1

Ironiczne klaskanie to pozytywny gest? Dobry żart

0

Neymar spokojnie może już myśleć tylko o LM. W lidze nie zagra albo 3 albo 4 mecze

13

Bo liga portugalska jest silniejsza niż francuska. Obrazują to wyniki w europejskich pucharach

1

Ney klasyk to bd sobie ogladac z siostra

0

Ok neymar dzieki . Koniec ligu

0

Iniesta potrzebny jest i dzis i we wtorek. Kazdy o zmyslach to wie

0

Zapowiada sie niezle frajeestwo niczym PSG

3

Gomes nie jest wart ani jednego euro. Facet parodysta

2

Czyste frajerstwo roku

0

dzięki

0

jaki był kod promocyjny na eleven?

17

Czylo jednak gramy w 10. Lucho chce zrezygnować chyba z ligi...

0

Impreza u siostry na pewno była bardzo ciekawa ;)

0

To + np. mecz z Malagą na CN, gdzie nie uznano bramy Pique

1

Dziś.

0

Panowie pytanie związane z bukmacherką. Który w Polsce jest legalnie działającym bukmacherem?

6

Żona Iniesty spodziewa się 3. dziecka ;) [el Periodico]

0

Najpierw to zajmijmy się pomocnikiem i prawym obrońcą.

0

Animo Rafa! Dlaczego zawwsze ten chłopak doznaje kontuzji? Wróć silny !

0

Kolejny atak terrorystyczny. Ciężarówka wjechała w tłum ludzi w cenrum Sztokholmu

7

wg mnie Barca

1

między 37 a 38 kolejką

0

Samo się zrobi ;)

15

Naprawdę trzeba przegrać życie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

41

Jeśli byłaby możliwość zapłaciłbym wszystko w gotówce. Nigdy nie pakowałbym się w kredyt

1

Skubana, sama w sektorze dla kibiców Schalke ;D

0

Messi ma aysste przy bramie Suareza?

0

Ale widowisko! Gra jednej drużyny ;)

0

Ale po co DVD podłączać do kompa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?