2

Mnie zastanawia fakt, iż zarząd nie umie wpłacić nawet klauzuli za Inigo i bawią się z tym tydzień już

0

Pozycja Neymara

1

Powoli czas mija. Okienko jeszcze 3 tyg otwarte, a potem będzie kuku. Przecież Barca w tym okienku się osłabiła, a nie wzmocniła..

0

A Robert co wakacje sobie robi?

23

Odmieniać warto się nauczyć. Dele Alli.

6

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko wziąć się do roboty i zacząć grać zespołowo w każdej formacji, a nie tylko w ataku. Jego brak (Neymara) sprawia, że ciężar gry wróci do środka pola i MS będą mieli pole do popisu.

20

Messi może mieć klauzule 1 mln a i tak nie odjedzie, bo nie chce.

1

Lecz się tym, czym się zatrułeś ;)

19

Pierwsza zdecydowanie

1

Zwłaszcza, że została ustalona na 300 mln.

0

Nie

1

Raczej odpada. Inigo świetnie gra na ŚO.

3

Transfer Inigo Martineza kwestią godzin. [Marca]

0

Obawiam się, że ciężko byłoby nawet o 1/8

0

Zarząd nie wyda całej kasy z Neymara. Część idzie na Espai Barca, było już o tym.

5

Dokładnie. Tydzień temu pisano, że ma grać w Pucharze Gampera a tu nawet oficjalki póki co nie ma.

6

Problem w tym, że kupując Paulinho dalej nie wzmacniamy środka pola. Tu ma być crack na już, a nie jakieś stare dziadki z Chin

0

Albo imienia, albo nazwiska... zdecyduj się.

0

A rok temu Gomes to kiedy był ogłoszony? W środku nocy.

0

Gomes się rozkręci, Arda gra nie na swojej pozycji, Denis kosztował grosze, a Rafa jest za darmo.

3

Tak się składa, że widzieliśmy i gość ten nadaje się co najwyżej do Tottenhamu.

4

Co oni widzą w Paulinho? Parodia.

0

W Arsenalu nie liczą sie trofea, a zarobiona kasa

4

UPDATE: Coutinho to Barça is a done deal. More to follow & official announcement soon. [@RadioFCB]

0

Aha. Według Sportu czy tam MD Fernandez od wczoraj jest w Kraju Basków, a zdaniem Francuzów jest w Dortmundzie. Facet ma niezły talent jak jest w dwóch różnych państwach jednocześnie

0

Takich info nawet nie wrzucajcie, bo to poniżej pewnego poziomu.

0

3-krotność nie, a 5-krotność? ;) Żartuje oczywiście.

14

5 sierpnia, a Bartomeu śpi. Zawodnicy, którzy powinni odejść dalej w klubie, a ci co powinni zgrywać się z zespołem to siedzą w innych klubach. Jestem ciekawe na co on czeka.

1

Bardzo dobre nowości. Szkoda, że LL dalej sto lat za murzynami

0

W środku nocy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?