0

Czyżby Robert Fernandez zaszalał?

0

o nic, zapomnij

0

Fernandez: Zamknięte okno w Chinach? Mimo tego możemy poszukiwać piłkarzy w tej lidze.

0

Jeszcze została tylko konferencja za 5 minut

0

A to Paulinho tworzy cały skład?

0

Ale wiesz, że mogą go wciąż nam sprzedać do 1 wrzesnia włącznie tak?

17

poziome pasy powiadasz?

6

Już go lubię

6

Sport: Semedo podpisał nie jak podawano wcześniej kontrakt na 5 lat, a na 4 + 1 rok opcjonalny

0

tak

1

No i git. Nie dla Paulinho!!

1

Skończcie już z tymi bzdurami

0

LuisSalvano to niech weźmie jakąś porządną terapie, bo dalej tkwi w swoich racjach i czeka na konferencje. Życzę ci miłych godzin. Zdaj później relację jak było

1

Dzisiaj mnie tu znawcy próbowali nauczać, że dziś konferencja to mam niezły ubaw z nich. Na drugi raz zanim coś napiszecie, sprawdźcie źródła.

0

Gdzie macie tą swoją konferencje Verrattiego?

0

+ 4 mln zysku za Tello

0

Daj link do źrodła, gdzie pisze o konferencji. Najlepiej oficjalna strona PSG. Czekam na link

0

Ludzie, informacja o konferencji to fejk. Liczę za godzinę na przeprosiny

0

nie ma żadnej konferencji

2

nie ma

0

Żałoba to będzie jak wejdziemy na fcbarca.com, a w głównym newsie Oficjalnie: Paulinho, fichado

0

Fakt, gdyby nie Roberto na PO, to kto wie czy on w ogóle byłby jeszcze w Barcy. Dojrzał na miarę tego klubu niesamowicie i dziś jest zawodnikiem potrzebnym z marszu do pomocy

34

nie

0

Obie alternatywy mnie nie przekonują

0

Nie ma to jak pośmiać się z rana ;D

0

Otóż to, jutro o 18 deadline

0

Dziwne, że nawet długości kontraktu nie podano

8

Oficjalnie: Semedo blaugrana!

0

Ja bym chciał Verrattiego, albo jeśli on nie wypali to Messi do środka a na skrzydło Dembele i skład marzeń

1

Grajek marzenie, ale gdzie miałby grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?