 10 z 20 karnych w tym sezonie / barcastuff
2
Więcej niż pewne, że stracimy punkty na Anoeta niż na CN z Realem
0
Roberto to swój chłop, a w naszym klubie powinni oni decydować o sile zespołu przede wszyszstkim
0
szkoda, że dopiero od sezonu 2017/18...
1
Szpila w Real wbita ;D
5
Pique: "Robię waka waka z Shakirą, ale nie codziennie"
0
mówisz o meczach ligowych, a ja przedstawiłem we wszystkich rozgrywkach...
1
Najdłuższe passy meczów bez porażki w historii:
Juventus - 42
Nottingham - 40
Milan - 36
Barcelona 36
0
21 gol Messiego w tym roku, tym samym 495 w karierze
0
tak
0
bo dużo meczów mają do rezegrania
15
plus powrót na sprincie bodajże w 71. lub 81. minucie
0
Póki co szału nie robi. Podobnie Turan..
3
Byłem w styczniu w BCN i na meczu z Granadą faktycznie siedzieliśmy w koszulkach bo grzało niemiłosiernie. ;D
0
Dzięki, o to mi chodziło.
0
Nigdzie nie można znaleźć informacji o rekordzie meczów bez porażki, ale ogólnie. Są, ale tylko ligowe rekordy...