Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na jakiej podstawie takie wnioski? Barca miała być zniszczona w klasyku, jakoś nie pyłko. Barca miała wygrać z Depor - jakoś też nie wyszło. To jest futbol, wydarzyć może się wszystko. My kibice Barcy powinniśmy wiedzieć o tym najlepiej np. po meczu z PSG
0
No na pewno. Po 10 minutach gry oddychaliby rękawami. Nie te lata, nie ta kondycja.
0
Dziś to niech on skupi się na defensywie, bo gole strzelać ma kto.
1
Espanyol to nawet nie Barcelona. Ten żałosny klub to El Prat.
1
Klopp to absolutny top szkoleniowców i uznana marka na całym świecie. ZZ dopiero zaczyna i na pewno póki co to nic wielkiego taktyką nie pokazał
7
Co z tego, że jest dobrze opakowana, skoro towar w środku to największy shit piłki kopanej świata?
3
Piłkarz z nr 10 całkiem niezłe zawody. Może by się tak nim zainteresować? ;)
6
Czekamy na Pique xD
0
Jak po 2 zł to biore wszystkie xD
1
Nie truj sobie organizmu. Szkoda zdrowia.
3
Barca też wiele meczów wygrała w końcówce.
2
Ostatnia wypowiedź mnie zniszczyła totalnie ;D Enrique mistrz.
0
Facet ma potencjał na światową czołówkę LO. Ale to są istne bzdury, bo z tego co wiem to kontrakty w Hiszpanii nie mogą być zawierane na więcej niż 5 lat.
12
Takimi przepychankami zyskuje się szacunek u kibiców. Pokaż mi kto walczy z kłamstwami, które pojawiają się nt Barcy? Gerard Pique.
0
A myślałem że gwiazdka dopiero co była w grudniu. Jednak nie, Gomes w 11, kolejki ;D
0
Panowie, z tym Sampaolim w roli szkoleniowca ARG to już oficjalnie? Czyżby faktycznie spełniło się jego marzenie i trenował Messiego?
1
Byłem 5 dni. Barcelona to magiczne miejsce. Nie tylko ze względu na klub, który nakręca tą machinę, ale i działa to na odwrót. Miasto nakręca klub. Przepiękny krajobrazy, widać szczyty gór z Tibidabo, morze. Słonecznie i ciepło. Sagrada robi wrażenie, podobnie zresztą CN. Warto zobaczyć muzeum, pojeździć metrem bo to najlepszy i najszybszy transport.
1
Grimaldo powinien być u nas. Gość jest świetny..
0
Roberto też, bo dostał czerwoną
0
Mam nadzieje, że zmniejszą mu kare, bo facet na to nie zasłużył.
20
Pique prezydent. Jeden z niewielu, który faktycznie dba o dobre zdanie klubu. Kampania jego już trwa od dawna ;)
0
Mistrz Rakitić, mistrz Pique ;D
2
Messi MOTM, brawa dla Gomesa i Masche
1
Na razie szukałem i nic
0
Jakiś podobno wielki baner
0
Za samego Turana można z 40 mln wyciągnąć
13
Wjazd wślizgiem, który może pozbawić piłkarza gry przez kilka miesięcy - 1 mecz zawieszenia
Klaskanie do sędziego - 3 mecze zawieszenia
0
Oj widzę ktoś ma ból czterech liter ;D
0
Zawodnik bardzo dobry, ale nie ten poziom
0
Real ma cięższy terminarz. Vamos Barca!!