Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzięki tadzik za odpowiedź ;)
0
Zna się ktoś na tv? Chce kupić LG 43UH610V i czy ktoś może coś doradzić? Posiada dvbt mpeg 2 i dbvt2.. normalnie obejrze naziemną tv bez żadnych tunerów?
0
15.40
3
prawda jest taka, że gdyby sedziowie dobrze wykonywali swoją pracę to liderem ligi byłaby Barca
9
Kolejna kradzież, Real może być dumny ze swoich sędziowskich psów
0
chore to grać powtorke w przypadku remisu (patrz Anglia)
0
Marzę o meczu z Realem żeby ich wydymać po 5-metrowym spalonym w 94. minucie meczu
0
Kolejna nieuznana bramka......
0
Lucho błagam cię, odejdź jeszcze dziś
0
|To jest po prostu dramat
0
16-5 w strzałach..............
1
To co dzisiaj ta plejada gwiazd pokazuje to zasługuje na nie wypłacenie z 5 ich tygodniówek
0
chyba byliśmy
0
Orientuje się ktoś jak jutro będzie wyglądał ranking ATP?
0
ja znowu odwrotnie, wolę z dołu ;)
2
Zawsze? A może przypomnieć kto wygrał więcej pojedynków między sobą?
20
procesor
1
Rogerowi wszystko wchodzi, ciężko będzie mu to przegrać
2
Mathieu to jakis zart
0
Sa juz składy?
7
Nadal prowadzi 4-0 i jaka cisza ;)
1
Hahah. Nadal ma talent jak Messi. Gdy byl mlodziutki juz bil mistrza Federera
1
C'mon Rafa!! 20 min do finału AO
32
ja wierzę, że otworzysz kiedyś słownik
2
Niestety, ale masz racje ;) Szarapowa urodą nie grzeszyła, ale cięzko się to oglądało
3
Tenis to piękny sport, dawniej nazywany białym z racji braku dopingu. Dziś troszkę stracił, ale wobec takiej gry Nadala, Federera, Murraya czy Djokovicia to naprawdę warto interesować się tym sportem. W dodatku znakomicie płaconym
2
Ja jestem za Rafą. Geniusz, istny geniusz
3
Rafa w finale AO! Oby w finale miał siły po takim meczu
1
Dokładnie. Pokonanie Atletico wydaje się łatwiejsze w dwumeczu. Finał to jedna wielka niewiadoma, forma dnia
2
Nie ma żadnych przeliczników. Gole na wyjeździe są po prostu ważniejsze.