6

Zwycięstwo Anglii i Polacy w 1/8 finału

1

Coutinho? Poważnie? On się jest za słaby na Liverpool, a ty chcesz go do Barcy.. Poziom Barcy to Verratti, Pogba na którego nas nie stać, Payet

3

Niech Neymar powie w końcu czego on w życiu chce i sprawa będzie jasna. Albo chce grać u boku najlepszego piłkarza świata i za kilka lat być na jego miejscu, albo żegnamy się i kupujemy Verrattiego

3

Jakie to mundo jest żałosne; "Barca obserwuje młodego napastnika, który występuje na Euro". No wow, tak jakby inne kluby siedziały na dupie i nic nie robiły. Poziom tych redaktorów zmyślających bzdury jest gorszy niż Marki i Asa razem wziętych

0

Pokaż mi to oficjalnie. Piłkarz póki co nie zaakceptował oferty

0

Zastanawiam się czemu kasa za Pedro jest liczona na ten sezon..

1

FFP to fikcja. Kto bogatemu zabroni? UEFA? FIFA? Korupcja goni korupcję i obecny futbol powoli staje się obrzydzeniem. Kiedyś za topowego grajka płaciło się 30 mln, dziś za tyle to można kupić Umtitiego..

0

PSG jest w stanie to zapłacić

1

Rynek prędzej czy później tego nie wytrzyma i cały ten futbol padnie z hukiem.

2

Chce niech idzie. Nikt po nim płakać nie będzie. 190 mln euro drogą nie chodzi i za to można wzmocnić 3 topowymi zawodnikami

0

Trochę przesadziłeś z tymi 80 mln rocznie, bo jest 40 mln brutto

0

Dokładnie, ale doskonale wiemy, że on był częścią transferu Neya

0

źródło?

0

Kto to kurde jest...

5

Statystyki Messiego:
ROK 2016 (klub + reprezentacja)

37 meczów - 33 gole - 20 asyst

CAŁA KARIERA (klub + reprezentacja)

642 mecze - 507 goli - 211 asyst

2

Jak Messi dalej będzie grał na swoim poziomie to spokojnie zje Pelego, a później zrobi to Neymar

2

Ale bodajże dwa z tych 19, Messi trafił po dobitce oraz ten co podał Suarezowi co cięzko uznać za niestrzelony...

0

Batistuta strzelił 56 bramek, więc Leo brakuje jeszcze dwóch trafień do wyrównania. Ah ta hiszpańska prasa..

0

Pewnie, że Polsce

0

Dla mnie sprawa jest prosta, bójki i każde naganne zachowanie kibiców powinno skutkować wykluczeniem drużyn z turnieju

1

Tylko TVP, nie dać polsatowi tym złodziejom satyfakcji. Ostatnio na TVP 7 mln ludzi, a polsat 5 takze bardzo dobrze

0

Ja miałem X ;D

0

Wiem, wiem sam mieszkam na południu i CT Sport pokazuje wszystkie mecze

2

Nikt już nie kupi, bo cena ta sama, a ilosć spotkań z każdym dniem co raz mniejsza

4

Jak dodać usunięte kanały z 13°E samemu ręcznie na przykładzie dekodera HD 6000 (podobnie będzie na innych modelach HDxxxx)?



1. Wchodzimy do Menu

2. Wybieramy opcję Ustawienia

3. Jeśli dekoder poprosi o PIN - wprowadzamy jego wartość (fabrycznie: 0000)

4. Wybieramy opcję Instalacja

5. Wybieramy opcję Ręczne wyszukiwanie kanałów

6. Wypełniamy pola:

- dla Das Erste częstotliwość: 11541, prędkość transmisji 22000, polaryzacja: pionowa

- dla ZDF częstotliwość: 11054, prędkość transmisji: 27500, polaryzacja: pozioma

Innych opcji nie zmieniamy (FEC: auto, przeszukiwanie sieci: nie, kanały: wszystkie, można ew. zmienić na niekodowane, ale nie jest to niezbędne)

7. Wybieramy OK na pilocie.

[SatKurier]

0

Przywróć ręcznie

30

Haha żałosny Cyfrowy Polsat myślał, że jak usuną z listy ZDF to nikt nie będzie umiał tego obejść. Z tatą właśnie przywróciliśmy i mogą nas pocałować

0

Nie wiem co on bierze, ale jak chce grać dalej w Bilbao to on równo w głowie nie ma.

0

Iniesta póki co najlepszy na tym turnieju obok Payeta

1

Wygląda, że ARG-WEN w 1/4, ARG-USA w 1/2 i finał Chile - ARG ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?