1

tylko 1 pkt straty, a za sobą mamy już trudne mecze z Bilbao i Atletico ;)

9

no i standardowo rm.pl padło ;D

0

tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

nie ma

0

to coś mają złe pomiary. bo z Madrytu do Las Palmas jest ok. 1900 km, a z Madrytu do Dortmundu ok. 1800

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

33

Sobota marzenie:

3 pkt Barcy, porażka Realu, lider LL - Barca

2

Masche w końcu ławeczka. Słusznie zresztą

1

albo z Felixem Magathem ;D

0

14 lat, 50ccm

2

trzeba przyznać, że ten dział to strzał w '10'

0

Jest już może lista powołanych na mecz do Gijon?

2

Ale ja kocham tego człowieka. Mecz, w którym go nie ma to powiedzmy sobie szczerze ogromna strata dla futbolu. Każde spotkanie Leo to pokazanie swojego geniuszu. Wróć silny Leo!

0

Dziś w BCN lidera nie będzie, ale to kwestia czasu ;)

4

Może informacja że przelew doszedł

0

183 to nie jest mało. Wystarczająco skoro ładuje tyle bramek głową. Messi ma 169 a też kilanaście takich strzelił

0

1-1

2

0

Masz racje strzeli w 89'

0

Nie zapomnę tego sezonu jeszcze długo. Nigdy wcześniej nie widziałem tak skorumpowanej ligi jak ówczesna.

57

"Jak można w ogóle porównywać Ronaldo do Messiego? On nawet jak nic nie gra to pośle jakieś genialne podanie czy drybling. A CR nic, kompletnie nic. Największa propaganda w historii piłki że Ronaldo w jakikolwiek sposób może konkurować z Messim."

0

kto chce sie założyć, że Real wygra to 2-1?

0

Nie wiem czy kojarzysz ten ostatni sezon, w którym Real wygrał LL. Gdyby nie pomoc sędziów, to wtedy Barca byłaby mistrzem

0

jak widać dobra taktyka, skoro wygrywają od dawien dawna

0

Taa, pamiętam jak ostatnio wygrali ligę. Z pomocą sędziów prześlizgnęli się przez 38 kolejek

0

Brak słów

0

Korzystam w każdym meczu i nie zamienię na nic innego

0

Kontrakt zostanie podpisany w czwartek [fcb]

0

Gruby w formie ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?