Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej w czerwcu nie ma się czego spodziewać, bo kończy się rok finansowy. Nawet umowa Messiego jest odkładana na lipiec.
0
Każdy z nich różni się od Marco. Verratti to playmaker z prawdziwego zdarzenia. Dzisiejszy Xavi bez dwóch zdań. Nam potrzeba kogoś do środka, a nie stricte skrzydłowego. Coutinho to pozycja Neymara. Eriksen jest dobry, ale głównie SFG i wrzutki. Seri to jeszcze nie ta półka.
0
Andres musi ustąpić miejsca młodemu. Jak nie teraz, to później nie będzie ani młodego, ani Iniesty. Środek pola w przyszłym sezonie powinien być taki: Roberto, Busquets, Verratti.
0
Zapowiada się fajny turniej, na pewno kilka perełek się objawi.
9
Śmieszą mnie opinie, że kibic Barcy nie może być kibicem Nadala. Rafa zawsze dobrze wypowiadał się odnośnie Barcy i każdy kibicuje komu chce. Vamos Rafa!
5
Nadal gra świetnie. Nie ma na niego rady ;)
4
1. Oczywiście, że wolę wszystko legalnie.
2. Nie ma takiej mowy. Klub ma być zarządzany tak, by nie musieć liczyć na dodatkowe datki.
1
Trzymam kciuki za Rafe. 10 triumf blisko ;) spodziewam sie 3-1
17
jak kopiujesz z fb, to podawaj chociaż źródło.
0
Leo ostatnio nie pozostawił złudzeń, że jego marzenie jest zakończenie kariery w Barcelonie. Podpisanie kontraktu to kwestia dni.
0
Islandzki wulkan zabrał nam marzenie i chwale...
3
Prawda jest taka ze 3 LM w 4 lata to jest szczyt. Obawiam sie ze dla Barcy nigdy nieosiagalny
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
Prawda jest taka, że kadra Realu to jest po prostu apogeum. Idelanie wyważone 3 formacje. Zidane im nie przeszkadza, to i sukcesy się pojawiają
0
Myślę, że jedno i drugie ;)
0
Douglas > Asensio xd
0
Jeśli chodzi o zarządzanie klubem Perez jest geniuszem
0
Albo sędzia jak przed laty z nami
7
Za rok Portugalia MŚ i można kończyć z futbolem
1
BARCA niszczyła rywali, a Real gowno gra
1
CR 4 LM jak Messi i 5 ZP jak Messi...
4
7 przegrany final lm dla Juve? ..
0
To jest jakas masakra
1
Dramat jaki fart
1
Ale brama. Kosmos
0
Pokonalismy ich na SB
1
Higuain jest znacznie lepszy, ale ma tendencję do marnowania setek.
1
Wydaje się odpowiednim człowiekiem w odpowiednim miejscu. Kto wie, może za rok to my będziemy grać w finale LM.
0
Twarzą rozgrywek europejskich jest FC Barcelona. Gra nieprzerwanie od powstania europejskich pucharów, ponad już 60 lat.
2
Wierzę, że Juve sprosta bo ból dupy będzie nieziemski jak pierwszym klubem który oborni LM będzie Real. Oni po prostu na to nie zasługują