Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
tylko 1 pkt straty, a za sobą mamy już trudne mecze z Bilbao i Atletico ;)
9
no i standardowo rm.pl padło ;D
0
tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
nie ma
0
to coś mają złe pomiary. bo z Madrytu do Las Palmas jest ok. 1900 km, a z Madrytu do Dortmundu ok. 1800
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
33
Sobota marzenie:
3 pkt Barcy, porażka Realu, lider LL - Barca
2
Masche w końcu ławeczka. Słusznie zresztą
1
albo z Felixem Magathem ;D
0
14 lat, 50ccm
2
trzeba przyznać, że ten dział to strzał w '10'
0
Jest już może lista powołanych na mecz do Gijon?
2
Ale ja kocham tego człowieka. Mecz, w którym go nie ma to powiedzmy sobie szczerze ogromna strata dla futbolu. Każde spotkanie Leo to pokazanie swojego geniuszu. Wróć silny Leo!
0
Dziś w BCN lidera nie będzie, ale to kwestia czasu ;)
4
Może informacja że przelew doszedł
0
183 to nie jest mało. Wystarczająco skoro ładuje tyle bramek głową. Messi ma 169 a też kilanaście takich strzelił
0
1-1
2
http://viralka.pl/oto-jak-powinien-wygladac-makijaz-chlopaka-do-szkoly/
Takiego czegoś to ja jeszcze nie widziałem
0
Masz racje strzeli w 89'
0
Nie zapomnę tego sezonu jeszcze długo. Nigdy wcześniej nie widziałem tak skorumpowanej ligi jak ówczesna.
57
"Jak można w ogóle porównywać Ronaldo do Messiego? On nawet jak nic nie gra to pośle jakieś genialne podanie czy drybling. A CR nic, kompletnie nic. Największa propaganda w historii piłki że Ronaldo w jakikolwiek sposób może konkurować z Messim."
0
kto chce sie założyć, że Real wygra to 2-1?
0
Nie wiem czy kojarzysz ten ostatni sezon, w którym Real wygrał LL. Gdyby nie pomoc sędziów, to wtedy Barca byłaby mistrzem
0
jak widać dobra taktyka, skoro wygrywają od dawien dawna
0
Taa, pamiętam jak ostatnio wygrali ligę. Z pomocą sędziów prześlizgnęli się przez 38 kolejek
0
Brak słów
0
Korzystam w każdym meczu i nie zamienię na nic innego
0
Kontrakt zostanie podpisany w czwartek [fcb]
0
Gruby w formie ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika