Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden i drugi jest nie do wyciągnięcia. Raz, że budżet na to nie pozwala, a po drugie oni nie chcą odchodzić. Pomocnik musi być z topu i pozbyć się Gomesa
0
Podsumował. Cały Dani ;)
0
Ja bym w końcu chciał kogoś z porządnymi jajami co nie bałby się posadzić tych gwiazdczek na ławce, gdy grają jedno wielkie gówno. Taki Messi jest obecnie zajechany i powinien odpocząć, ale po co skoro można dalej go wystawiać licząc że coś wturla.
8
Czytać i wierzyć w marke to tak jakby w Polsce najlepszym źródłem był Fakt
20
źródło to fangol? Ludzie czy macie rozum wierzyć w te brednie?
1
100 euro to standard. Zwykle 120 euro jak rok temu byłem
1
Nieźle trzeba mieć w główce żeby Gomesa i Denisa razem w pomocy ustawić..
0
Jakie macie najlepsze sposoby na zarabianie kasy? Ja kupuje brązowe karty i wymieniam je
0
Gra ktoś w Fifa Mobile?
1
https://x.com/Kowal__30/status/840461606052073474/photo/1
Barca rządzi!
0
FIFALONA i UEFALONA. Gryzoń powinien siedzieć w klatce, a Messi w więzieniu.
9
Karny absolutnie zasłużony. Zresztą oba. Niepotrzebnie tylko odstawił taki cyrk chwytając się za szyje
14
Luisowi Suarezowi zaliczona gola ze Sportingiem i ma w dorobku już 20 goli w lidze ;D
6
Nigdy nie był znienawidzony
4
Bellerin jak najbardziej, ale do tego trzeba dodać klasowego pomocnika i nie wiadomo skąd peniądze
0
Czekamy na umowę Leo ;)
2
Obejrzałem kilkadziesiąt powtórek i karny zasłużony
0
TVP1: Suarez zrobił teatr xD
22
Neymar wyrósł na bohatera 1/8 LM. Najpierw jako jedyny chciał grać w Paryżu, a wczoraj zdemolował PSG w Barcelonie. Chłopak ma taki talent i wolę walki, że z jego dokonań będziemy cieszyć się długimi latatmi tak jak Leo.
0
Oglądaliście studio z Gerrardem, bodajże Rio i Linekerem? Lineker jaka radość ;D
0
Nie. 3-4 lata jeszcze pełnej dominacji ;)
2
Absolutnie nie ma karnego, ale nam w tym sezonie zabrano tyle pkt, że ten meczu to nic w porównaniu do wcześniejszych kradzieży
1
Jesteśmy. Siedzimy cicho w norach i obawiamy się o kondycję w meczu z Depor ;)
2
Aż mi się przypomniał mecz chyba z Villarreal i ręka, którą widzieli wszyscy tylko nie sędzia.. ;)
2
Wstyd.
0
Płuca i serca nie zostawili w pierwszym meczu, to w drugim już za późno, Teraz to mają zagrać byle to dograć i oszczędzać się na niedzielę
2
Stawiam na Benfike ;)
1
Nikt nie będzie pisał, że jest ekspertem tylko realistą
0
Skoro tacy nagle wierzący się znaleźli to nic tylko walić drzwiami i oknami do buków. Kasiora czeka ;)
2
Ludzie, czy wyście już całkowicie zgłupieli? Mecz z PSG bodajże 3 tyg temu i tęgie lanie 0-4 i teraz niby mamy wygrać 5-0? Dawno się tak nie śmiałem, żeby mieć tyle wiary. Szkoda, że po meczu nie było cwaniaków że jeszcze to odrobimy. PSG nas wyjaśni jeszcze w pierwszych 15 minutach i się skończy,