Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to powiedz to piłkarzom, dla których największym sukcesem sportowym jest mistrzostwo świata, a nie olimpijskie
0
Raczej tak. Prezentacja o 19.30
0
dzięki ci panie
0
Mi nie. Bo jest on tak genialny, że ponad rok temu Barca w drodze do tytułu mierzyła się z mistrzami lig, a Real w zeszłym sezonie miał autostradę i grzechem byłoby tego nie wygrać
0
Liga Mistrzów powinna być od samego początku grana systemem pucharowym, jak dawniej, a nie nudne mecze grupowe gdzie w ostatniej kolejce granie jest o pietruszkę
0
dlaczego sędzia nie przeliczył zawodników? Przecież to jego obowiązek
0
Dziś liczy si futbol klubowy, to nie federacje płacą piłkarzom, a kluby więc jasne jest kto tak naprawdę rządzi
1
olimpiada – okres 4 lat w kalendarzu starogreckim, stosowany w starożytności na oznaczenie okresów pomiędzy igrzyskami, oraz współcześnie przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski jako rachuba stosowana do obliczenia kolejnych letnich igrzysk olimpijskich
ludzie, jak już to igrzyska
0
Też tak uważam, ale kasa misiu kasa
4
Ney wracaj do BCN, a nie pałętaj się po tej bezwartościowej imprezie..
0
Trzeba przyznać ciekawa sprawa, ale jakoś musi być to sprecyzowane
0
NC-
0
Enrique nie wyklucza, że nie pozyska czwartego napastnika [sport]. No bez jaj
0
a masz moze link do profilu?
edit. nie trzeba, znalazłem, dzięki wam obojgu za info
0
siema, co się stało z twitterem kowal_30?
1
Wywalić piłkę nożną to na pewno
0
On wcześniej nie wrócił... dziś miał normalnie planowo zacząć trenować
5
Zdecydowanie nie. Zaburzyłoby to rozgrywki ligowe
0
Obiecali socios napastnika, to próbują na siłę go dać. Chcieli Gameiro, klapa. Chcieli Vietto klapa, to w końcu poszli na łatwizne i chcą Luana. Parodia
0
Po co nam grajek za 20 baniek co karierze zdobył 20 goli? Potrzeba rasowej 9, co wstawi głowę jak Larsson
0
A Luan do nas może przyjść i nie dostanie ani dwóch piłek od Leo bo wie, że on przerzutu z 30m nawet nie przyjmie
0
No szkoda, bo ileż można wałkować i sprowadzać zawodników co żaden klub w Europie nie chce? Dobdroduszna Barcelona wyciąga tą nędze i próbuje robić kolejnego Neymara, gdzie nigdy nie osiągnie takiego poziomu
0
Patrząc na ilość rozegranych meczów w stosunku do strzelonych w bramek w ogórkowej lidze.
0
Bo za dużo już tego szrotu na kupowali. Douglasy. Keirrisony, ilu jeszcze zamierzają takich kupować?
9
nie. Żaden piłkarz nie jest wart takich pieniędzy. Kiedyś za Ronaldinho płaciło się 30 baniek i była to kwota niebotyczna. Dziś 25 kosztuje noname o imieniu Luan. Kluby oszalały i same się nakręcają
0
Ten Luan to jakaś żart po prostu. Facet w karierze strzelił z 30 goli i on ma dać nam więcej? Jaja po prostu
0
cały czas liczę, że to jednak nie będzie Luan
0
dziś będzie oficjalnie
0
20 to i mało i dużo. Zależy z jakiego punktu na to spojrzeć
0
A to akurat prawda.