0

Raczej w czerwcu nie ma się czego spodziewać, bo kończy się rok finansowy. Nawet umowa Messiego jest odkładana na lipiec.

0

Każdy z nich różni się od Marco. Verratti to playmaker z prawdziwego zdarzenia. Dzisiejszy Xavi bez dwóch zdań. Nam potrzeba kogoś do środka, a nie stricte skrzydłowego. Coutinho to pozycja Neymara. Eriksen jest dobry, ale głównie SFG i wrzutki. Seri to jeszcze nie ta półka.

0

Andres musi ustąpić miejsca młodemu. Jak nie teraz, to później nie będzie ani młodego, ani Iniesty. Środek pola w przyszłym sezonie powinien być taki: Roberto, Busquets, Verratti.

0

Zapowiada się fajny turniej, na pewno kilka perełek się objawi.

9

Śmieszą mnie opinie, że kibic Barcy nie może być kibicem Nadala. Rafa zawsze dobrze wypowiadał się odnośnie Barcy i każdy kibicuje komu chce. Vamos Rafa!

5

Nadal gra świetnie. Nie ma na niego rady ;)

4

1. Oczywiście, że wolę wszystko legalnie.

2. Nie ma takiej mowy. Klub ma być zarządzany tak, by nie musieć liczyć na dodatkowe datki.

1

Trzymam kciuki za Rafe. 10 triumf blisko ;) spodziewam sie 3-1

17

jak kopiujesz z fb, to podawaj chociaż źródło.

0

Leo ostatnio nie pozostawił złudzeń, że jego marzenie jest zakończenie kariery w Barcelonie. Podpisanie kontraktu to kwestia dni.

0

Islandzki wulkan zabrał nam marzenie i chwale...

3

Prawda jest taka ze 3 LM w 4 lata to jest szczyt. Obawiam sie ze dla Barcy nigdy nieosiagalny

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

Prawda jest taka, że kadra Realu to jest po prostu apogeum. Idelanie wyważone 3 formacje. Zidane im nie przeszkadza, to i sukcesy się pojawiają

0

Myślę, że jedno i drugie ;)

0

Douglas > Asensio xd

0

Jeśli chodzi o zarządzanie klubem Perez jest geniuszem

0

Albo sędzia jak przed laty z nami

7

Za rok Portugalia MŚ i można kończyć z futbolem

1

BARCA niszczyła rywali, a Real gowno gra

1

CR 4 LM jak Messi i 5 ZP jak Messi...

4

7 przegrany final lm dla Juve? ..

0

To jest jakas masakra

1

Dramat jaki fart

1

Ale brama. Kosmos

0

Pokonalismy ich na SB

1

Higuain jest znacznie lepszy, ale ma tendencję do marnowania setek.

1

Wydaje się odpowiednim człowiekiem w odpowiednim miejscu. Kto wie, może za rok to my będziemy grać w finale LM.

0

Twarzą rozgrywek europejskich jest FC Barcelona. Gra nieprzerwanie od powstania europejskich pucharów, ponad już 60 lat.

2

Wierzę, że Juve sprosta bo ból dupy będzie nieziemski jak pierwszym klubem który oborni LM będzie Real. Oni po prostu na to nie zasługują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?