Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Ostatni mecz Tottiego w karierze. Cóż to za legenda Romy i futbolu. Jakie mam szczęście posiadać jego autograf ;D
0
Nie wiem czy wiesz, ale Puchar UEFA już nie istnieje. Ja się cieszę z każdego meczu Barcy, nie ważne o co.
6
Od czasów R10. Byłem wtedy dzieckiem i zakochałem się w tym. 2. miejsce dla Barcy to nie ukrywajmy porażka. FC Barcelona to klub, dla którego liczy się tylko zwycięstwo i mistrzostwo. Bardzo będę się cieszył z ew. PK. Żałuje tylko, że w tym sezonie bardzo mocny odcisk zrobili sędziowie, jak i podejście naszych zawodników do meczów ze średniakami.
27
Dziś ostatni mecz pod wodzą Lucho. Ten sezon to była jedna wielka porażka, aczkolwiek serca mi pęka, że to koniec Luisa Enrique w Barcelonie. To wielki trener, nigdy nie zapomnę mu trypletu. Legenda jako piłkarz i trener.
2
Dziś się coś skończy, co sprawia że coś nowego się zaczyna. Bądźmy optymistami, w przyszłym sezonie Barca znowu będzie wielka, jestem tego pewien.
0
Zwycięstwem zakończyć jakiż sezon. To był prawdziwy rollercoster w wykonaniu Barcy Lucho. Luis, dziękuje ci za te 3 lata. Jesteś wielki.
47
Dokładnie 4 lata temu, 26 maja 2013 roku Barca potwierdziła transfer Neymara.
1
Bo lepiej spędzać czas z rodziną niż w hotelu. Czego tu nie rozumiesz.
1
Grupa Hatak pracuje już nad tłumaczeniem i mają gotowe 50%. Dziś wieczorem będzie.
0
Są jeszcze jakieś zmiany oprócz aktywności w komentarzach?
5
A naszym drugim domem jest SB. ;)
0
Niech chłopaki po prostu dziś zagrają swoje. Nie ważne czy zdobędziemy to mistrzostwo czy nie. Chcę zobaczyć piękny mecz z pasją i cieszyć się, że żyję wraz z wami w czasach, gdy po boisku biega najlepszy piłkarz w historii.
5
Nigdy nie zapomnimy mu trypletu, później dubletu oraz konferencji prasowych. Ostatnie 3 lata Lucho w mediach to istny miód ;D Lucho, dzięki za wszystko, świetnie się czytało jak robiłeś sobie polew z dziennikarzy ;)
0
Na to czekam ;)
22
Wsadzić gówniary do paki. Takie powinno być prawo.
0
Suarez jeszcze nie ma, Ney zresztą też
1
Powinien być zakaz gry w LM dla takich tworów jak Lipsk..
0
Dobry rywal, lepszy ten niż Albacete ;)
0
o 17 losowanie dopiero, a kiedy dokładnie to nei wiem
0
No tak słabo bym powiedział. Las Palmas u siebie to naprawdę dobry zespół.
3
Ja wtedy jeszcze nie oglądałem tego, bo byłem zbyt mały, ale wierzę, że było to piękne zwycięstwo ;D
3
Ostatni znakomity utwór na eurowizji to Loreen i Euphoria....
8
Najlepsza '9' w historii Barcy. Mam nadzieje, że jeszcze przez kilka lat będą tworzyć MSN. Najlepszy atak w historii futbolu, a my jesteśmy tego świadkami.
0
0
Jakaś ulewa w Wolfsburgu?
0
Miły gest Bartomeu. Nic więcej
2
Właśnie tak samo popijam po cięzkim dniu w robocie. ;) Piękna sprawa
1
tak
0
ATM, Sevilla?
0
Obaj.