Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sprzedać Adriano, Douglasa, Vermaelena i kupić Vietto
0
Kolejna podwyżka, jestem ciekaw ile razy jeszcze jego zarobki wzrosną..
0
Polski futbol to kompromitacja na tle Europy po całości. Rok w rok ośmieszanie się przegrywając z trzecim światem, a jak już coś wygrają to nie potrafią zająć się podstawowymi rzeczami (pamiętny walkower z Celtikiem) co na poziomie wielkich profesjonalnych klubów nie ma miejsce bo po prostu nie może mieć miejsca. Zastanawiam się po co w ogóle polskie kluby chcą grać w pucharach skoro nic z tego nie wychodzi, a tylko tracą siłę. Przecież ekstraklasa to najlepsze rozgrywki ligowe
77
Barca nie zaczęła presezonu, a polskie kluby kończą już rozgrywki europejskie. Podsumowanie futbolu w Polsce.
0
Jak dla ciebie IO są mniejszymi imprezami to gratuluję rozeznania co jest najważniejsze dla sportowców. IO to najważniejsza impreza sportowa na świecie
0
Z tym, że chyba będzie, że po sezonie Barca będzie zmuszona go wykupić
1
Lucas Digne dziś rozwiązał wątpliwości jak się wymawia jego imię i nazwisko: Luka Diń.
0
Wczoraj przeszedł operację plastyczną nosa i uszu
1
To czy ona jest porządna to się okaże w trakcie sezonu, gdy wstawimy takiego Digne do składu i sprawdzimy jak sb radzi
0
Też chce w więzieniu takie atrakcje jaki ma Leo ;)
0
Już trzech Francuzów w kadrze ;)
0
Kolejny młody zawodnik. Podoba mi się ten transfer
0
Luka Dińe, coś takiego
2
Jeszcze dziś możliwe jest ogłoszenie transferu Digne do Barcy. Kwota 16M + 4M zmiennych. [sport,md]
1
Pogba udowodnił na tym turnieju, że Barca to dla niego za wysokie progi
5
Nawalić ogórom bramek to każdy umie. Higuain to jest jedno z największych drewien świata, marnuje takie sety, że Ronaldo strzeliłby je z zamkniętymi oczami i złamaną prawą nogą
0
Popełnił, ale niewielki błąd. Mógł być nieco bliżej Edera, ale tam ktoś bliżej niego zawalił, nie pamiętam już kto
22
Jedno drewno gorsze od drugiego. Jak widze te Giroudy, Higuainy, Lavezzie i inne Żiniaki to aż ciśnienie rośnie
0
Zawsze może wykupić swój kontrakt ;)
0
To pokazuje jakim geniuszem jest Suarez, jak tylko przeczytałem Suarez, fichado to byłem tak szczęśliwy jakbyśmy wygrali LM
1
Po co? A no po to, że wejście w rytm meczowy to nie jest taka łatwa sprawa. Żeby być gotowym do meczów przez 9 miesięcy musisz przepracować najlepiej jak tylko się da okres przygotowawczy
0
W Koln widocznie grał na tyle dobrze, że zauważył go Loew
1
Bardzo dobry zawodnik, cena jak najbardziej adekwatna.
0
Luis Suarez.
0
ja za 150 zł leciałem (fajna oferta się trafiła), bo mieszkam w Pyrzowicach 100 m od lotniska ;D
1
31 sierpnia, 1 września byłby w przypadku gdyby np. ostatni dzień sierpnia wypadłby w niedzielę
7
20 mln to mogą zaoferować za jego koszulkę
1
Swoją drogą ciekawe kiedy oficjalka Umtitiego.. jak prezentacja w czwartek, to dziś lub jutro można spodziewać się komunikatu
3
Ta, to to same źrodło, które oskarżyło piłkarzy Barcelony o doping i mieli ładną sprawę toczoną w sądzie vs Barcelonie
10
Trochę przegiął, to jednak jego selekcjoner......