Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ta plotka związana, że Umtiti był sfinalizowany z budżetu z zeszłego sezonu została sprostowana. Przelano normalnie z tegorocznego budżetu, więc tak jak mówiłem, do wydania pozostało dalej 39,75 mln euro ew. pieniądze ze sprzedaży
2
Budżet jakim Barcelona dysponuje dalej w okienku transferowym to 39,75 mln euro. [własne]
7
Klauzula wykupu
2
Połowa lipca.
0
75 mln za Kroosa to przesada. Jest dobry, ale nie za takie pieniądze.
2
Gdyby nie klauzula zawarta w wypożyczeniu to moglibyśmy o takiej kwocie zapomnieć
3
Wszystko pięknie, ale Suarez to nie jest wychowanek Barcelony, a Celty. Plus jest taki, że zna charakterystyke FCB bo grał w rezerwach i kwota transferu bardzo dobra.
2
Bo w przypadku zwycięstwa jednego klubu LL i PK, gra się z finalistką PK.
2
Tak. Barcelona gra z Sevillą.
2
Dokładnie. Tylko logitech
1
Znakomici trenerzy to się zgadza, ale ten ich pożal się Boże rynek transferowy to śmiech na sali. Maty, Silvy, Fabregasy to nawet na drugą ligę w Hiszpanii się nie nadają.
0
Co miał powiedzieć, że ściągnie Messiego? Nawet on doskonale wie, że to niemożliwe.
1
Wydanie 40 mln na 4. napastnika to przegięcie pały i jak tyle zarząd za niego zapłąci to osobiście tam pojadę i zapytam po co. Rezerwowy za 40 mln dobry żart, brać Vietto
1
Walia w półfinale, Islandia od dawna na duży potencjał
5
Ronaldo płakał jak oglądał, że nie może strzelać karnego
0
Dokładnie. Oby tak dalej, bo nasza kadra wyglądała na tle pozostałych czołowych ekip na starą
0
Messi dostanie nową umowę i to już niedługo, bo jego kontrakt wygasa w 2018, a Barca zaczyna negocjacje na dwa lata przed końcem umowy.
0
Może nie przebija, ale rok wcześniej wpłaciła chyba z 40 mln zabezpieczenia ojczulkowi Neya, żeby czasem nie odwinął numeru i nie dał synka do Realu. W przeciwnym wypadku Real musiałby chyba Barcelonie zapłacić coś koło 100 mln kary
0
Nie sądze, że przyjdzie ktoś na PO. Pierwsze skrzypce pewnie będzie grać Roberto, a zmiennikiem będzie Vidal. Ważniejszy jest gracz do środka ataku, ale o charakterystyce typowej '9'.
2
Przecież tak było z Neymarem. Real oferował więcej.
0
Nie prawda, będzie zarabiał 15 mln euro brutto.
1
Jest to możliwe
4
MSN na wiele lat!
0
Chcieć może. Znowu ich zweryfikujemy i skończy się biadolenie
6
Ale jestem dumny z tych chłopaków. Dali z siebie wszystko. Nawałka odwalił niesamowitą robotę, co pokazał turniej. Teraz niech wypoczywają i przygotowują się do el. MŚ.
8
Nie bójmy się powiedzieć prawdy. To było na panie z domu publicznego ;)
3
Świetne wypowiedzi Bartomeu. Cena 25 mln to interes życia
0
Póki co do 2022 zostaje w Barcelonie.
5
Co jak co, ale to byłoby przegięcie. Przecież każdy ma prawo do własnej decyzji i zrezygnować może kiedy tylko stwierdzi, że dalej to nie ma sensu
0
Początek sezonu bez Neya i Rafy. Oby im się chociaż na IO powiodło