Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jednak faktycznie te kible wyremontowali na SB ;D
17
wygra 7-0 z Legią i wróci boski Zizou
0
Tak, wybronił
30
"Efekt Zidane'a się skończył co dalej? Efekt Roberto Carlosa? Czy my nie możemy wziąć do kur** nędzy trenera, który umie trenować i będziemy grać coś innego niż tysiąc wrzutek. Trzeba w zimowym okienku sprowadzić Guardiolę innej opcji na przewietrzenie szatni nie widzę..."
Hhahahaahahahahaah
5
Nie wiem czy było, ale Bravo dziś także obronił karnego ;)
2
Zdecydowanie Arda
0
Eibar nie martw się, Barcelona zapłaci za ten rachunek
1
po prostu czeka na zdrowego Leo żeby móc z nim na równi walczyć o Pichichi ;D
0
I cóż notatnik znowu padł
0
Który to już 4 remis z rzędu Realu|??
16
Nie, to my dziękujemy tobie Puyi.
1
Facet jest niemożliwy. Inna sprawa, że ci co podchodzą do jedenastki są niezłymi partaczami
1
Zapowiada się fenomenalna rozgrywka
1
Żadne prezenty. Dziś daje się kase i para sama sobie kupi to czego potrzebuje
0
Najlepsza jaka dotąd jest na rynku o FCB
21
Toczyć z nimi wojnę jak oni toczyli z Barcą. Nie można im tego podarować
0
Jeszcze tylko mecz z Celtą i powrót Leo ;)
0
Co sądzicie o superpodatku od 2018 roku? Podatek dochodowy, ZUS i NFZ w jednym. Przecież to będzie sabotaż państwa...
0
Mocno tam dopinguj, bo stawką jest 1,5 mln euro ;D
0
Roberto pokazał jak należy walczyć o miejsce w składzie. Nie poddał się i przyniosło mu to pierwszy skład. Na miejscu trenera od niego zaczynałbym ustalanie składu. Kluczowy zawodnik. Spisuje się doskonale, ogromny talent
5
Barca pokonała Wisłę Płock w LM ;)
4
Świetne zachowanie Neymara.
2
SB to nasz ośrodek treningowy także będzie dobrze ;)
2
aktualnie delikatny chłodny wiatr, w najbiższych dniach spodziewane solidne ocieplenie, a przymrozki zawitaja do Madrytu
8
Carvajal to od ciebie się wszystko zaczęło! Dziękujemy!!
2
Szczerze? Nie.
1
Pique na koniec sezonu: To wszystko zasługa Carvajala
1
Teraz odpoczynek, w środę Gladbach a potem bardzo trudny mecz w Vigo. Ciężki tydzień
1
dobra zakład, 90+3 ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika