Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta to na pewno nie będzie ostatnia kolejka. 14 będzie grana 37. kolejka, a koniec ligi 20-21 maja
0
Propozycja rewelacja, tylko no własnie problemem jest Anglik. Oni słabo grają w LL
1
Sprzedać Busquetsa ;D Tego tutaj jeszcze nie było..
7
W dodatku kogoś trzeba by wtedy ze środka się pozbyć, bo natłok byłby już ogromny.
2
Taaa. Już zrobili burdel w zeszłym okienku biorąc pieniadze z tego i kupując pana drewno Gomesa za 35 mln. Dzięki takiemu ruchowi nie ma pieniędzy na kupno cracka do pomocy nawet w tym oknie. To już nie wymysł mediów a czyste fakty
40
Po co nam Coutinho skoro to pozycja Neymara?... Czy ktoś w ogóle myśli w tym zarządzie?
0
Niewolnikiem nie jest, ale może być. Myślisz, że szejkowi będzie zależeć żeby wzmocnić skład największemu rywalowi? Prędzej posadzi go na ławie i będzie tam siedział ile będą chcieć. Kontrakt na długie lata podpisany więc wiedział na co się pisze
1
Tak, uważam że pierwszy sezon miał ba, nawet bardzo dobry. Kluczowy piłkarz w całej układance do zdobycia trypletu.
0
A tak, że jest równie chimeryczna.
0
Z Fabregasem to jest tak jak z kobietą. Niesamowicie chimeryczny zawodnik. Potrafi pół roku grać na poziomie topowym, żeby następne pół roku wąchać trawe z boiska z ławki rezerwowych. On nie nadaje się do prowadzenia gry, co najwyżej do pomocy głównemu pomocnikowi. Przy takim Xavim to pewnie grałby bardzo dobrze, a jak dać by mu młodego Suareza to środek pola by nie istniał
0
Verratti jest nie do wyciągnięcia. Szejk mówi jasno, Verratti jest nie na sprzedaż. Po co mają się osłabiać skoro mają znakomity projekt sportowy oparty na nim? Crack, ale o nim to akurat możemy tylko pomarzyć.
3
Dokładnie. Rakitić to znakomity piłkarz, tylko on ma parcie do przodu. No i nie jest typowym play-makerem. To zawodnik box to box, co znakomicie sprawdziło się w pierwszym sezonie. Teraz jednak potrzeba nam kogoś pokroju Verratii, starszy Alcantara..
34
Dokładnie 12 lattemu, 1 maja Leo Messi zdobył swojego pierwszego gola dla Barcelony. Dziś ma ich 502. Król jest i będzie tylko jeden. Dziękuje Leo za wszystko co nam dałeś, za wszystko!
4
Mam nadzieje, że opcja Unzue i Pizziego to jakiś nieśmieszny żart.
9
Może od razu na starcie sezonu niech ekipy będące za Realem nadstawią tyłek i dadzą im 3 pkt walkowerem?
0
Haha. Czekamy ;)
0
Leo z koszulką? Oby! ;D
1
Barca podpisuje dokładnie takie same, więc też należy ją ukarać?
6
A komentator wczoraj, że to była jego 12 asysta... ;d
0
PS4 obecnie po 999 zł.
0
Było już 35 razy. Dobrze wiemy, że Malaga wypnie tyłek, ale nie dlatego. Ich prezesina nie zniesie gdyby Barca była mistrzem.
0
Kolega widze przegapił kilka kluczowych meczów jak bronił niczym Buffon. Facet ma umiejętności niebywałe i wkrótce zostanie nr 1 na świecie
1
Na pewno są przyjaciółmi z Fabregasem i Pinto.
9
To co pokazuje w tym sezonie Umtiti to jest czysta poezja gry stopera. Pierwszy jego sezon w klubie, a on ma podstawowe miejsce w składzie i nikt mu absolutnie nie zagraża by zająć jego miejsce. To jest jeden z najlepszych transferów ostatnich lat obok Suareza, Neymara czy Ter Stegena.
9
Co w tym złego?
4
Albo zepną dupska, albo koniec ligi
2
włoska jeszcze gorsza
0
Vardar bodajże póki co.
1
Barca w półfinale LM!! Brawo piłkarze ręczni!
0
Panowie jakiś link do eleven sports?