Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z reprą. W Barcy nie dobił jeszcze do 500 bramek
0
Nie spojleruj przypadkiem ;) Gdzie oglądałeś S05E01? Pl napisy, czy po ang?
0
Zgadza się. Aczkolwiek nie córek, a córki i syna
0
Dzisiaj to ma być popis Leo
1
Liczba wyświetleń musi się zgadzać
0
Gol 1 ;)
2
Dobre pytanie. Adam Małysz to postać wybitna, przez wiele lat dzięki temu człowiekowi każdy w sobotę i niedzielę siadał przed tv i oglądał skoki właśnie dzięki niemu. Aczkolwiek było wielu wybitnych, Ahonen, Hautameki, Ammann przecież 4x złoto olimpisjkie
0
Na szczęście nie. Zamieszanych jest 4 piłkarzy Eldense, podobno ustawione było 8-0 do przerwy
0
Najlepszy Brazylijczyk w historii? Kto wie, za kilka lat pobije rekord Pele
0
Alena to nasz diament. Wyróżnia się na tle kolegów, następca Iniesty
0
Szykuje sie niezła afera
0
Złego może nie było nic, ale zmianie ulega miejsce jego położenia. Obecnie jest przy samym CN, a teraz będzie w ośrodku treningowym
3
Młody Alena podejmował większe ryzyko niż Gomes. Portugalczyk jak gra ma pełne gacie i wygląda to na zasadzie: dobra Busi jest najbliżej to zagram do niego. Zero dryblingu, zero szybkości, zero ryzyka, zero kreatywności. Będąc wartym 35 mln to jednak powinien coś facet umieć pokazać. Przecież gdyby go zabrać na boisko z Barcą B to nawet tam by nie zaistniał
0
Estadi Johan Cruyff. Miejmy nadzieje, że na tym boisku narodzą się nowe talenty, które za kilka lat będą stanowić o sile 1 zespołu
0
Zdjęcie świetne, ale jedno tak jakby z boku było lepsze ;) Wspaniała pamiątka na całe zycie
8
Ja mam nadzieje, że te 10% ludności zrobiło se jaja..
0
No jeden istotny gol + bodajże z Malagą, ale ile popełnionych błędów i straconych bramek?
0
Nigdy niczego wielkiego nie pokazał. Barca to nie ta liga dla średniaków
1
Uwielbiam chłopaka. W przyszłym sezonie powinien być w pierwszej drużynie
0
Gdzie tam rabona była?
0
Sędzia chce być bohaterem i jest na razie na dobrej drodze
0
Jakiej 40 minucie? To już była 44....
1
Masakra. Gomes to nie wiem co tam robi
10
Liczę dziś na Neymara. Jest chłopak w formie, niech prowadzi do zwycięstwa
3
Szczerze tak odnośnie Messiego. Nie ma szans żeby Leo nie przedłużył kontraktu. Przyjaźni się z Suarezem i są sąsiadami, ich dzieci uwielbiają siebie i chodzą do tych samych szkół. Nie sądze, że Leo chciałby zmiany zagranicą szkoły dla Thiago ;D
1
Walka FCB z Realem na liczbę fanów na fejsie. Chodziło o to kto pierwszy osiągnie liczbę 100 mln polubień. Przez okres ostatnich kilku lat liderem była Barca, ale odkąd Real wygrał LM przewaga topniała
5
Ja siedziałem w domu i też właśnie coś z ojcem oglądałem, gdy nagle przerwali nas transmisje i przeniesiono na plac św. Piotra
0
Obecnie to już niemal w każdym kraju Europy jest jakaś oficjalna penya FCB. Niezależnie czy to małe państwo czy też duże jak Polska.
1
NIgdy nie dostałbyś nawet takowej propozycji (Zidane), więc możesz se odpuścić
0
Nie grali w 2. lidze, ale mieli ciężej przebić się niż obecnie. Grając w 2. lidze masz większe szanse trafić do pierwszej drużyny bo na co dzień grasz w lepszej lidze przeciwko lepszym rywalom.