Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arda chory. Nie ma pewności czy będzie mógł jutro zagrać [Sport]
1
a ja wierze, że otworzysz słownik
2
Mam nadzieję, że chłopaki zrzucą presje i wyładują złość na Valencii. Pora zlać ich jak ostatnio, bo potrzeba goli jak tlenu
54
Ławka to jest żałosna. Jest kim postraszyć, naprawdę.
0
Dawać tą Valencię, bo pora wrócić na dobry tory. Mam nadzieję, że dziś chłopaki pokażą klasę i jak walczy się w najlepszym klubie
0
Nie wiem jak można mówić, że ten sezon jest słaby. Chyba co niektórzy powinni przespać się i przemyśleć jakie głupoty mówią.. Zdobycie mistrzostwa Hiszpanii i CdR to przed sezonem wziąłbym w ciemno nawet gdybym wiedział, że odpadniemy w 1/4 finału LM.
0
Barcelona to najlepszy klub świata. Nie ważne czy obecnie gramy słabo, czy będziemy grać fantastycznie, ale tych facetów trzeba wspierać podczas każdego meczu. Zasługują na to jak psu należy się buda. Dostarczają człowiekowi łez radości, ale i też smutku. Za to kocha się futbol, za to kocha się te barwy, które od ponad 100 lat zna każdy kibic świata nie ważne czy kochając ten klub czy go nienawidząc. Każdy na myśl o możliwym pojedynku z Barceloną na pełne gacie i nikt tego wewnątrz siebie nie oszuka.
9
Nie ma pieniędzy na 500+ to trzeba gdzieś je znaleźć
1
A to według ciebie na ławie Adriano, Munir, Sandro, Verma to jest wszystko ok? Oni mają pomóc w zdobywaniu tytułów tak?
0
A co pokazał w tym sezonie Vidal, żeby grał w 1 składzie? Zresztą Bravo jest niczemu winny, gra rewelacyjnie i po co zmieniać coś co dobrze funkcjonuje
0
Litości, dajcie spokój z tymi Bellerinami, Gameirami. Potrzeba młodego napastnika, który będzie chciał walczyć o miejsce w składzie, a nie starego wyjadacza co będzie pasować ława bo kasę i tak dostanie
1
To prawda. Zresztą Alba też powinien mieć silnego konkurenta, bo obaj czasami grają po prostu tak, że jedyne miejsce gdzie powinni być to ławka.
0
Bzdura. Stracił ochotę do gry z niejakiego powodu i to jest problem
0
Dokładnie, coś zaczeło się dziac jeszcze przed przerwą na repry...
0
Jaki futbol jest niesprawiedliwy, kilka minut i to zamiast Atleti z nami to już dawno by ich nie było, a tak są w półfinale
0
Zemściło się, że Barca przespała zimowe okno i nie kupiła napastnika co było konieczne. Teraz za to zapłaci, kto wie czy nie mistrzostwem, bo MSN jest zajechane i oddycha rękawami po 20 minutach
0
Jestem pewny, że chłopaki wiedzą jak wrócić na właściwe tory. Jako kibice wierzymy, że zdobędziemy dublet, gdzie przed sezonem każdy wziąłby to w ciemno. Visca el Barca! Visca Catalunya!
0
Niesamowite jak człowiek utożsamia się z klubem. Czasami zastanawiam się co kocham bardziej, swoją dziewczynę czy Barcelonę ;D
4
Wierzę w tą ekipę. Jak ktoś ma obronić LM to może zrobić to tylko Barcelona!
0
Dałem kuponik na awans Realu, Bayernu, PSG i Atletico. Kurs ponad 16, ale darmowy to można spróbować.
0
Real - Wolfsburg 3-0
Benfica - Bayern 1-2
Atletico - Barca 2-2
Manchester City - PSG 0-2
0
Wierz mi, że oni tak jak Espanyol wolą spaść niż żeby to Barca sięgnęła po mistrza
1
Ostatnie miesiące z nim i bye bye
0
Nawet gdyby VFL strzeliło tego gola, to 4-1 dla RM jest dalej jak najbardziej możliwe. Nie oszukujmy się
5
Każdy z wyników, kiedy nam sędziował biorę w środę w ciemno ;D
0
Enrique zrezygnował z tego treningu. No to akurat dziwne
0
Ale klauzule. Niby kontrakt niski, ale i tak wychodzi ponad 10 mln na sezon
0
Z tego co wiem to miałby wstrzymany egzamin i 500 zł mandatu. Miałem to samo, ale mi policjanci wówczas odpuścili
0
Miało być świętowanie mistrza na 4 kolejki przed końcem, a póki co to może być najwcześniej w 37. kolejce...
1
Tylko i aż 6. Ostatnio było 9 i było ile punktów przewagi? 11? Teraz ile jest każdy widzi.