Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kontrakt na serwetce to ściema. Nic takiego nie miało miejsca
0
Jestem przeszczęśliwy, że go nie kupiliśmy. Gra tragicznie, powinien się jeszcze sporo nauczyć bo póki co to mógłby grać u nas, ale w rezerwach
1
1.17
0
Redakcja to w ogóle wie, że wypada dać zapowiedź meczu?
0
Najważniejsze to wygrać nawet 1-0. Wygranie 1-0 czy 10-0 to wciąż te same 3 pkt
0
Antonella póki co jeszcze nie jest żoną Messiego, ale jest ku temu co raz bliżej
62
Odpoczywać będą w środę, ale jutro trzeba zagrać na 100%
0
Czasami zastanawiam się po co niektórym internet. Robson już nie żyje..
0
Bobby Robson
0
Boateng, doby żart naprawdę ;)
0
Oj, nie pędź tak prędko. Jeden z najlepszych, ale nie najlepszy
5
a kolega wie, że Aitor już nie gra w Barcelonie?
0
no wiadomo, że tak. Od bohatera do zera i to w przeciągu jednego dnia
0
mówiła o tym wielokrotnie w radiu, jak sama mówi kocha Suareza
0
zależy ile brać meczów pod uwagę
0
25 maja 1958 nie było 8-0, a 8-1
0
źródło?
2
Proszę o możliwość dania oceny 11 Busiemu
2
Co on se jaja robi?
0
siema, byłem na CN o co chodzi? ;)
0
zgadza się
0
Uwielbiam konferencje Enrique, każdą się fajnie czyta dzięki inteligencji Lucho. Pora na Valencię, trzeba jutro dać 100% żeby w rewanżu mieć komfort
1
Fajny wzór, nie te czasy aby dawać kołnierzyki
10
Nisko cenisz swoją dziewczynę w takim bądź razie. Szkoda.
0
Espanyol to drużyna rezerw Realu, także nie licz na to. Pewne 3 pkt Yazida i spółki
8
co roku wygląda to tak samo, a jakoś dwa tryplety się udało. Decydując się na grę w Barcelonie trzeba być świadomym o co się walczy. To nie Polska i 40 meczów w sezonie, a Barcelona i ok. 60
3
jedynym godnym rywalem dla Barcy w tej lidze jest Atletico i to z nimi od 3 lat gramy najważniejsze mecze ;)
0
Całe szczęście, że Messi cały i zdrowy po tym faulu, bo w chwili starcia chyba każdy z nas zamarł. Madryckie bydło o mało co, a przestawiliby kolano naszej pchły
1
FA Cup to najstarsze rozgrywki piłkarskie na świecie i faktycznie to ich tradycja.
5
tam jest więcej kotów i mają za zadanie łapać myszy. Byłem ostatnio i widziałem ;)