Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja przyznam szczerze, że mam nadzieje że to ostatni sezon Iniesty w Barcelonie
1
Budowa miała ruszyć w te lato, a tu ani słychu ani widu. Najpierw redukcja długu.
0
A to, że jak ma grać w Barcelonie a kibicować Realowi to już wolę żeby sobie grał dla białych
0
Isco i Modrić
0
Dokładnie tak było. Najpierw zniszczył La Masie, a teraz zniszczy 1 drużyne.
1
A jestem ciekaw co sądzicie o wymianie np. Neymar za Verrattiego? Ciekawe ile cules by na to poszło?
0
Nikogo nie będziemy zmuszać, żeby do nas trafił. Jeśli nazwa FC Barcelona się nie podoba to wypad, nam wystarczą ludzie którzy oddadzą płuca i serce.
2
Komentarz usunięty
0
A po co ci ta kreska Caballos'a? Nauczcie się odmieniać nazwiska. Ceballosa.
2
Lotnisko mam 300 m od domu takze moge byc za 3h;)
0
Hiszpański fiskus zmienił prawo i nie ma już 48% podatku od klauzul
1
A ja mówie, że nie będzie ani jednego. Załóżymy się>
0
Tak, tak. Ceballos mówi, że za dwa tyg powie gdzie idzie, a dziennikarze wiedzą wcześniej od niego. Łykajcie dalej to jak pelikany
2
Romero nie ma od jakiegoś czasu pewnych informacji. Wali na ślepo i czasami mu się trafi
0
Nie ma już podatku od klauzul, ludzie.
0
Ten podatek został zniesiony już w 2016 roku.
3
Mam nadzieje, że to kontrakt do 2022 roku
0
xD
0
Panowie szukam dobrego telefonu do 1500 zł. Wymogiem Android 7 Nougat, dobry aparat, preferuje Sony. Zastanawiam się nad Sony Xperia XZ? Poradźcie
0
50 mln euro brutto.
0
Wszyscy tak pędzą do Barcelony, że wcześniej podpisują długoterminowe umowy z obecnymi klubami.
0
Terminarz LL będzie pod koniec lipca.
0
pewnie gdzieś teraz
0
Mi się wydaje, że skończył mu się u nas wtedy kontrakt
2
Bo skończył mu się kontrakt, co w tym dziwnego?
0
Mało tego. Sport pisze, że do Londynu ma udać się Sanllehi wraz z samym Bartomeu.
0
Każdy twierdzi inaczej i na tym ta bitwa dziennikarstwa polega. Brak dokładnych sprawdzonych informacji, tylko wyssane z palca plotki
2
Jeden z działaczy uda się w przyszłym tygodniu do Londynu negocjować transfer Bellerina. [Sport]
0
Fakt. ;)
0
Przypomina się przede wszystkim saga Cesca. To był piękny spektakl ;)