0

Szkoda, że nie ma Ardy

1

70% nie dla Leo, tylko ogólnie tyle mogą wynosić wydatki na pensje. Czytanie ze zrozumieniem

0

Pora pożegnać Enrique, Vidala, Paco, Vidala i Mathieu...

2

wszystko zacznie się sprowadzać do grania na remis ;D

0

a coś z typu RPG?

0

FPS

0

wiedźmina gram, rzecz jasna trójka ;) ale chętnie pograłbym w coś nowego. Niedawno skończyłem BF4, ale szkoda mi kasy na BF1

0

jakie gry polecacie na PC? myślałem nad Tom Clancy's, ale ciężko znaleźć

1

Messi ma mnóstwo sponsorów, ale to marka nr 1 Adidasa

13

Można to skomentować tak: xD

0

nie warto

0

tak, żeby dołączyć do FCBP należy opłacić składkę

0

po drugie, legitymacji w tym roku żadnych nie będzie... radzę się zapoznać z tematem

2

a umiesz czytać że jemu chodzi o oficjalną stronę klubu? a nie fcbp

1

ja mam oryginalną koszulkę FCB bez żadnego nazwiska na plecach z sezonu trypletowskiego 14/15, wygraną zresztą w konkursie fcbarca.com

3

nie nie oglądalibyśmy takiego badziewia, w futbolu liczą się dwa kontynenty Europa i Ameryka Płd, reszta to dno

1

daje przywileje, np można oglądać różne ciekawe wideo

0

Czuje, że wrócą 30 grudnia, razem z resztą ekipy

1

potwierdzone przez VfL

7

winyl ;D

0

spróbuj uruchomić ręcznie

12

Chłopak ma niesamowity talent. Już gra w 1. drużynie Milanu, a nie ma nawet 18 lat...

0

Mam nadzieje, że to jakiś żart. My potrzebujemy Daniego Alvesa vol. 2, a nie grajka który tylko umie grać z przodu

19

Drodzy cules, życzę wam wszystkiego co najlepsze w życiu zawodowym, osobistym i sukcesów naszej kochanej Barcelony!!

1

Leo Messi zajął 2. miejsce w plebiscycie The Guardian na najlepszego piłkarza 2016 roku. Luis Suarez trzeci, Neymar 5. Lewy 7, a wygrał CR

3

był spalony ;)

3

Bardzo dobry rok. Oby przyszły był jeszcze lepszy było ponad 180 ;)

0

jak kupujesz, to pamiętaj, tylko SSD

0

To jest domnienama strata, nie czarujmy się, ilu ludzi by kupiło tą transmisje? 1% max

56

Ja proponuje dwa tematy tabu.

1. Polityka
2. Real Madryt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?