1

Sprzedać Adriano, Douglasa, Vermaelena i kupić Vietto

0

Kolejna podwyżka, jestem ciekaw ile razy jeszcze jego zarobki wzrosną..

0

Polski futbol to kompromitacja na tle Europy po całości. Rok w rok ośmieszanie się przegrywając z trzecim światem, a jak już coś wygrają to nie potrafią zająć się podstawowymi rzeczami (pamiętny walkower z Celtikiem) co na poziomie wielkich profesjonalnych klubów nie ma miejsce bo po prostu nie może mieć miejsca. Zastanawiam się po co w ogóle polskie kluby chcą grać w pucharach skoro nic z tego nie wychodzi, a tylko tracą siłę. Przecież ekstraklasa to najlepsze rozgrywki ligowe

77

Barca nie zaczęła presezonu, a polskie kluby kończą już rozgrywki europejskie. Podsumowanie futbolu w Polsce.

0

Jak dla ciebie IO są mniejszymi imprezami to gratuluję rozeznania co jest najważniejsze dla sportowców. IO to najważniejsza impreza sportowa na świecie

0

Z tym, że chyba będzie, że po sezonie Barca będzie zmuszona go wykupić

1

Lucas Digne dziś rozwiązał wątpliwości jak się wymawia jego imię i nazwisko: Luka Diń.

0

Wczoraj przeszedł operację plastyczną nosa i uszu

1

To czy ona jest porządna to się okaże w trakcie sezonu, gdy wstawimy takiego Digne do składu i sprawdzimy jak sb radzi

0

Też chce w więzieniu takie atrakcje jaki ma Leo ;)

0

Już trzech Francuzów w kadrze ;)

0

Kolejny młody zawodnik. Podoba mi się ten transfer

0

Luka Dińe, coś takiego

2

Jeszcze dziś możliwe jest ogłoszenie transferu Digne do Barcy. Kwota 16M + 4M zmiennych. [sport,md]

1

Pogba udowodnił na tym turnieju, że Barca to dla niego za wysokie progi

5

Nawalić ogórom bramek to każdy umie. Higuain to jest jedno z największych drewien świata, marnuje takie sety, że Ronaldo strzeliłby je z zamkniętymi oczami i złamaną prawą nogą

0

Popełnił, ale niewielki błąd. Mógł być nieco bliżej Edera, ale tam ktoś bliżej niego zawalił, nie pamiętam już kto

22

Jedno drewno gorsze od drugiego. Jak widze te Giroudy, Higuainy, Lavezzie i inne Żiniaki to aż ciśnienie rośnie

0

Zawsze może wykupić swój kontrakt ;)

0

To pokazuje jakim geniuszem jest Suarez, jak tylko przeczytałem Suarez, fichado to byłem tak szczęśliwy jakbyśmy wygrali LM

1

Po co? A no po to, że wejście w rytm meczowy to nie jest taka łatwa sprawa. Żeby być gotowym do meczów przez 9 miesięcy musisz przepracować najlepiej jak tylko się da okres przygotowawczy

0

W Koln widocznie grał na tyle dobrze, że zauważył go Loew

1

Bardzo dobry zawodnik, cena jak najbardziej adekwatna.

0

Luis Suarez.

0

ja za 150 zł leciałem (fajna oferta się trafiła), bo mieszkam w Pyrzowicach 100 m od lotniska ;D

1

31 sierpnia, 1 września byłby w przypadku gdyby np. ostatni dzień sierpnia wypadłby w niedzielę

7

20 mln to mogą zaoferować za jego koszulkę

1

Swoją drogą ciekawe kiedy oficjalka Umtitiego.. jak prezentacja w czwartek, to dziś lub jutro można spodziewać się komunikatu

3

Ta, to to same źrodło, które oskarżyło piłkarzy Barcelony o doping i mieli ładną sprawę toczoną w sądzie vs Barcelonie

10

Trochę przegiął, to jednak jego selekcjoner......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?