Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mnie zastanawia fakt, iż zarząd nie umie wpłacić nawet klauzuli za Inigo i bawią się z tym tydzień już
0
Pozycja Neymara
1
Powoli czas mija. Okienko jeszcze 3 tyg otwarte, a potem będzie kuku. Przecież Barca w tym okienku się osłabiła, a nie wzmocniła..
0
A Robert co wakacje sobie robi?
23
Odmieniać warto się nauczyć. Dele Alli.
6
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko wziąć się do roboty i zacząć grać zespołowo w każdej formacji, a nie tylko w ataku. Jego brak (Neymara) sprawia, że ciężar gry wróci do środka pola i MS będą mieli pole do popisu.
20
Messi może mieć klauzule 1 mln a i tak nie odjedzie, bo nie chce.
1
Lecz się tym, czym się zatrułeś ;)
19
Pierwsza zdecydowanie
1
Zwłaszcza, że została ustalona na 300 mln.
0
Nie
1
Raczej odpada. Inigo świetnie gra na ŚO.
3
Transfer Inigo Martineza kwestią godzin. [Marca]
0
Obawiam się, że ciężko byłoby nawet o 1/8
0
Zarząd nie wyda całej kasy z Neymara. Część idzie na Espai Barca, było już o tym.
5
Dokładnie. Tydzień temu pisano, że ma grać w Pucharze Gampera a tu nawet oficjalki póki co nie ma.
6
Problem w tym, że kupując Paulinho dalej nie wzmacniamy środka pola. Tu ma być crack na już, a nie jakieś stare dziadki z Chin
0
Albo imienia, albo nazwiska... zdecyduj się.
0
A rok temu Gomes to kiedy był ogłoszony? W środku nocy.
0
Gomes się rozkręci, Arda gra nie na swojej pozycji, Denis kosztował grosze, a Rafa jest za darmo.
3
Tak się składa, że widzieliśmy i gość ten nadaje się co najwyżej do Tottenhamu.
4
Co oni widzą w Paulinho? Parodia.
0
W Arsenalu nie liczą sie trofea, a zarobiona kasa
4
UPDATE: Coutinho to Barça is a done deal. More to follow & official announcement soon. [@RadioFCB]
0
Aha. Według Sportu czy tam MD Fernandez od wczoraj jest w Kraju Basków, a zdaniem Francuzów jest w Dortmundzie. Facet ma niezły talent jak jest w dwóch różnych państwach jednocześnie
0
Takich info nawet nie wrzucajcie, bo to poniżej pewnego poziomu.
0
3-krotność nie, a 5-krotność? ;) Żartuje oczywiście.
14
5 sierpnia, a Bartomeu śpi. Zawodnicy, którzy powinni odejść dalej w klubie, a ci co powinni zgrywać się z zespołem to siedzą w innych klubach. Jestem ciekawe na co on czeka.
1
Bardzo dobre nowości. Szkoda, że LL dalej sto lat za murzynami
0
W środku nocy ;)