Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Deco?
0
ja ogólnie jestem przeciwny dogrywkom bo to tylko nie potrzebne męki dla zawodników. Od razu zrobić karne i po sprawie
16
Spuszczenie ich do Segunda będzie równie szczęśliwe niczym wygranie LM przez Barcę
12
Szklanki wody bym im nie dał, bo ten pseudoklub nawet na to nie zasługuje
0
Jak najbardziej możliwe, ale jeszcze poczekajmy na finalistów
0
Dla osoby dorosłej 23 euro, mi się udało znacznie taniej, bo kupiłem w czarny piątek gdzie były spore zniżki
2
Słabiutka Brazylia, w CA liczę na Urusów i Leo z Argentyną
0
Rayo by lepiej w tej 1/2 pograło
0
Oj XII wiek, widzę jeszcze epoka rycerzy trzyma ;)
3
W finale liczę na Atleti jak nigdy wcześniej. Niech skopią dupy madridistom, bo ich zwycięstwa w ew. finale po prostu nie przecierpie. Drabinka usłana różami rok w rok. Zaczyna być powoli mało smaczne jak są przepychani do finału..
2
Pogba marzenie. Pod wodzą Messiego mógłby stać się nr 1 przyszłości
10
Świetny sędzia. Oby więcej takich to poziom rozgrywek byłby o wiele lepszy
1
Liverpool nigdy nie był mistrzem? Wyłącz swoją FIFE i wróć do naszego świata
0
tak, to da mistrza Leicester
2
X
0
Na ścisłe to już przed tym meczem Betis mógł robić szpaler, bo o ile dobrze pamiętam przewaga wynosiła już 9 pkt nad drugim Atleti
0
A wyobraź sobie, że z 10 bramek strzelił w momencie kiedy mógł nie strzelić bo były ze słych sytuacji i tylko jego geniusz sprawił, że trafił. Albo ilość karnych których mógł wykonywać, a nie wykonywał bo robli to z Messim i Neyem
0
Jak wygląda klasyfikacja Złotego Buta?
1
Następca Manela zostanie jego syn , przynajmniej tak twierdzi bodajże MD
1
Cieszę się, że miałem okazję jeszcze usłyszeć na żywo glos tego wspanialego cule i socio Barcy. Głos Barcy już na zawsze.
0
Opuścił bodajże 6 meczów, a nie 3. Dwa z powodu ślubów swoich dzieci, z powodu operacji i jeszcze czegoś innego
0
W tym roku widać było, że coś jest nie tak. Luty przeszliśmy jak burza i to już zwiastowało, że kryzys pojawi się później. Pech chciał, że przyszedł na kwiecień. Najważniejszy obok maja miesiąc
1
Ta Sevilla już mi się szczerze znudziła w tej LE, bo ino oni wygrywają ;D Villarreal też może być dla odmiany ;)
0
Tak jak kolega pisze, Koguty grają bardzo fajny futbol
0
zobacz w spamie
3
W tym roku wyjątkowo jestem za angielską drużyną i chcę żeby wygrali LE. Gdyby chodziło o Chelsea, MU itd. to chciałbym ich porażki bo ich nie cierpię, ale mam duży sentyment do LFC za Gerrarda, za kibiców, za Anfield.
14
Villarreal - Liverpool ;)
0
W dodatku BVB wie co robi, bo opublikowala komunikat na swojej stronie, a tego mu już kibice nie wybaczą. To tak jakby Suarez poprosił o transfer do Realu..
0
Fajną opcją dla Barcy byłby Bakambu
3
Dokładnie, a nasze transfery to będą kolejne Douglasy i Vermaeleny