Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Zwycięstwo Anglii i Polacy w 1/8 finału
1
Coutinho? Poważnie? On się jest za słaby na Liverpool, a ty chcesz go do Barcy.. Poziom Barcy to Verratti, Pogba na którego nas nie stać, Payet
3
Niech Neymar powie w końcu czego on w życiu chce i sprawa będzie jasna. Albo chce grać u boku najlepszego piłkarza świata i za kilka lat być na jego miejscu, albo żegnamy się i kupujemy Verrattiego
3
Jakie to mundo jest żałosne; "Barca obserwuje młodego napastnika, który występuje na Euro". No wow, tak jakby inne kluby siedziały na dupie i nic nie robiły. Poziom tych redaktorów zmyślających bzdury jest gorszy niż Marki i Asa razem wziętych
0
Pokaż mi to oficjalnie. Piłkarz póki co nie zaakceptował oferty
0
Zastanawiam się czemu kasa za Pedro jest liczona na ten sezon..
1
FFP to fikcja. Kto bogatemu zabroni? UEFA? FIFA? Korupcja goni korupcję i obecny futbol powoli staje się obrzydzeniem. Kiedyś za topowego grajka płaciło się 30 mln, dziś za tyle to można kupić Umtitiego..
0
PSG jest w stanie to zapłacić
1
Rynek prędzej czy później tego nie wytrzyma i cały ten futbol padnie z hukiem.
2
Chce niech idzie. Nikt po nim płakać nie będzie. 190 mln euro drogą nie chodzi i za to można wzmocnić 3 topowymi zawodnikami
0
Trochę przesadziłeś z tymi 80 mln rocznie, bo jest 40 mln brutto
0
Dokładnie, ale doskonale wiemy, że on był częścią transferu Neya
0
źródło?
0
Kto to kurde jest...
5
Statystyki Messiego:
ROK 2016 (klub + reprezentacja)
37 meczów - 33 gole - 20 asyst
CAŁA KARIERA (klub + reprezentacja)
642 mecze - 507 goli - 211 asyst
2
Jak Messi dalej będzie grał na swoim poziomie to spokojnie zje Pelego, a później zrobi to Neymar
2
Ale bodajże dwa z tych 19, Messi trafił po dobitce oraz ten co podał Suarezowi co cięzko uznać za niestrzelony...
0
Batistuta strzelił 56 bramek, więc Leo brakuje jeszcze dwóch trafień do wyrównania. Ah ta hiszpańska prasa..
0
Pewnie, że Polsce
0
Dla mnie sprawa jest prosta, bójki i każde naganne zachowanie kibiców powinno skutkować wykluczeniem drużyn z turnieju
1
Tylko TVP, nie dać polsatowi tym złodziejom satyfakcji. Ostatnio na TVP 7 mln ludzi, a polsat 5 takze bardzo dobrze
0
Ja miałem X ;D
0
Wiem, wiem sam mieszkam na południu i CT Sport pokazuje wszystkie mecze
2
Nikt już nie kupi, bo cena ta sama, a ilosć spotkań z każdym dniem co raz mniejsza
4
Jak dodać usunięte kanały z 13°E samemu ręcznie na przykładzie dekodera HD 6000 (podobnie będzie na innych modelach HDxxxx)?
1. Wchodzimy do Menu
2. Wybieramy opcję Ustawienia
3. Jeśli dekoder poprosi o PIN - wprowadzamy jego wartość (fabrycznie: 0000)
4. Wybieramy opcję Instalacja
5. Wybieramy opcję Ręczne wyszukiwanie kanałów
6. Wypełniamy pola:
- dla Das Erste częstotliwość: 11541, prędkość transmisji 22000, polaryzacja: pionowa
- dla ZDF częstotliwość: 11054, prędkość transmisji: 27500, polaryzacja: pozioma
Innych opcji nie zmieniamy (FEC: auto, przeszukiwanie sieci: nie, kanały: wszystkie, można ew. zmienić na niekodowane, ale nie jest to niezbędne)
7. Wybieramy OK na pilocie.
[SatKurier]
0
Przywróć ręcznie
30
Haha żałosny Cyfrowy Polsat myślał, że jak usuną z listy ZDF to nikt nie będzie umiał tego obejść. Z tatą właśnie przywróciliśmy i mogą nas pocałować
0
Nie wiem co on bierze, ale jak chce grać dalej w Bilbao to on równo w głowie nie ma.
0
Iniesta póki co najlepszy na tym turnieju obok Payeta
1
Wygląda, że ARG-WEN w 1/4, ARG-USA w 1/2 i finał Chile - ARG ;)