Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No też tak czytałem. Jutro bardzo możliwe. Inigo nie ma w kadrze na mecz, ewidentnie transfer o krok
0
Coś czuje, że do poniedziałku będą dwa transfery...
6
Hahahaha. Zwłaszcza, że klub na koszulce za 150 euro zarobi może z 20 euro.
0
Człowiek, którego na wieki zostanie kojarzony z FC Barceloną. Człowiek, dla którego najważniejsza jest rodzina i przyjaźń. Niczego mu w Barcelonie nie brakuje i tu jest jego dom.
0
Było, ale oby to była prawda.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
I Pogbe.
0
Jeszcze wojna się szykuje. Zabawy jednak ciąg dalszy
0
To okienko wyznaczy kierunek w którym zmierzamy
0
Oby Neymarowi nigdy nie brakło pieniędzy na chleb
0
No i git. Żadnych ustępstw dla PSG. Teraz możemy zaczynać poważne negocjacje z klubami
1
Otóż to. Stąd też odmowa ze strony LFP to żenada. Po za tym nie LFP oceniać czy PSG nie złamie przepisu. Od tego jest UEFA.
2
Lub ich po prostu nie mają.
0
To źle ci się wydaje. Gdy klub wpłaca klauzule, to dotychczasowy klub zawodnika nie ma nic do gadania. NIC.
0
Tak. Gdyby Xaviemu nie dano szanso, to nigdy by nie był legendą.
0
Ale oni nie mają prawa odmowy przyjęcia pieniędzy. To czy PSG złamie FFP to dopiero okaże się po zakończeniu okna, a póki co wszystko jest zgodne z prawem. LFP się tylko ośmiesza.
28
Nie.
0
Od lat klauzule wpłaca się tylko i wyłącznie w LFP. A teraz wychodzą takie klocki, że nie wiadomo komu wierzyć
0
W tak młodym wieku w tym chłopaka drzemał taki talent, że chyba większość zawodników wiedziała że to przyszły geniusz.
0
Nie wiem po co. Jest Pique, Umtiti i jako kolejny Marlon.
0
Fabregasa
0
Niby tak, ale US i tak sprawdzi skąd pochodzi kasa od Neymara. Z nieba jej nie wyczarował, a chyba nikt nie uwierzy w te bajki że to na promowanie MŚ 2022.
0
neurophate, kowal_30
18
Brać tu i teraz Dembele.
0
To ja tu czegoś nie rozumiem. Najpierw LFP podaje, że to do niej ma wpłacać zawodnik pieniądze, a teraz że niby może sam przelać sumę na konto byłego klubu? ...
0
Nie może się nie zgodzić.
0
Z drugiej strony, gdyby klauzula Neymara miała 0,5 mld, to Neymar swoim zachowaniem zmusiłby Barcę do jego sprzedaży, bo kwasu w drużynie potrzebujemy. Wtedy Barca poszła na negocjacje i zakończyłoby się 150-160 mln
0
Nie sądze. Premia była uzgodniona i najpewniej nie było zapisu, że obowiązuje po wypełnieniu kontraktu. Barca sama popełniło błąd godząc się na coś takiego
2
Jak się czyta te wszystkie newsy, to wygląda to, że transfer był planowany już rok temu. Postanowili jednak rok zaczekać i wydoić troszkę kasy od Barcy za podpis pod nową umową
2
Neymar to piłkarz o nieprawdopodobnym talencie, ale nigdy piłkarz nie będzie większy niż klub. Barcelona istniała przed Neymarem, będzie istnieć i po Neymarze. Może to początek kolejnej ery, tym razem innego tercetu. Jestem pewien, że źle na tym nie wyjdziemy