0

Ja przyznam szczerze, że mam nadzieje że to ostatni sezon Iniesty w Barcelonie

1

Budowa miała ruszyć w te lato, a tu ani słychu ani widu. Najpierw redukcja długu.

0

A to, że jak ma grać w Barcelonie a kibicować Realowi to już wolę żeby sobie grał dla białych

0

Isco i Modrić

0

Dokładnie tak było. Najpierw zniszczył La Masie, a teraz zniszczy 1 drużyne.

1

A jestem ciekaw co sądzicie o wymianie np. Neymar za Verrattiego? Ciekawe ile cules by na to poszło?

0

Nikogo nie będziemy zmuszać, żeby do nas trafił. Jeśli nazwa FC Barcelona się nie podoba to wypad, nam wystarczą ludzie którzy oddadzą płuca i serce.

2

Komentarz usunięty

0

A po co ci ta kreska Caballos'a? Nauczcie się odmieniać nazwiska. Ceballosa.

2

Lotnisko mam 300 m od domu takze moge byc za 3h;)

0

Hiszpański fiskus zmienił prawo i nie ma już 48% podatku od klauzul

1

A ja mówie, że nie będzie ani jednego. Załóżymy się>

0

Tak, tak. Ceballos mówi, że za dwa tyg powie gdzie idzie, a dziennikarze wiedzą wcześniej od niego. Łykajcie dalej to jak pelikany

2

Romero nie ma od jakiegoś czasu pewnych informacji. Wali na ślepo i czasami mu się trafi

0

Nie ma już podatku od klauzul, ludzie.

0

Ten podatek został zniesiony już w 2016 roku.

3

Mam nadzieje, że to kontrakt do 2022 roku

0

xD

0

Panowie szukam dobrego telefonu do 1500 zł. Wymogiem Android 7 Nougat, dobry aparat, preferuje Sony. Zastanawiam się nad Sony Xperia XZ? Poradźcie

0

50 mln euro brutto.

0

Wszyscy tak pędzą do Barcelony, że wcześniej podpisują długoterminowe umowy z obecnymi klubami.

0

Terminarz LL będzie pod koniec lipca.

0

pewnie gdzieś teraz

0

Mi się wydaje, że skończył mu się u nas wtedy kontrakt

2

Bo skończył mu się kontrakt, co w tym dziwnego?

0

Mało tego. Sport pisze, że do Londynu ma udać się Sanllehi wraz z samym Bartomeu.

0

Każdy twierdzi inaczej i na tym ta bitwa dziennikarstwa polega. Brak dokładnych sprawdzonych informacji, tylko wyssane z palca plotki

2

Jeden z działaczy uda się w przyszłym tygodniu do Londynu negocjować transfer Bellerina. [Sport]

0

Fakt. ;)

0

Przypomina się przede wszystkim saga Cesca. To był piękny spektakl ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?