2

Arda jest chory bodajże

0

w tej cenie Xperie tak, ale używki

0

jest mecz PK

1

Szczerze to żaden z nich mnie nie przekonuje. Klopp, Sampaoli, Conte, któryś z nich

0

Walter Rozitsky ponoć niegdyś grał w Barcy ;)

0

Dokładnie. I ta niemoc zawsze w meczu na Anoeta. Mnóstwo okazji i klapa

0

widzę ładnie wyczytane z książki ;)

0

oficjlana strona klubu

1

Kiedyś może Piszczek, dziś jedyna opcja to chyba Milik

39

Wolę wygrana z RSSS i wygranie z Realem Madryt 1-0 po 3 metrowym spalonym w 95 minucie meczu

2

Albo dziś zagramy od 1. min jakby to był finał LM, albo RSSS nas rozniesie jak to miało zwykle miejsce ostatnimi czasy. Koniec zabaw z eksperymentalnym składem. MSN w końcu niech ich rozniesie w pył, bo w przeciwnym wypadku oni to zrobią za nas.

0

3.439 dni upłynęło od ostatniego zwycięstwa Barcelony na Anoeta.

6

jak dziś pomocnicy spisują się dobrze to ja oglądam inny mecz. Poł meczu Messi musi grać w środku, bo nie ma kto kreować

1

On i Ivan powinni się wykartkować zdecydowanie

0

91

0

wolę, aby Barca leciała po 6 tytuł LM

0

Mi się wydaje, ze miał w 2012 jakiś uraz i były obawy czy zdąży pobić rekord

1

Oj dziś Alba pokazuje miejsce w szeregu Digne. Messi MOTM i cieszy Busi wracający do formy

0

siema, panowie mam mały problem z telefonem Xperia Z2, a mianowicie konkretnie z simlockiem. Kupiłem go używanego przez alledrogo ze sklepu z gsm. Pisało, że bez simlocka, przyszedł patrze simlock na orange. Pisze go gościa że jest simlock to kazal podać IMEI i czekać na kod. Od soboty do dziś kodu nie ma i jak twierdzi trzeba czekać bo sony musi wygenerować. Czy w razie czego da rade ściągnąć go w jakimkolwiek punkcie z gsm?

0

dokładnie tak, zresztą niesłuszna

0

granica 10 bramek już niedługo

2

u la la, szybko poszło ;d

0

Mecz z Villarreal w niedziele 8 stycznia o 20.45

0

3 stycznia chyba

1

Odpowiedią jest Gerard Pique. On mi niesamowicie imponuje w tym sezonie. Stał się liderem drużyny i jest lepszym napastnikiem niż Alcacer

0

dwóch będzie skreslonych, Vidal i pewnie Masip

0

Ewentualnie ładowanie strzałów z każdej pozycji. Dostanie któryś po mordzie to trudno, kiedyś się w końcu trafi

18

oddać im piłkę i niech grają

1

5 barcelonistów ;)

2

Nie zdziwcie się jak jak za 2 tyg strata do fioletowych będzie wynosić 10 pkt. To całkiem realny scenariusz. Real pożre nas na CN...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?