17

Ostatni mecz Tottiego w karierze. Cóż to za legenda Romy i futbolu. Jakie mam szczęście posiadać jego autograf ;D

0

Nie wiem czy wiesz, ale Puchar UEFA już nie istnieje. Ja się cieszę z każdego meczu Barcy, nie ważne o co.

6

Od czasów R10. Byłem wtedy dzieckiem i zakochałem się w tym. 2. miejsce dla Barcy to nie ukrywajmy porażka. FC Barcelona to klub, dla którego liczy się tylko zwycięstwo i mistrzostwo. Bardzo będę się cieszył z ew. PK. Żałuje tylko, że w tym sezonie bardzo mocny odcisk zrobili sędziowie, jak i podejście naszych zawodników do meczów ze średniakami.

27

Dziś ostatni mecz pod wodzą Lucho. Ten sezon to była jedna wielka porażka, aczkolwiek serca mi pęka, że to koniec Luisa Enrique w Barcelonie. To wielki trener, nigdy nie zapomnę mu trypletu. Legenda jako piłkarz i trener.

2

Dziś się coś skończy, co sprawia że coś nowego się zaczyna. Bądźmy optymistami, w przyszłym sezonie Barca znowu będzie wielka, jestem tego pewien.

0

Zwycięstwem zakończyć jakiż sezon. To był prawdziwy rollercoster w wykonaniu Barcy Lucho. Luis, dziękuje ci za te 3 lata. Jesteś wielki.

47

Dokładnie 4 lata temu, 26 maja 2013 roku Barca potwierdziła transfer Neymara.

1

Bo lepiej spędzać czas z rodziną niż w hotelu. Czego tu nie rozumiesz.

1

Grupa Hatak pracuje już nad tłumaczeniem i mają gotowe 50%. Dziś wieczorem będzie.

0

Są jeszcze jakieś zmiany oprócz aktywności w komentarzach?

5

A naszym drugim domem jest SB. ;)

0

Niech chłopaki po prostu dziś zagrają swoje. Nie ważne czy zdobędziemy to mistrzostwo czy nie. Chcę zobaczyć piękny mecz z pasją i cieszyć się, że żyję wraz z wami w czasach, gdy po boisku biega najlepszy piłkarz w historii.

5

Nigdy nie zapomnimy mu trypletu, później dubletu oraz konferencji prasowych. Ostatnie 3 lata Lucho w mediach to istny miód ;D Lucho, dzięki za wszystko, świetnie się czytało jak robiłeś sobie polew z dziennikarzy ;)

0

Na to czekam ;)

22

Wsadzić gówniary do paki. Takie powinno być prawo.

0

Suarez jeszcze nie ma, Ney zresztą też

1

Powinien być zakaz gry w LM dla takich tworów jak Lipsk..

0

Dobry rywal, lepszy ten niż Albacete ;)

0

o 17 losowanie dopiero, a kiedy dokładnie to nei wiem

0

No tak słabo bym powiedział. Las Palmas u siebie to naprawdę dobry zespół.

3

Ja wtedy jeszcze nie oglądałem tego, bo byłem zbyt mały, ale wierzę, że było to piękne zwycięstwo ;D

3

Ostatni znakomity utwór na eurowizji to Loreen i Euphoria....

8

Najlepsza '9' w historii Barcy. Mam nadzieje, że jeszcze przez kilka lat będą tworzyć MSN. Najlepszy atak w historii futbolu, a my jesteśmy tego świadkami.

0

0

Jakaś ulewa w Wolfsburgu?

0

Miły gest Bartomeu. Nic więcej

2

Właśnie tak samo popijam po cięzkim dniu w robocie. ;) Piękna sprawa

1

tak

0

ATM, Sevilla?

0

Obaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?