Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyżby Robert Fernandez zaszalał?
0
o nic, zapomnij
0
Fernandez: Zamknięte okno w Chinach? Mimo tego możemy poszukiwać piłkarzy w tej lidze.
0
Jeszcze została tylko konferencja za 5 minut
0
A to Paulinho tworzy cały skład?
0
Ale wiesz, że mogą go wciąż nam sprzedać do 1 wrzesnia włącznie tak?
17
poziome pasy powiadasz?
6
Już go lubię
6
Sport: Semedo podpisał nie jak podawano wcześniej kontrakt na 5 lat, a na 4 + 1 rok opcjonalny
0
tak
1
No i git. Nie dla Paulinho!!
1
Skończcie już z tymi bzdurami
0
LuisSalvano to niech weźmie jakąś porządną terapie, bo dalej tkwi w swoich racjach i czeka na konferencje. Życzę ci miłych godzin. Zdaj później relację jak było
1
Dzisiaj mnie tu znawcy próbowali nauczać, że dziś konferencja to mam niezły ubaw z nich. Na drugi raz zanim coś napiszecie, sprawdźcie źródła.
0
Gdzie macie tą swoją konferencje Verrattiego?
0
+ 4 mln zysku za Tello
0
Daj link do źrodła, gdzie pisze o konferencji. Najlepiej oficjalna strona PSG. Czekam na link
0
Ludzie, informacja o konferencji to fejk. Liczę za godzinę na przeprosiny
0
nie ma żadnej konferencji
2
nie ma
0
Żałoba to będzie jak wejdziemy na fcbarca.com, a w głównym newsie Oficjalnie: Paulinho, fichado
0
Fakt, gdyby nie Roberto na PO, to kto wie czy on w ogóle byłby jeszcze w Barcy. Dojrzał na miarę tego klubu niesamowicie i dziś jest zawodnikiem potrzebnym z marszu do pomocy
34
nie
0
Obie alternatywy mnie nie przekonują
0
Nie ma to jak pośmiać się z rana ;D
0
Otóż to, jutro o 18 deadline
0
Dziwne, że nawet długości kontraktu nie podano
8
Oficjalnie: Semedo blaugrana!
0
Ja bym chciał Verrattiego, albo jeśli on nie wypali to Messi do środka a na skrzydło Dembele i skład marzeń
1
Grajek marzenie, ale gdzie miałby grać