0

Deco?

0

ja ogólnie jestem przeciwny dogrywkom bo to tylko nie potrzebne męki dla zawodników. Od razu zrobić karne i po sprawie

16

Spuszczenie ich do Segunda będzie równie szczęśliwe niczym wygranie LM przez Barcę

12

Szklanki wody bym im nie dał, bo ten pseudoklub nawet na to nie zasługuje

0

Jak najbardziej możliwe, ale jeszcze poczekajmy na finalistów

0

Dla osoby dorosłej 23 euro, mi się udało znacznie taniej, bo kupiłem w czarny piątek gdzie były spore zniżki

2

Słabiutka Brazylia, w CA liczę na Urusów i Leo z Argentyną

0

Rayo by lepiej w tej 1/2 pograło

0

Oj XII wiek, widzę jeszcze epoka rycerzy trzyma ;)

3

W finale liczę na Atleti jak nigdy wcześniej. Niech skopią dupy madridistom, bo ich zwycięstwa w ew. finale po prostu nie przecierpie. Drabinka usłana różami rok w rok. Zaczyna być powoli mało smaczne jak są przepychani do finału..

2

Pogba marzenie. Pod wodzą Messiego mógłby stać się nr 1 przyszłości

10

Świetny sędzia. Oby więcej takich to poziom rozgrywek byłby o wiele lepszy

1

Liverpool nigdy nie był mistrzem? Wyłącz swoją FIFE i wróć do naszego świata

0

tak, to da mistrza Leicester

2

X

0

Na ścisłe to już przed tym meczem Betis mógł robić szpaler, bo o ile dobrze pamiętam przewaga wynosiła już 9 pkt nad drugim Atleti

0

A wyobraź sobie, że z 10 bramek strzelił w momencie kiedy mógł nie strzelić bo były ze słych sytuacji i tylko jego geniusz sprawił, że trafił. Albo ilość karnych których mógł wykonywać, a nie wykonywał bo robli to z Messim i Neyem

0

Jak wygląda klasyfikacja Złotego Buta?

1

Następca Manela zostanie jego syn , przynajmniej tak twierdzi bodajże MD

1

Cieszę się, że miałem okazję jeszcze usłyszeć na żywo glos tego wspanialego cule i socio Barcy. Głos Barcy już na zawsze.

0

Opuścił bodajże 6 meczów, a nie 3. Dwa z powodu ślubów swoich dzieci, z powodu operacji i jeszcze czegoś innego

0

W tym roku widać było, że coś jest nie tak. Luty przeszliśmy jak burza i to już zwiastowało, że kryzys pojawi się później. Pech chciał, że przyszedł na kwiecień. Najważniejszy obok maja miesiąc

1

Ta Sevilla już mi się szczerze znudziła w tej LE, bo ino oni wygrywają ;D Villarreal też może być dla odmiany ;)

0

Tak jak kolega pisze, Koguty grają bardzo fajny futbol

0

zobacz w spamie

3

W tym roku wyjątkowo jestem za angielską drużyną i chcę żeby wygrali LE. Gdyby chodziło o Chelsea, MU itd. to chciałbym ich porażki bo ich nie cierpię, ale mam duży sentyment do LFC za Gerrarda, za kibiców, za Anfield.

14

Villarreal - Liverpool ;)

0

W dodatku BVB wie co robi, bo opublikowala komunikat na swojej stronie, a tego mu już kibice nie wybaczą. To tak jakby Suarez poprosił o transfer do Realu..

0

Fajną opcją dla Barcy byłby Bakambu

3

Dokładnie, a nasze transfery to będą kolejne Douglasy i Vermaeleny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?