0

Jeden i drugi jest nie do wyciągnięcia. Raz, że budżet na to nie pozwala, a po drugie oni nie chcą odchodzić. Pomocnik musi być z topu i pozbyć się Gomesa

0

Podsumował. Cały Dani ;)

0

Ja bym w końcu chciał kogoś z porządnymi jajami co nie bałby się posadzić tych gwiazdczek na ławce, gdy grają jedno wielkie gówno. Taki Messi jest obecnie zajechany i powinien odpocząć, ale po co skoro można dalej go wystawiać licząc że coś wturla.

8

Czytać i wierzyć w marke to tak jakby w Polsce najlepszym źródłem był Fakt

20

źródło to fangol? Ludzie czy macie rozum wierzyć w te brednie?

1

100 euro to standard. Zwykle 120 euro jak rok temu byłem

1

Nieźle trzeba mieć w główce żeby Gomesa i Denisa razem w pomocy ustawić..

0

Jakie macie najlepsze sposoby na zarabianie kasy? Ja kupuje brązowe karty i wymieniam je

0

Gra ktoś w Fifa Mobile?

1

0

FIFALONA i UEFALONA. Gryzoń powinien siedzieć w klatce, a Messi w więzieniu.

9

Karny absolutnie zasłużony. Zresztą oba. Niepotrzebnie tylko odstawił taki cyrk chwytając się za szyje

14

Luisowi Suarezowi zaliczona gola ze Sportingiem i ma w dorobku już 20 goli w lidze ;D

6

Nigdy nie był znienawidzony

4

Bellerin jak najbardziej, ale do tego trzeba dodać klasowego pomocnika i nie wiadomo skąd peniądze

0

Czekamy na umowę Leo ;)

2

Obejrzałem kilkadziesiąt powtórek i karny zasłużony

0

TVP1: Suarez zrobił teatr xD

22

Neymar wyrósł na bohatera 1/8 LM. Najpierw jako jedyny chciał grać w Paryżu, a wczoraj zdemolował PSG w Barcelonie. Chłopak ma taki talent i wolę walki, że z jego dokonań będziemy cieszyć się długimi latatmi tak jak Leo.

0

Oglądaliście studio z Gerrardem, bodajże Rio i Linekerem? Lineker jaka radość ;D

0

Nie. 3-4 lata jeszcze pełnej dominacji ;)

2

Absolutnie nie ma karnego, ale nam w tym sezonie zabrano tyle pkt, że ten meczu to nic w porównaniu do wcześniejszych kradzieży

1

Jesteśmy. Siedzimy cicho w norach i obawiamy się o kondycję w meczu z Depor ;)

2

Aż mi się przypomniał mecz chyba z Villarreal i ręka, którą widzieli wszyscy tylko nie sędzia.. ;)

2

Wstyd.

0

Płuca i serca nie zostawili w pierwszym meczu, to w drugim już za późno, Teraz to mają zagrać byle to dograć i oszczędzać się na niedzielę

2

Stawiam na Benfike ;)

1

Nikt nie będzie pisał, że jest ekspertem tylko realistą

0

Skoro tacy nagle wierzący się znaleźli to nic tylko walić drzwiami i oknami do buków. Kasiora czeka ;)

2

Ludzie, czy wyście już całkowicie zgłupieli? Mecz z PSG bodajże 3 tyg temu i tęgie lanie 0-4 i teraz niby mamy wygrać 5-0? Dawno się tak nie śmiałem, żeby mieć tyle wiary. Szkoda, że po meczu nie było cwaniaków że jeszcze to odrobimy. PSG nas wyjaśni jeszcze w pierwszych 15 minutach i się skończy,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?