3

Ja już mam powoli tego dość, chce to niech idzie. Ja za nim płakać nie będę, wpłacają klauzulę i straci u mnie wszystko co zyskał przez te 3 lata.

0

Argentyna nie bedzie grała w Pucharze Konfederacji

2

Za rok w Pucharze Konfederacji gra Chile

0

Zgadza się. Wcześniej jak czytałem to zaliczyli mu asystę, potem zmieniono

0

Przejrzałem teraz faktycznie i ma 4. Widocznie flashscore źle pokazywał, a potem zmienili

1

Leo ma 5 asyst

0

Jeśli według ciebie mówiąc z szacunkiem o rywalach nie jestem patriotą no to gratuluje

0

To nie zastanawiaj się co by było gdyby, bo gdyby Barca pokonala Atleti może by miała dziś 6 tytułów LM

2

Czekam aż przyjdzie mecz ze Szwajcarią, którą tą mamy lekko pokonać i mierzyć się z Chorwacją w 1/4. Rzeczywistość może będzie dla co niektórych mocno okrutna, bo z Chorwacją to może i zagra, ale Szwajcaria. Żeby potem nie było bólu

0

Jako Polak kibicujący naszej reprezentacji od kiedy w nich gramy - nie wiem, nigdy tam jeszcze nie zawitalismy

12

Piłkarsko Chorwacja niszczy Polskę pod absolutnie każdym względem.

1

Chyba nie uważasz, że przegrają z Węgrami. Wyjdą i daje głowę, że z 1. miejsca

2

Noc z niedzieli na poniedziałek o 2

0

Po co rozmawiać o tym co będzie w 1/4, jak Polska póki co jest w 1/8 i gra z Szwajcarami, którzy nie spuszczą majtor i nie każą sobie wsadzić ile goli chcą tylko będą walczyć o zwycięstwo

3

Dlaczego Hiszpanie musieli zrobić autostradę Portugalii do finału...

0

Gdy grał w juniorach pewnie był całkiem niski ;D

0

Co Messi zagrał to nie mam pytań. Facet stał się prawdziwym liderem, znowu jest wielki. Geniusz

13

Ja bardziej tęsknie za piłką klubową aniżeli za reprezentacyjną. Nie ten poziom, brakuje meczów Barcy

0

Wygrałeś ;D

0

Na pewno grupa byłaby znacznie silniejsza i wtedy faktycznie walizki mogłoby być już spakowane

0

Dokładnie tak.

0

Najbardziej prawdopodobne to to, że wyjdziemy z 2. miejsca i wtedy gramy ze Szwajcarami

0

Wyjść z grupy, gdzie awans daje 3. miejsce i przykładowe 3 punkty to trochę jednak jest żenada ;)

1

Zastanawiam się dlaczego Polacy wieszczą największy sukces Polski na ME jak wejdą do 1/8 finału skoro to dalej bardzo słaby występ. Minimum ćwierćfinał, gdzie jesteś wśród najlepszych ósemki. Przed reformą też graliśmy w najlepszej '16' i nie wychodząc z grupy. Tak więc, jeśli chcemy osiągnąć najlepszy wynik to minimum ćwierćfinał

2

Nikt nie mówi, że nie chcemy być na jego miejscu tylko o tym, że gdy zobaczyłem Oficjalnie: Douglas, fichado to złożyłem ręce i czekałem aż każdy będzie go upadlać bo nie jest wart grac nawet w polskiej lidze

1

Lord Douglas kariera u nas:

6

On nawet nie jest najlepszy w Realu, a co dopiero w ostatnich 20 latach.

0

Ciekawe jak wyliczył te procenty. Dla mnie jest 50%, albo zagra albo nie za gra, ale jak widać wyższa matematyka

0

Kiedy możliwość typowania pólfinałów CA??

0

ale co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?