1

Coutinho na lewe skrzydło za Neymara oraz sprowadzenie cracka do pomocy możemy mieć naprawdę dobry zespół

0

Paulinho, Douglas i Vermaelen wystarczą.

0

Jeśli piłkarz ma wolę odejść, to ma nie wodzić kibiców, zarządu i kolegów z drużyny tylko powiedzieć prawdę. Że odchodzę, bo dostałem kontrakt życia i nara. Klub ma czas na kupno zastępcy i idziemy dalej.

3

Mistrzostwo Francji to taki tytuł jak mistrz Afganistanu.

0

Ewidentnie widać, że chodzi o kase. Najlepszym klubem dla niego jest Barca. PSG to sztuczny twór pompujący tylko ogromną kasę. Zero jakiejkolwiek historii i tytułów.

0

Bo trzeba umieć zaciekawić widza, a nie tylko suche statystyki.

2

Bardzo dobrze. Niecg UEFA wywali ich z Lm

3

Paulinho? To chyba ten pomocnik

0

Paranoja.

0

Druga sprawa jak mogles wycenić go tylko na 66 mln. Prędzej 120 i Verratti

2

160 i Wlocha....

0

Tylko człowiek? Skoro to tylko człowiek, to niech się określi co on w życiu dalej chce. Ma do wyboru grę w najlepszym klubie świata lub pieniądze szejka z PSG. Tak bawić się chce z nami do kiedy, 31 sierpnia?

3

Nie. Nawet gdyby Semedo faktycznie trochę przesadził z ostrością, to Neymar nie prawa do popychać bo nie jest pępkiem świata. Nie zrobił tego celowo..

0

Valverde jak nie posadzi tej gwiazdeczki na ławie to już stracę wiarę w cokolwiek dobrego w tym sezonie

0

Kto wie, czy sam Ney się też nie wkurzył za tą fotkę.

0

Niech go biorą. Ktokolwiek. Choćby i Sandecja.

0

Dobra, teraz Neymar może opuszczać klub bez żalu.

0

Ja niestety nie oglądam, bo na 6 rano do pracy

1

Rozumiem późne godziny, ale 23 to jednak przeginka

3

Jeśli sprzedajemy Neymara to opcja powinna być tylko jedna 150M + Verratti. A kase dajemy na Dembele

0

Pisałem na fb. Odnosnie stanowiska aktualizacji danych meczowych ;)

0

Kto zajmuje sie fb fcbarca.com? Proszę o kontakt

0

Jeszcze 4 sierpnia gramy sparing

0

Proponuje 24 w wigilie przy opłatku

0

Zarząd toralnie pogubił się już

1

To bardzo dobry serwis. Oni są warci właśnie tyle, a to że kluby szastają kasą to inna sprawa

0

Oficjalna strona Barcy

8

Jeśli Valverde naprawdę chce szybko odzyskiwac piłkę, to już jestem jego fanem.

51

Gdyby poszedł do Realu, to nie wiem czy świński ryj nie byłby błahostką

1

Duże podziękowania należą się także redakcji, bo bez nich o wielu rzeczach byśmy musieli dowiadywać się z hiszpańskiej prasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?