0

Tak, zwalić winę na klub. To ludzie nim zarządzają i powinni ponosić odpowiedzialnosć za czyny. Transfer Neymara nigdy nie ujrzy całkowicie światla dziennego, bo pewnie okazałoby się, że kosztował 150 mln

0

bo grał wtedy pan piłkarz Vidal

2

Jutrzejsza okładka Marki i Asa:



MASZYNA CR FAWORYTEM NR 1 DO ZPm po tym jak strzelił 3 bramki Alaves

7

Maszyna wróciła, w końcu Messi i Suarez mają z kim rywalizować ;D

1

Czuje, że dziś Barca rozniesie w pył i Granada zapłaci rachunek ;D

0

Znienawidzony Żoze niech wróci do Barcy w swojej ulubionej roli, tłumacza

0

Już chyba nigdy nie osiągnie hattrricka z karnych ;)

0

W tym sezonie Rakitić, Messi i Suarez

1

za niedługo tak się stanie. Nike 150 mln, sponsor w granicach 60

0

wobec banków

0

zysk przed odsetkami, podatkami i amortyzacją.

1

grał w niedzielę, bo Bilbaio grało w czwartek

6

Radwańska w półfinale mastersa

1

Nie ma się co dziwić. Nikt obojętnie obok takich gwiazd nie przejdzie. Każdy z nas na widok Leo czy Suareza chciałby zdobyć chociaż jego uścisk dłoni

11

W styczniu byłem na meczu na CN z Granada i Leo strzelił hattricka. Jutro liczę na to samo

10

Sofia Suarez też piękna kobieta

2

a jaka? w Tomb Raider.

0

masz dokładnie taki system jak ja. Też nie wiem jaki jest dzień tygodnia ;)

0

jak to mówią, w piątki się nie zaczyna pracy ;)

0

niech wchodzi, ale jego miejsce jest na trybunie dla kibiców gości

1

pan tata w końcu zaczął gadać ostatnio jak człowiek

4

Pan Ronaldo chyba zapomniał jak to jest nosić bordowo granatową koszulkę. Straci sympatie cules i niech idzie do mierd do swojego boga Cristianó

10

Niech się poda do dymisji ta mierda madrycka. Dopóki nie wypleni się tych dziadów kibicujących Realowi w każdych strukturach władz LLi REFF to będą takie sytuacje

2

W końcu to Barca rozpoczyna wojnę. Bardzo dobrze. Pora pokazać, że nie będzie tolerowane obrażanie Katalonii i Barcy.

0

wziąłbym kamień i solidnie mu nim w łeb walnął żeby przejrzał na oczy

7

nie Godin tylko sędzia, który ten mecz prowadził z liniowymi. Ta jedyna kliga liga wygrana przez Real to było największa kradzież bo wówczas sędziowie popełnili na ich korzyść mnóstwo błędów dających kilkanaście punktów

1

było, poleceń nie będzie

9

Ostatnia wypowiedź genialna

0

Czytałem i całkiem ciekawe

0

CAMP NOU

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?