0

Na jakiej podstawie takie wnioski? Barca miała być zniszczona w klasyku, jakoś nie pyłko. Barca miała wygrać z Depor - jakoś też nie wyszło. To jest futbol, wydarzyć może się wszystko. My kibice Barcy powinniśmy wiedzieć o tym najlepiej np. po meczu z PSG

0

No na pewno. Po 10 minutach gry oddychaliby rękawami. Nie te lata, nie ta kondycja.

0

Dziś to niech on skupi się na defensywie, bo gole strzelać ma kto.

1

Espanyol to nawet nie Barcelona. Ten żałosny klub to El Prat.

1

Klopp to absolutny top szkoleniowców i uznana marka na całym świecie. ZZ dopiero zaczyna i na pewno póki co to nic wielkiego taktyką nie pokazał

7

Co z tego, że jest dobrze opakowana, skoro towar w środku to największy shit piłki kopanej świata?

3

Piłkarz z nr 10 całkiem niezłe zawody. Może by się tak nim zainteresować? ;)

6

Czekamy na Pique xD

0

Jak po 2 zł to biore wszystkie xD

1

Nie truj sobie organizmu. Szkoda zdrowia.

3

Barca też wiele meczów wygrała w końcówce.

2

Ostatnia wypowiedź mnie zniszczyła totalnie ;D Enrique mistrz.

0

Facet ma potencjał na światową czołówkę LO. Ale to są istne bzdury, bo z tego co wiem to kontrakty w Hiszpanii nie mogą być zawierane na więcej niż 5 lat.

12

Takimi przepychankami zyskuje się szacunek u kibiców. Pokaż mi kto walczy z kłamstwami, które pojawiają się nt Barcy? Gerard Pique.

0

A myślałem że gwiazdka dopiero co była w grudniu. Jednak nie, Gomes w 11, kolejki ;D

0

Panowie, z tym Sampaolim w roli szkoleniowca ARG to już oficjalnie? Czyżby faktycznie spełniło się jego marzenie i trenował Messiego?

1

Byłem 5 dni. Barcelona to magiczne miejsce. Nie tylko ze względu na klub, który nakręca tą machinę, ale i działa to na odwrót. Miasto nakręca klub. Przepiękny krajobrazy, widać szczyty gór z Tibidabo, morze. Słonecznie i ciepło. Sagrada robi wrażenie, podobnie zresztą CN. Warto zobaczyć muzeum, pojeździć metrem bo to najlepszy i najszybszy transport.

1

Grimaldo powinien być u nas. Gość jest świetny..

0

Roberto też, bo dostał czerwoną

0

Mam nadzieje, że zmniejszą mu kare, bo facet na to nie zasłużył.

20

Pique prezydent. Jeden z niewielu, który faktycznie dba o dobre zdanie klubu. Kampania jego już trwa od dawna ;)

0

Mistrz Rakitić, mistrz Pique ;D

2

Messi MOTM, brawa dla Gomesa i Masche

1

Na razie szukałem i nic

0

Jakiś podobno wielki baner

0

Za samego Turana można z 40 mln wyciągnąć

13

Wjazd wślizgiem, który może pozbawić piłkarza gry przez kilka miesięcy - 1 mecz zawieszenia

Klaskanie do sędziego - 3 mecze zawieszenia

0

Oj widzę ktoś ma ból czterech liter ;D

0

Zawodnik bardzo dobry, ale nie ten poziom

0

Real ma cięższy terminarz. Vamos Barca!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?