0

Ta to na pewno nie będzie ostatnia kolejka. 14 będzie grana 37. kolejka, a koniec ligi 20-21 maja

0

Propozycja rewelacja, tylko no własnie problemem jest Anglik. Oni słabo grają w LL

1

Sprzedać Busquetsa ;D Tego tutaj jeszcze nie było..

7

W dodatku kogoś trzeba by wtedy ze środka się pozbyć, bo natłok byłby już ogromny.

2

Taaa. Już zrobili burdel w zeszłym okienku biorąc pieniadze z tego i kupując pana drewno Gomesa za 35 mln. Dzięki takiemu ruchowi nie ma pieniędzy na kupno cracka do pomocy nawet w tym oknie. To już nie wymysł mediów a czyste fakty

40

Po co nam Coutinho skoro to pozycja Neymara?... Czy ktoś w ogóle myśli w tym zarządzie?

0

Niewolnikiem nie jest, ale może być. Myślisz, że szejkowi będzie zależeć żeby wzmocnić skład największemu rywalowi? Prędzej posadzi go na ławie i będzie tam siedział ile będą chcieć. Kontrakt na długie lata podpisany więc wiedział na co się pisze

1

Tak, uważam że pierwszy sezon miał ba, nawet bardzo dobry. Kluczowy piłkarz w całej układance do zdobycia trypletu.

0

A tak, że jest równie chimeryczna.

0

Z Fabregasem to jest tak jak z kobietą. Niesamowicie chimeryczny zawodnik. Potrafi pół roku grać na poziomie topowym, żeby następne pół roku wąchać trawe z boiska z ławki rezerwowych. On nie nadaje się do prowadzenia gry, co najwyżej do pomocy głównemu pomocnikowi. Przy takim Xavim to pewnie grałby bardzo dobrze, a jak dać by mu młodego Suareza to środek pola by nie istniał

0

Verratti jest nie do wyciągnięcia. Szejk mówi jasno, Verratti jest nie na sprzedaż. Po co mają się osłabiać skoro mają znakomity projekt sportowy oparty na nim? Crack, ale o nim to akurat możemy tylko pomarzyć.

3

Dokładnie. Rakitić to znakomity piłkarz, tylko on ma parcie do przodu. No i nie jest typowym play-makerem. To zawodnik box to box, co znakomicie sprawdziło się w pierwszym sezonie. Teraz jednak potrzeba nam kogoś pokroju Verratii, starszy Alcantara..

34

Dokładnie 12 lattemu, 1 maja Leo Messi zdobył swojego pierwszego gola dla Barcelony. Dziś ma ich 502. Król jest i będzie tylko jeden. Dziękuje Leo za wszystko co nam dałeś, za wszystko!

4

Mam nadzieje, że opcja Unzue i Pizziego to jakiś nieśmieszny żart.

9

Może od razu na starcie sezonu niech ekipy będące za Realem nadstawią tyłek i dadzą im 3 pkt walkowerem?

0

Haha. Czekamy ;)

0

Leo z koszulką? Oby! ;D

1

Barca podpisuje dokładnie takie same, więc też należy ją ukarać?

6

A komentator wczoraj, że to była jego 12 asysta... ;d

0

PS4 obecnie po 999 zł.

0

Było już 35 razy. Dobrze wiemy, że Malaga wypnie tyłek, ale nie dlatego. Ich prezesina nie zniesie gdyby Barca była mistrzem.

0

Kolega widze przegapił kilka kluczowych meczów jak bronił niczym Buffon. Facet ma umiejętności niebywałe i wkrótce zostanie nr 1 na świecie

1

Na pewno są przyjaciółmi z Fabregasem i Pinto.

9

To co pokazuje w tym sezonie Umtiti to jest czysta poezja gry stopera. Pierwszy jego sezon w klubie, a on ma podstawowe miejsce w składzie i nikt mu absolutnie nie zagraża by zająć jego miejsce. To jest jeden z najlepszych transferów ostatnich lat obok Suareza, Neymara czy Ter Stegena.

9

Co w tym złego?

4

Albo zepną dupska, albo koniec ligi

2

włoska jeszcze gorsza

0

Vardar bodajże póki co.

1

Barca w półfinale LM!! Brawo piłkarze ręczni!

0

Panowie jakiś link do eleven sports?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?