Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Twarzą rozgrywek europejskich jest FC Barcelona. Gra nieprzerwanie od powstania europejskich pucharów, ponad już 60 lat.
2
Wierzę, że Juve sprosta bo ból dupy będzie nieziemski jak pierwszym klubem który oborni LM będzie Real. Oni po prostu na to nie zasługują
1
A może wygra, której pomoże sędzia?
1
W sporcie nic nikomu się nie należy? Buffon zdobył sympatię ludzi całego świata i zasługuje dziś na triumf jak nikt inny
1
Według mnie okienko będzie ciekawe. Jak dla mnie Paco i Digne powinni zostać jeszcze jeden rok i zostać. Na wylocie powinni być Munir, Tello, Vermaelen, Rafa, Arda, Masip, Mathieu
3
Wtedy będą obaj królami strzelców.
4
Mathieu za darmo, Digne zostaje, Gomes zostaje, Cillesen zostaje. Tello z 8 mln, Munir 10, Vermaelen za darmo, Arda 30, Rafa 20.
1
Dziś o 18 Barcelona zagra z Vardarem w półfinale LM piłkarzy ręcznych. Trzymamy kciuki!!
0
Ja trzymam kciuki nie tyle za Daniego, co Buffona. Jego kariera jest imponująca i fajnie byłoby ujrzeć taką legendę z pucharem.
0
Słuchaj zarząd ma gdzieś puchary. Dla Arsenalu liczy się tylko i wyłącznie czysty zysk. A to Wengerowi się udaje od 20 lat.
1
Ciekawe tylko jakim składem ew. przylecieliby Urusi. ;)
6
2021
0
Wystarczy kupić PO i pomocnika, a najlepiej dwóch pomocników. Na środek obrony Marlon. Atak zostaje taki jaki jest z Paco.
4
Człowiek, dla którego niemożliwe nie istnieje. Już na zawsze jego nazwisko będzie pojawiać się obok takich piłkarzy jak Cruyff czy Maradona. Legenda.
1
Fajne bajki. Jak Barca zaoferuje 20 mln to będzie dobrze.
0
O posadę De La Feunte poprosił sam Mats. Ładnie z jego strony, że dalej chciał pracować ze swoim trenerem.
0
Tak, taka czcionka to wymysł LFP.
0
Ciekawe słowa, że dowiedział się o zainteresowaniu pod koniec zeszłego tygodnia, a media i my kibice wiemy to już może od miesiąca.
0
Ta czcionka to jest jakiś jeden wielki dramat.
0
Koncowka czerwca
1
Z wypożyczeń 1 lipca wracają: Douglas, Samper, Vermaelen, Munir i Tello. Do tego Arda i Mathieu na wylocie. Będzie solidna wyprzedaż
1
A co pokazał w tym sezonie Denis? Ani jednego bardzo dobrego meczu. Nie ta półka.
0
Kluczem do sukcesu Valverde będzie ustawienie i dobranie dobrego składu do pomocy. Ma być solidna rywalizacja. Taki D. Suarez out z miejsca, a w jego miejsce porządny pomocnik z krwi i kości
2
Dokładnie tak. Robert listę zrobił, ale trener o niej nie wie. Takie rzeczy tylko w Barcelonie
0
Znowu będzie w sierpniu, że nie było już nikogo interesującego na rynku
0
Przydałaby się jakaś analiza gry zespołów Valverde. Jestem ciekaw czy nie zrezygnuje z 4-3-3
8
To co w tym sezonie wyprawiał Messi to przechodzi ludzkie pojęcie. Od stycznia facet gra na niebotycznym poziomie, nieosiągalnym dla innych. Wczoraj pokazał dlaczego uważa się za go najlepszego w historii. To z jaką łatwością przyjmuje piłkę, mija rywali.. 30 lat lada moment, a on wciąż jest nie do zatrzymania nawet przez 25 latków w kwiecie formy i wieku
1
Największą zmianą jaką powinno się przeprowadzić to zdymisjonować ten zarząd i wybrać nowego prezydenta.
0
Nie wiem czy to nie były przypadkiem ostatnie minuty Masche w koszulce Barcy. Okienko zapowiada się niezwykle ciekawie w tym roku
2
Genialna fota. Zamiast cieszyć się z triumfu to woli pogadać z przyjacielem odnośnie jego zdrowia.