Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ironiczne klaskanie to pozytywny gest? Dobry żart
0
Neymar spokojnie może już myśleć tylko o LM. W lidze nie zagra albo 3 albo 4 mecze
13
Bo liga portugalska jest silniejsza niż francuska. Obrazują to wyniki w europejskich pucharach
1
Ney klasyk to bd sobie ogladac z siostra
0
Ok neymar dzieki . Koniec ligu
0
Iniesta potrzebny jest i dzis i we wtorek. Kazdy o zmyslach to wie
0
Zapowiada sie niezle frajeestwo niczym PSG
3
Gomes nie jest wart ani jednego euro. Facet parodysta
2
Czyste frajerstwo roku
0
dzięki
0
jaki był kod promocyjny na eleven?
17
Czylo jednak gramy w 10. Lucho chce zrezygnować chyba z ligi...
0
Impreza u siostry na pewno była bardzo ciekawa ;)
0
To + np. mecz z Malagą na CN, gdzie nie uznano bramy Pique
1
Dziś.
0
Panowie pytanie związane z bukmacherką. Który w Polsce jest legalnie działającym bukmacherem?
6
Żona Iniesty spodziewa się 3. dziecka ;) [el Periodico]
0
Najpierw to zajmijmy się pomocnikiem i prawym obrońcą.
0
Animo Rafa! Dlaczego zawwsze ten chłopak doznaje kontuzji? Wróć silny !
0
Kolejny atak terrorystyczny. Ciężarówka wjechała w tłum ludzi w cenrum Sztokholmu
7
wg mnie Barca
1
między 37 a 38 kolejką
0
Samo się zrobi ;)
15
Naprawdę trzeba przegrać życie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
41
Jeśli byłaby możliwość zapłaciłbym wszystko w gotówce. Nigdy nie pakowałbym się w kredyt
1
Skubana, sama w sektorze dla kibiców Schalke ;D
0
Messi ma aysste przy bramie Suareza?
0
Ale widowisko! Gra jednej drużyny ;)
0
Ale po co DVD podłączać do kompa?