Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gruby w formie ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Co Euro to gorsze. Nie mówiąc, że niemal kopia poprzedniego
0
Dziś czuje, że to będzie wieczór jednego człowieka o imieniu Leo. On ma siłę w takich meczach jak nikt inny.
10
Genialna tabelka na koniec. Zróbcie tak przed każdym meczem
1
to nie jest PA, tylko puchar ligi
1
A ja skończyłem szkołe średnią dwa lata temu i wracajac wspomnieniami do gimazjum to była istna patologia. Gdybym miał syna/córke to zrobiłbym wszystko żeby nie szło do gimnazjum o ile oczwiście byłoby to możliwe ;)
6
Z tym najlepszym to bez przesady. Do poziomu Pique jeszcze musi trochę potrenować
7
Pewnie, że dobrze. Na co komu gimnazjum. System 8+4/5 jest o wiele lepszy. Obecnie gimnazjum to powtórka podstawówki, więc lata zmarnowane
1
Widzę kolega nie słuchał minister edukacji. Z budynków po gimnazjach w ciągu 5 lat ma być wprowadzone albo podstawówki albo szkoły średnie. Nauczyciele pracy nie stracą. Odnośnie czy to tdobra reforma? Tak. Zapytaj swoich rodziców co było lepsze jak oni się uczyli to ci powiedzą
0
bez problemu można dostać
0
zgłaszałem już im i zero reakcji
0
Fuck. A liczylem, że z Pique utworzy parę stoperów. Oby nie Mateusz...
0
Teoretycznie pierwsze drużyny, w praktyce pewnie tylko Barca B
0
Mecz o Superpuchar Katalonii pomiędzy Barcą a Espanyolem odbędzie się 25 października o 21.30 w Tarragonie
1
Nie wiem czy było, ale TMB (transport miejski Barcelony - metro), potwierdził że będzie kursować do 1 w nocy ze względu na mecze FC Barcelona. Koszty pokryje klub
0
Denerwuje mnie u niego czasami bezsensowne starty przed polem karnym
1
Warto dodać, że dziewczynka jest pochodzenia romskiego..
0
kibice tego nędznego klubu to zapacili, żeby zobaczyć swoje panienki z Madrytu ;)
0
Ten wyjazd do Gijon wydaje mi się cięższy niż środowy mecz z Atleti
0
Że Legia to frajerzy roku. Żenada nie klub
2
Ludzie, najpierw powiedział mu prosto w oczy, potem wrzucił to na twittera. Myślenie nie boli
0
No to proponuje iść do okulisty. Przeczytaj swój pierwszy post tego wątku
0
spójrz jeszcze raz REIZIGER, nie Reizeger
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
MESSI's 517 official goals for BAR (461) + ARG (56):
1 goal * 191 games
2 G * 100 GAMES
3 g * 35 games
4 g * 4 games
5 g * 1 games [barca19stats]
0
I nie Reizeger, tylko Reiziger
1
Było już w wywiadze z Masche, że Messi chciał mu oddać karnego, ale Mascherano nie chciał strzelać
0
Wczoraj
0
wszyscy