Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Arda jest chory bodajże
0
w tej cenie Xperie tak, ale używki
0
jest mecz PK
1
Szczerze to żaden z nich mnie nie przekonuje. Klopp, Sampaoli, Conte, któryś z nich
0
Walter Rozitsky ponoć niegdyś grał w Barcy ;)
0
Dokładnie. I ta niemoc zawsze w meczu na Anoeta. Mnóstwo okazji i klapa
0
widzę ładnie wyczytane z książki ;)
0
oficjlana strona klubu
1
Kiedyś może Piszczek, dziś jedyna opcja to chyba Milik
39
Wolę wygrana z RSSS i wygranie z Realem Madryt 1-0 po 3 metrowym spalonym w 95 minucie meczu
2
Albo dziś zagramy od 1. min jakby to był finał LM, albo RSSS nas rozniesie jak to miało zwykle miejsce ostatnimi czasy. Koniec zabaw z eksperymentalnym składem. MSN w końcu niech ich rozniesie w pył, bo w przeciwnym wypadku oni to zrobią za nas.
0
3.439 dni upłynęło od ostatniego zwycięstwa Barcelony na Anoeta.
6
jak dziś pomocnicy spisują się dobrze to ja oglądam inny mecz. Poł meczu Messi musi grać w środku, bo nie ma kto kreować
1
On i Ivan powinni się wykartkować zdecydowanie
0
91
0
wolę, aby Barca leciała po 6 tytuł LM
0
Mi się wydaje, ze miał w 2012 jakiś uraz i były obawy czy zdąży pobić rekord
1
Oj dziś Alba pokazuje miejsce w szeregu Digne. Messi MOTM i cieszy Busi wracający do formy
0
siema, panowie mam mały problem z telefonem Xperia Z2, a mianowicie konkretnie z simlockiem. Kupiłem go używanego przez alledrogo ze sklepu z gsm. Pisało, że bez simlocka, przyszedł patrze simlock na orange. Pisze go gościa że jest simlock to kazal podać IMEI i czekać na kod. Od soboty do dziś kodu nie ma i jak twierdzi trzeba czekać bo sony musi wygenerować. Czy w razie czego da rade ściągnąć go w jakimkolwiek punkcie z gsm?
0
dokładnie tak, zresztą niesłuszna
0
granica 10 bramek już niedługo
2
u la la, szybko poszło ;d
0
Mecz z Villarreal w niedziele 8 stycznia o 20.45
0
3 stycznia chyba
1
Odpowiedią jest Gerard Pique. On mi niesamowicie imponuje w tym sezonie. Stał się liderem drużyny i jest lepszym napastnikiem niż Alcacer
0
dwóch będzie skreslonych, Vidal i pewnie Masip
0
Ewentualnie ładowanie strzałów z każdej pozycji. Dostanie któryś po mordzie to trudno, kiedyś się w końcu trafi
18
oddać im piłkę i niech grają
1
5 barcelonistów ;)
2
Nie zdziwcie się jak jak za 2 tyg strata do fioletowych będzie wynosić 10 pkt. To całkiem realny scenariusz. Real pożre nas na CN...