Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Robert coś kręci z tym Paco. Po co on mówi że albo on albo nikt. To tylko sprawia ze Valencia wie na czym stoi
1
Zenada.
0
Jak VCF sprzeda Mustafiego to Paco nie odejdzie. Wiecej niz pewne
1
tak, dokładnie
0
tak
19
Oficjalnie: Samper wypożyczony do Granady
8
Gumbau nie wiem co tam robi, bo jest cienki jak sik kota
1
Transfer Alcacera w poniedziałek [cope]
0
dokladnie, zapowiada się ciekawie
6
Jasper Cillessen przeszedł pomyślnie testy medyczne.[Sport]
0
no to zobaczymy
0
chyba po
0
Zobaczymy czy tak samo będzie kozaczył jak w tym PK spotkamy się z Realem i puści kilka brameczek z dupy
0
Tak samego pewnie kolego wierzyłeś w Douglasa co? Też to był taki crack? Cillessen nie nadaje się do gry w Segunda B, a co dopiero w Barcelonie. I przypomnisz sobie te słowa jak puści kilka szmat już w PK
0
Dziś oficjalnie Cillessen fichado [sport]
0
Zapowiada się dziś ładny dzień pod tytułem Fichado ;)
0
widze, ze to zmienne co raz mniejsze. Zaczynaliśmy od 30+15, potem 30+5, a dziś już 30+2..
0
Mam nadzieje, że zagra w 1. składzie zamiast Denisa.
39
Dziś oficjalnie dowiemy się, że CR w tym roku pichcichi LM wygra juz po fazie grupowej
0
dzieciaku ;D skoro ja jestem w twoim wieku, to wychodzi na to, że też jesteś dzieciakiem ;)
21
Nie ma to jak sprzedać jednego z najlepszych bramkarzy świata, a kupić ręcznik
2
Spokojnie, jeszcze 7 dni to potrwa... najpierw zapewne będzie Cillessen fichado.
2
Nie, nie odchodź el douglasinho. Taki crack, będziemy odczuwać ciebie brak
1
Czwartek 18.
2
4 zmiana już nie potrzebna, ale w dogrywce jak najbardziej. A najlepiej zlikwidować w ogóle dogrywki i grać od razu karne
0
No to zapomnijcie o zarejestrowaniu Naniego
4
Długo pograł, standard
0
chyba widać, że Ronald
2
nd 2.15
1
Od jutra Luan, szrot, fichado