0

dzięki tadzik za odpowiedź ;)

0

Zna się ktoś na tv? Chce kupić LG 43UH610V i czy ktoś może coś doradzić? Posiada dvbt mpeg 2 i dbvt2.. normalnie obejrze naziemną tv bez żadnych tunerów?

0

15.40

3

prawda jest taka, że gdyby sedziowie dobrze wykonywali swoją pracę to liderem ligi byłaby Barca

9

Kolejna kradzież, Real może być dumny ze swoich sędziowskich psów

0

chore to grać powtorke w przypadku remisu (patrz Anglia)

0

Marzę o meczu z Realem żeby ich wydymać po 5-metrowym spalonym w 94. minucie meczu

0

Kolejna nieuznana bramka......

0

Lucho błagam cię, odejdź jeszcze dziś

0

|To jest po prostu dramat

0

16-5 w strzałach..............

1

To co dzisiaj ta plejada gwiazd pokazuje to zasługuje na nie wypłacenie z 5 ich tygodniówek

0

chyba byliśmy

0

Orientuje się ktoś jak jutro będzie wyglądał ranking ATP?

0

ja znowu odwrotnie, wolę z dołu ;)

2

Zawsze? A może przypomnieć kto wygrał więcej pojedynków między sobą?

20

procesor

1

Rogerowi wszystko wchodzi, ciężko będzie mu to przegrać

2

Mathieu to jakis zart

0

Sa juz składy?

7

Nadal prowadzi 4-0 i jaka cisza ;)

1

Hahah. Nadal ma talent jak Messi. Gdy byl mlodziutki juz bil mistrza Federera

1

C'mon Rafa!! 20 min do finału AO

32

ja wierzę, że otworzysz kiedyś słownik

2

Niestety, ale masz racje ;) Szarapowa urodą nie grzeszyła, ale cięzko się to oglądało

3

Tenis to piękny sport, dawniej nazywany białym z racji braku dopingu. Dziś troszkę stracił, ale wobec takiej gry Nadala, Federera, Murraya czy Djokovicia to naprawdę warto interesować się tym sportem. W dodatku znakomicie płaconym

2

Ja jestem za Rafą. Geniusz, istny geniusz

3

Rafa w finale AO! Oby w finale miał siły po takim meczu

1

Dokładnie. Pokonanie Atletico wydaje się łatwiejsze w dwumeczu. Finał to jedna wielka niewiadoma, forma dnia

2

Nie ma żadnych przeliczników. Gole na wyjeździe są po prostu ważniejsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?