Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, zwalić winę na klub. To ludzie nim zarządzają i powinni ponosić odpowiedzialnosć za czyny. Transfer Neymara nigdy nie ujrzy całkowicie światla dziennego, bo pewnie okazałoby się, że kosztował 150 mln
0
bo grał wtedy pan piłkarz Vidal
2
Jutrzejsza okładka Marki i Asa:
MASZYNA CR FAWORYTEM NR 1 DO ZPm po tym jak strzelił 3 bramki Alaves
7
Maszyna wróciła, w końcu Messi i Suarez mają z kim rywalizować ;D
1
Czuje, że dziś Barca rozniesie w pył i Granada zapłaci rachunek ;D
0
Znienawidzony Żoze niech wróci do Barcy w swojej ulubionej roli, tłumacza
0
Już chyba nigdy nie osiągnie hattrricka z karnych ;)
0
W tym sezonie Rakitić, Messi i Suarez
1
za niedługo tak się stanie. Nike 150 mln, sponsor w granicach 60
0
wobec banków
0
zysk przed odsetkami, podatkami i amortyzacją.
1
grał w niedzielę, bo Bilbaio grało w czwartek
6
Radwańska w półfinale mastersa
1
Nie ma się co dziwić. Nikt obojętnie obok takich gwiazd nie przejdzie. Każdy z nas na widok Leo czy Suareza chciałby zdobyć chociaż jego uścisk dłoni
11
W styczniu byłem na meczu na CN z Granada i Leo strzelił hattricka. Jutro liczę na to samo
10
Sofia Suarez też piękna kobieta
2
a jaka? w Tomb Raider.
0
masz dokładnie taki system jak ja. Też nie wiem jaki jest dzień tygodnia ;)
0
jak to mówią, w piątki się nie zaczyna pracy ;)
0
niech wchodzi, ale jego miejsce jest na trybunie dla kibiców gości
1
pan tata w końcu zaczął gadać ostatnio jak człowiek
4
Pan Ronaldo chyba zapomniał jak to jest nosić bordowo granatową koszulkę. Straci sympatie cules i niech idzie do mierd do swojego boga Cristianó
10
Niech się poda do dymisji ta mierda madrycka. Dopóki nie wypleni się tych dziadów kibicujących Realowi w każdych strukturach władz LLi REFF to będą takie sytuacje
2
W końcu to Barca rozpoczyna wojnę. Bardzo dobrze. Pora pokazać, że nie będzie tolerowane obrażanie Katalonii i Barcy.
0
wziąłbym kamień i solidnie mu nim w łeb walnął żeby przejrzał na oczy
7
nie Godin tylko sędzia, który ten mecz prowadził z liniowymi. Ta jedyna kliga liga wygrana przez Real to było największa kradzież bo wówczas sędziowie popełnili na ich korzyść mnóstwo błędów dających kilkanaście punktów
1
było, poleceń nie będzie
9
Ostatnia wypowiedź genialna
0
Czytałem i całkiem ciekawe
0
CAMP NOU