Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w sobotę o 13
10
Fajnie jakby Gomes dziś zagrał
3
to nie są paraolimpijczycy tylko herosi, ci ludzie wciągają zwykłych sportowców nosem.
5
polecam mBank
4
Tak? A przypomnij sobie jak grała Barca z Alaves bez Messiego ostatnio
0
Nikt później nie będzie patrzył ile strzelił goli, tylko ile razy wygrał LM. Na dziś LM 4 > 3 CR
0
Mam to samo. Dziś nie obejrzę i w sobotę z Leganes też bo będę w robocie
8
Ale była inna 8, która równie spokojie powinna to wygrać. W końcu noszą barwy FCB.. Bieniaminek pokonał mistrza na jego boisku, trzeba powiedzieć otwarcie, że jak Messi skończy karierę to o ile spadnie jakość drużyny
0
Mathieu zawodnikiem meczu? No chyba ktoś sobie robi jaja. Facet nie trafił w światło bramki z 5m przez co przegraliśmy mecz. Masa błędów w obronie
0
Czyli widać kto w tym roku ma wygrać rozgrywki LFP. Pajac jakich wielu
12
z tymi lepszymi statami od Messiego to trochę chore, bo Leo wchodził i grał po kilkanaście minut w pierwszych jego seniorskich meczach, po za tym był młodym chłopakiem
0
kiedyś trzeba tam w końcu wygrać, pytanie kiedy ;)
0
Jestem ciekaw jaki % kibiców sądzi, że w tym sezonie znowu przegramy wyjazd z RSSS ;)
5
Z Leganes o 13 to jest po prostu jakiś odjazd.. ludzie w robocie są..
1
już 3:2 ;////////
0
a ja dziś obchodzę 22 urodziny ;) do tego 15. rocznica WTC
4
Jak tak to Enrique nie rotuje w ogóle i wystawia 10 meczów pod rząd once de gala. Jak przychodzi mecz co można to zestawia niemal wszystkich rezerwowych i drużyna przegrywa, gdzie tu logika. W każdym meczu ma odpoczywać 2-3 podstawowych piłkarzy i na zmianę. A nie wymienć cały zespół i liczyć na zwycięstwo
1
kiedyś w moje urodziny 11 wrześia Barca przegrała, dziś dzień przed zapowiada się to samo. Dziękuje za prezent
0
żeby kurwa ie umieć wykopać piłki... sabotaż
3
miała być, ale już jest po, też nie wiem czemu
18
Ja naprawdę wiele zniose, ale zmianę nazwy stadioniu nie.
3
napisałeś Visca "el"Catalunya, co jest błędne
0
Kocha swoją rodzinę, gdzie powtarza to na każdym kroku. I Thiago krzyczący coś do Matteo ;D
3
Najlepiej wydane blisko 90 mln od założenia klubu ;)
1
Visca el Barca, ale pamiętaj Visca Catalunya! ;)
0
Neymar ma ogromne szanse nawet na MŚ. Pele też powinien za kilka lat łyknąć ;)
2
gdyby tak było to już większosć numerów od 1 do 25 juz było zastrzeżonych, bo legend w BCN jest co nie miara
0
Sam sobie winny. Suarez podczas zawieszenie na treningach zapieprzał aż miło, a ten wiedząc że i tak nie zagra nie dawał z siebie maksa. W końcu Lucho się wkurzył. Dodatkowo nabawił się jakiejś idiotycznej kontuzji z własnej winy
1
to był karny bodajże?
0
Na Alaves niech odpocznie, najwyżej Celtic też niech odpuści