0

No też tak czytałem. Jutro bardzo możliwe. Inigo nie ma w kadrze na mecz, ewidentnie transfer o krok

0

Coś czuje, że do poniedziałku będą dwa transfery...

6

Hahahaha. Zwłaszcza, że klub na koszulce za 150 euro zarobi może z 20 euro.

0

Człowiek, którego na wieki zostanie kojarzony z FC Barceloną. Człowiek, dla którego najważniejsza jest rodzina i przyjaźń. Niczego mu w Barcelonie nie brakuje i tu jest jego dom.

0

Było, ale oby to była prawda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

I Pogbe.

0

Jeszcze wojna się szykuje. Zabawy jednak ciąg dalszy

0

To okienko wyznaczy kierunek w którym zmierzamy

0

Oby Neymarowi nigdy nie brakło pieniędzy na chleb

0

No i git. Żadnych ustępstw dla PSG. Teraz możemy zaczynać poważne negocjacje z klubami

1

Otóż to. Stąd też odmowa ze strony LFP to żenada. Po za tym nie LFP oceniać czy PSG nie złamie przepisu. Od tego jest UEFA.

2

Lub ich po prostu nie mają.

0

To źle ci się wydaje. Gdy klub wpłaca klauzule, to dotychczasowy klub zawodnika nie ma nic do gadania. NIC.

0

Tak. Gdyby Xaviemu nie dano szanso, to nigdy by nie był legendą.

0

Ale oni nie mają prawa odmowy przyjęcia pieniędzy. To czy PSG złamie FFP to dopiero okaże się po zakończeniu okna, a póki co wszystko jest zgodne z prawem. LFP się tylko ośmiesza.

28

Nie.

0

Od lat klauzule wpłaca się tylko i wyłącznie w LFP. A teraz wychodzą takie klocki, że nie wiadomo komu wierzyć

0

W tak młodym wieku w tym chłopaka drzemał taki talent, że chyba większość zawodników wiedziała że to przyszły geniusz.

0

Nie wiem po co. Jest Pique, Umtiti i jako kolejny Marlon.

0

Fabregasa

0

Niby tak, ale US i tak sprawdzi skąd pochodzi kasa od Neymara. Z nieba jej nie wyczarował, a chyba nikt nie uwierzy w te bajki że to na promowanie MŚ 2022.

0

neurophate, kowal_30

18

Brać tu i teraz Dembele.

0

To ja tu czegoś nie rozumiem. Najpierw LFP podaje, że to do niej ma wpłacać zawodnik pieniądze, a teraz że niby może sam przelać sumę na konto byłego klubu? ...

0

Nie może się nie zgodzić.

0

Z drugiej strony, gdyby klauzula Neymara miała 0,5 mld, to Neymar swoim zachowaniem zmusiłby Barcę do jego sprzedaży, bo kwasu w drużynie potrzebujemy. Wtedy Barca poszła na negocjacje i zakończyłoby się 150-160 mln

0

Nie sądze. Premia była uzgodniona i najpewniej nie było zapisu, że obowiązuje po wypełnieniu kontraktu. Barca sama popełniło błąd godząc się na coś takiego

2

Jak się czyta te wszystkie newsy, to wygląda to, że transfer był planowany już rok temu. Postanowili jednak rok zaczekać i wydoić troszkę kasy od Barcy za podpis pod nową umową

2

Neymar to piłkarz o nieprawdopodobnym talencie, ale nigdy piłkarz nie będzie większy niż klub. Barcelona istniała przed Neymarem, będzie istnieć i po Neymarze. Może to początek kolejnej ery, tym razem innego tercetu. Jestem pewien, że źle na tym nie wyjdziemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?