0

Twarzą rozgrywek europejskich jest FC Barcelona. Gra nieprzerwanie od powstania europejskich pucharów, ponad już 60 lat.

2

Wierzę, że Juve sprosta bo ból dupy będzie nieziemski jak pierwszym klubem który oborni LM będzie Real. Oni po prostu na to nie zasługują

1

A może wygra, której pomoże sędzia?

1

W sporcie nic nikomu się nie należy? Buffon zdobył sympatię ludzi całego świata i zasługuje dziś na triumf jak nikt inny

1

Według mnie okienko będzie ciekawe. Jak dla mnie Paco i Digne powinni zostać jeszcze jeden rok i zostać. Na wylocie powinni być Munir, Tello, Vermaelen, Rafa, Arda, Masip, Mathieu

3

Wtedy będą obaj królami strzelców.

4

Mathieu za darmo, Digne zostaje, Gomes zostaje, Cillesen zostaje. Tello z 8 mln, Munir 10, Vermaelen za darmo, Arda 30, Rafa 20.

1

Dziś o 18 Barcelona zagra z Vardarem w półfinale LM piłkarzy ręcznych. Trzymamy kciuki!!

0

Ja trzymam kciuki nie tyle za Daniego, co Buffona. Jego kariera jest imponująca i fajnie byłoby ujrzeć taką legendę z pucharem.

0

Słuchaj zarząd ma gdzieś puchary. Dla Arsenalu liczy się tylko i wyłącznie czysty zysk. A to Wengerowi się udaje od 20 lat.

1

Ciekawe tylko jakim składem ew. przylecieliby Urusi. ;)

6

2021

0

Wystarczy kupić PO i pomocnika, a najlepiej dwóch pomocników. Na środek obrony Marlon. Atak zostaje taki jaki jest z Paco.

4

Człowiek, dla którego niemożliwe nie istnieje. Już na zawsze jego nazwisko będzie pojawiać się obok takich piłkarzy jak Cruyff czy Maradona. Legenda.

1

Fajne bajki. Jak Barca zaoferuje 20 mln to będzie dobrze.

0

O posadę De La Feunte poprosił sam Mats. Ładnie z jego strony, że dalej chciał pracować ze swoim trenerem.

0

Tak, taka czcionka to wymysł LFP.

0

Ciekawe słowa, że dowiedział się o zainteresowaniu pod koniec zeszłego tygodnia, a media i my kibice wiemy to już może od miesiąca.

0

Ta czcionka to jest jakiś jeden wielki dramat.

0

Koncowka czerwca

1

Z wypożyczeń 1 lipca wracają: Douglas, Samper, Vermaelen, Munir i Tello. Do tego Arda i Mathieu na wylocie. Będzie solidna wyprzedaż

1

A co pokazał w tym sezonie Denis? Ani jednego bardzo dobrego meczu. Nie ta półka.

0

Kluczem do sukcesu Valverde będzie ustawienie i dobranie dobrego składu do pomocy. Ma być solidna rywalizacja. Taki D. Suarez out z miejsca, a w jego miejsce porządny pomocnik z krwi i kości

2

Dokładnie tak. Robert listę zrobił, ale trener o niej nie wie. Takie rzeczy tylko w Barcelonie

0

Znowu będzie w sierpniu, że nie było już nikogo interesującego na rynku

0

Przydałaby się jakaś analiza gry zespołów Valverde. Jestem ciekaw czy nie zrezygnuje z 4-3-3

8

To co w tym sezonie wyprawiał Messi to przechodzi ludzkie pojęcie. Od stycznia facet gra na niebotycznym poziomie, nieosiągalnym dla innych. Wczoraj pokazał dlaczego uważa się za go najlepszego w historii. To z jaką łatwością przyjmuje piłkę, mija rywali.. 30 lat lada moment, a on wciąż jest nie do zatrzymania nawet przez 25 latków w kwiecie formy i wieku

1

Największą zmianą jaką powinno się przeprowadzić to zdymisjonować ten zarząd i wybrać nowego prezydenta.

0

Nie wiem czy to nie były przypadkiem ostatnie minuty Masche w koszulce Barcy. Okienko zapowiada się niezwykle ciekawie w tym roku

2

Genialna fota. Zamiast cieszyć się z triumfu to woli pogadać z przyjacielem odnośnie jego zdrowia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?