Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze? Ja już nie wierzę, że ta Argentyna wygra MŚ w najbliższych latach. Mieli niebywałą okazję, ale Higuain pokazał "klasę"
0
Rzeczywiście poziom napastników powala na tych mistrzostwach. Po 1. kolejce nikt nie zdołał zdobyć dwóch bramek. Najlepszy był Payet - gol i asysta
2
1-0 dla Szwajcarów
0
ja nie mówię, że nie mam z niego beki bo też mam i to wielokrotnie ;) po prostu napisałem, że mają ludzie kompleksy z jego powodu zamiast cieszyć się grą np. Barcy czy obecnie euro 2016
11
Też mnie to zastanawia. Kompleks CR7 widać gołym okiem. To świadczy tylko o tym jak dobrym jest piłkarzem ;)
2
Ja wstaje o 5, ale żeby iść do pracy ;) pół godzinki obejrze na pewno ;)
3
Byłoby znakomicie, tytuł króla strzelców + MVP turnieju + CA to plan do wykonania
1
nie obrażaj panien, np mnie ;D
29
Jak wino, im starszy tym lepszy. Śmiało może pograć 2-3 lata jeszcze na najwyższym poziomie
19
Rok w rok ta sama gadka, a facet jak był słaby tak dalej jest. Weźmy się lepiej skupmy na klasowym zawodniku, który naprawdę wzmocni pozycję stopera
0
Pora podać się do dymisji, nie widzę innego wyjścia. Oczyszczenie siebie kosztem wizarunku klubu... żenada. A co klub kupił zawodnika czy może jednak są odpowiedzialni za to ludzie? No właśnie panie Bartomeu.
0
Nie za tydzień, a już jutro ;)
0
Zauważ czy inne druzyny mają kogoś takiego jak Suarez, Neymar czy Rakitić.
1
Dokładnie. Dziś zwycięstwo zachodnich sąsiadów
1
Czemu twitter barcastuff zawieszony?
12
Zwycięstwo zwycięstwem, ale cieszy gra Polaków. Widać, że to nie jest wybijanie na pałę i liczenie na błąd rywali tylko dobre zaangażowanie taktyczne. Brawo.
3
Ta grafika to bzdura. Batigol ma 56 bramek i to jest pewne.
3
Batistuta ma 56 bramek i Messiego dzielą 3 bramki od wyrównania rekordu.
0
nie
0
mecz otwarcia EURO 2012; Polska - Grecja, niby słaba Grecja a 1-1 ugrała..
1
Prawda.
1
Też fajne promo ;)
3
Luis może wracać do Barcelony odpoczywać. Szkoda, bo był nieźle wkurzony, ale widać na kim opiera się ta reprezentacja. On już wygrał CA, więc jak wygra teraz Leo to myślę, że mu to wybaczy ;)
0
a Lewandowski to za co? chyba za to, że Polak. Pique już lepiej się prezentował
0
nic takiego nie było i dalej nie ma, najwcześniej pewnie 1 lipca
1
figo to inna sprawa, on odchodził dla kasy i tylko tyle, zdrada klubu dla czego? dla pieniedzy
0
głównie lewy napad, tam czuje się najlpiej, ale w środku też może grać
1
Od wygrania LM przez Real wiadomo, że zdobedzie ją CR bo to jest standard. Suarez w UEFA o FIFA nie ma czego szukać bo jest tam czarną owcą i nic nie wygra, nawet gdy przyćmi wszystkich
2
Suarez
2
Umtitiego