2

Ta plotka związana, że Umtiti był sfinalizowany z budżetu z zeszłego sezonu została sprostowana. Przelano normalnie z tegorocznego budżetu, więc tak jak mówiłem, do wydania pozostało dalej 39,75 mln euro ew. pieniądze ze sprzedaży

2

Budżet jakim Barcelona dysponuje dalej w okienku transferowym to 39,75 mln euro. [własne]

7

Klauzula wykupu

2

Połowa lipca.

0

75 mln za Kroosa to przesada. Jest dobry, ale nie za takie pieniądze.

2

Gdyby nie klauzula zawarta w wypożyczeniu to moglibyśmy o takiej kwocie zapomnieć

3

Wszystko pięknie, ale Suarez to nie jest wychowanek Barcelony, a Celty. Plus jest taki, że zna charakterystyke FCB bo grał w rezerwach i kwota transferu bardzo dobra.

2

Bo w przypadku zwycięstwa jednego klubu LL i PK, gra się z finalistką PK.

2

Tak. Barcelona gra z Sevillą.

2

Dokładnie. Tylko logitech

1

Znakomici trenerzy to się zgadza, ale ten ich pożal się Boże rynek transferowy to śmiech na sali. Maty, Silvy, Fabregasy to nawet na drugą ligę w Hiszpanii się nie nadają.

0

Co miał powiedzieć, że ściągnie Messiego? Nawet on doskonale wie, że to niemożliwe.

1

Wydanie 40 mln na 4. napastnika to przegięcie pały i jak tyle zarząd za niego zapłąci to osobiście tam pojadę i zapytam po co. Rezerwowy za 40 mln dobry żart, brać Vietto

1

Walia w półfinale, Islandia od dawna na duży potencjał

5

Ronaldo płakał jak oglądał, że nie może strzelać karnego

0

Dokładnie. Oby tak dalej, bo nasza kadra wyglądała na tle pozostałych czołowych ekip na starą

0

Messi dostanie nową umowę i to już niedługo, bo jego kontrakt wygasa w 2018, a Barca zaczyna negocjacje na dwa lata przed końcem umowy.

0

Może nie przebija, ale rok wcześniej wpłaciła chyba z 40 mln zabezpieczenia ojczulkowi Neya, żeby czasem nie odwinął numeru i nie dał synka do Realu. W przeciwnym wypadku Real musiałby chyba Barcelonie zapłacić coś koło 100 mln kary

0

Nie sądze, że przyjdzie ktoś na PO. Pierwsze skrzypce pewnie będzie grać Roberto, a zmiennikiem będzie Vidal. Ważniejszy jest gracz do środka ataku, ale o charakterystyce typowej '9'.

2

Przecież tak było z Neymarem. Real oferował więcej.

0

Nie prawda, będzie zarabiał 15 mln euro brutto.

1

Jest to możliwe

4

MSN na wiele lat!

0

Chcieć może. Znowu ich zweryfikujemy i skończy się biadolenie

6

Ale jestem dumny z tych chłopaków. Dali z siebie wszystko. Nawałka odwalił niesamowitą robotę, co pokazał turniej. Teraz niech wypoczywają i przygotowują się do el. MŚ.

8

Nie bójmy się powiedzieć prawdy. To było na panie z domu publicznego ;)

3

Świetne wypowiedzi Bartomeu. Cena 25 mln to interes życia

0

Póki co do 2022 zostaje w Barcelonie.

5

Co jak co, ale to byłoby przegięcie. Przecież każdy ma prawo do własnej decyzji i zrezygnować może kiedy tylko stwierdzi, że dalej to nie ma sensu

0

Początek sezonu bez Neya i Rafy. Oby im się chociaż na IO powiodło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?