Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że nie ma Ardy
1
70% nie dla Leo, tylko ogólnie tyle mogą wynosić wydatki na pensje. Czytanie ze zrozumieniem
0
Pora pożegnać Enrique, Vidala, Paco, Vidala i Mathieu...
2
wszystko zacznie się sprowadzać do grania na remis ;D
0
a coś z typu RPG?
0
FPS
0
wiedźmina gram, rzecz jasna trójka ;) ale chętnie pograłbym w coś nowego. Niedawno skończyłem BF4, ale szkoda mi kasy na BF1
0
jakie gry polecacie na PC? myślałem nad Tom Clancy's, ale ciężko znaleźć
1
Messi ma mnóstwo sponsorów, ale to marka nr 1 Adidasa
13
Można to skomentować tak: xD
0
nie warto
0
tak, żeby dołączyć do FCBP należy opłacić składkę
0
po drugie, legitymacji w tym roku żadnych nie będzie... radzę się zapoznać z tematem
2
a umiesz czytać że jemu chodzi o oficjalną stronę klubu? a nie fcbp
1
ja mam oryginalną koszulkę FCB bez żadnego nazwiska na plecach z sezonu trypletowskiego 14/15, wygraną zresztą w konkursie fcbarca.com
3
nie nie oglądalibyśmy takiego badziewia, w futbolu liczą się dwa kontynenty Europa i Ameryka Płd, reszta to dno
1
daje przywileje, np można oglądać różne ciekawe wideo
0
Czuje, że wrócą 30 grudnia, razem z resztą ekipy
1
potwierdzone przez VfL
7
winyl ;D
0
spróbuj uruchomić ręcznie
12
Chłopak ma niesamowity talent. Już gra w 1. drużynie Milanu, a nie ma nawet 18 lat...
0
Mam nadzieje, że to jakiś żart. My potrzebujemy Daniego Alvesa vol. 2, a nie grajka który tylko umie grać z przodu
19
Drodzy cules, życzę wam wszystkiego co najlepsze w życiu zawodowym, osobistym i sukcesów naszej kochanej Barcelony!!
1
Leo Messi zajął 2. miejsce w plebiscycie The Guardian na najlepszego piłkarza 2016 roku. Luis Suarez trzeci, Neymar 5. Lewy 7, a wygrał CR
3
był spalony ;)
3
Bardzo dobry rok. Oby przyszły był jeszcze lepszy było ponad 180 ;)
0
jak kupujesz, to pamiętaj, tylko SSD
0
To jest domnienama strata, nie czarujmy się, ilu ludzi by kupiło tą transmisje? 1% max
56
Ja proponuje dwa tematy tabu.
1. Polityka
2. Real Madryt