2

Kontrakt na serwetce to ściema. Nic takiego nie miało miejsca

0

Jestem przeszczęśliwy, że go nie kupiliśmy. Gra tragicznie, powinien się jeszcze sporo nauczyć bo póki co to mógłby grać u nas, ale w rezerwach

1

1.17

0

Redakcja to w ogóle wie, że wypada dać zapowiedź meczu?

0

Najważniejsze to wygrać nawet 1-0. Wygranie 1-0 czy 10-0 to wciąż te same 3 pkt

0

Antonella póki co jeszcze nie jest żoną Messiego, ale jest ku temu co raz bliżej

62

Odpoczywać będą w środę, ale jutro trzeba zagrać na 100%

0

Czasami zastanawiam się po co niektórym internet. Robson już nie żyje..

0

Bobby Robson

0

Boateng, doby żart naprawdę ;)

0

Oj, nie pędź tak prędko. Jeden z najlepszych, ale nie najlepszy

5

a kolega wie, że Aitor już nie gra w Barcelonie?

0

no wiadomo, że tak. Od bohatera do zera i to w przeciągu jednego dnia

0

mówiła o tym wielokrotnie w radiu, jak sama mówi kocha Suareza

0

zależy ile brać meczów pod uwagę

0

25 maja 1958 nie było 8-0, a 8-1

0

źródło?

2

Proszę o możliwość dania oceny 11 Busiemu

2

Co on se jaja robi?

0

siema, byłem na CN o co chodzi? ;)

0

zgadza się

0

Uwielbiam konferencje Enrique, każdą się fajnie czyta dzięki inteligencji Lucho. Pora na Valencię, trzeba jutro dać 100% żeby w rewanżu mieć komfort

1

Fajny wzór, nie te czasy aby dawać kołnierzyki

10

Nisko cenisz swoją dziewczynę w takim bądź razie. Szkoda.

0

Espanyol to drużyna rezerw Realu, także nie licz na to. Pewne 3 pkt Yazida i spółki

8

co roku wygląda to tak samo, a jakoś dwa tryplety się udało. Decydując się na grę w Barcelonie trzeba być świadomym o co się walczy. To nie Polska i 40 meczów w sezonie, a Barcelona i ok. 60

3

jedynym godnym rywalem dla Barcy w tej lidze jest Atletico i to z nimi od 3 lat gramy najważniejsze mecze ;)

0

Całe szczęście, że Messi cały i zdrowy po tym faulu, bo w chwili starcia chyba każdy z nas zamarł. Madryckie bydło o mało co, a przestawiliby kolano naszej pchły

1

FA Cup to najstarsze rozgrywki piłkarskie na świecie i faktycznie to ich tradycja.

5

tam jest więcej kotów i mają za zadanie łapać myszy. Byłem ostatnio i widziałem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?