Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Co jak co, ale to byłoby przegięcie. Przecież każdy ma prawo do własnej decyzji i zrezygnować może kiedy tylko stwierdzi, że dalej to nie ma sensu
0
Początek sezonu bez Neya i Rafy. Oby im się chociaż na IO powiodło
2
Umtiti jest lepszy od Bartry co jestem pewien że udowodni już niedługo. Kto wie czy para stoperów to nie będzie Pique - Umtiti.
0
Nie do końca, ale można uznać za oficjalnie. Te 30 mln to naprawdę dobry deal dla obu stron.
2
Zbliża się lipiec, więc sezon 2016/17 zaczynamy ;)
2
No rzeczywiście duży transfer... Krychowiak prawdopodobnie za 40M + 5 zmiennych
4
Umtiti fichado. Według francuskiego L'Equipe oficjalne potwierdzenie może nastąpić nawet jutro. Kwota transferu to 30 mln euro, w tym zmienne.
Oficjalne potwierdzenie przedłużenia kontraktu Neymara najprawdopodobniej w piątek. Kontrakt do 2022, klauzula 230M euro[md]
2
Genialne, ale prawdziwe. Nie wiem czemu, ale jak widze jak podchodzi do karnego piłkarz lewonożny to daje 70%, że tego nie strzeli
0
Jasne, że sobie sprawdziłem nazwę ;D
2
Eyjafjallajökull, pamiętamy
0
Te wyjazdy też im tam są tak potrzebne jak krowie jajka.
2
Jeśli chcesz stracić 200 zł to puszczaj ;)
1
Siema. Od kilku dni konto barcastuff na twitterze jest zablokowane. Nie wiecie kiedy wracają do żywych? To najlepsze źródło informacji 24h.. macie jakieś inne konto, które działa na podobnej zasadzie? Wszelkie plotki transferowe itd.
0
chyba 9.0
1
Nie. Niespodzianką jest, że Anglia wyszła z grupy
0
Islandia, jak Islandia. Są nieobliczalni, ale że Polacy?
20
Anglia żałosna jak zawsze. Pora pożegnać się z najbardziej przereklamowaną reprezentacją świata
1
Hiszpanie do domu. Włosi o klasę lepsi, zasłużony awans
0
mistrz olimpijski i bodajże mistrz świata U-21
2
Zdecydowanie nasi bracia do szabli i szklanki.
0
Jak mam stosowac rotacje dajac Verme do składu to ja dziękuje.
1
Z historii między nami a Węgrami.
1
Przecież to jego była żona
2
Dziś całym sercem za Messim i jego ekipą.
0
Chyba 4 mecze 1/8
0
Jest wkurzające, bo trochę hańbą jest być chyba z 700 minut bez gola dla napastnika
0
Dokładnie. To byłyby naprawdę dobry ruchy
0
Takie coś ma miejsca w CA, gdzie nie było dogrywek w fazie pucharowej oprócz finału. Dziś w nocy jeśli będzie remis to dogrywka też normalnie będzie
0
Turan nie ma? Gra już w la liga od 2011 i dalej nie ma?
0
Dzięki