Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coutinho na lewe skrzydło za Neymara oraz sprowadzenie cracka do pomocy możemy mieć naprawdę dobry zespół
0
Paulinho, Douglas i Vermaelen wystarczą.
0
Jeśli piłkarz ma wolę odejść, to ma nie wodzić kibiców, zarządu i kolegów z drużyny tylko powiedzieć prawdę. Że odchodzę, bo dostałem kontrakt życia i nara. Klub ma czas na kupno zastępcy i idziemy dalej.
3
Mistrzostwo Francji to taki tytuł jak mistrz Afganistanu.
0
Ewidentnie widać, że chodzi o kase. Najlepszym klubem dla niego jest Barca. PSG to sztuczny twór pompujący tylko ogromną kasę. Zero jakiejkolwiek historii i tytułów.
0
Bo trzeba umieć zaciekawić widza, a nie tylko suche statystyki.
2
Bardzo dobrze. Niecg UEFA wywali ich z Lm
3
Paulinho? To chyba ten pomocnik
0
Paranoja.
0
Druga sprawa jak mogles wycenić go tylko na 66 mln. Prędzej 120 i Verratti
2
160 i Wlocha....
0
Tylko człowiek? Skoro to tylko człowiek, to niech się określi co on w życiu dalej chce. Ma do wyboru grę w najlepszym klubie świata lub pieniądze szejka z PSG. Tak bawić się chce z nami do kiedy, 31 sierpnia?
3
Nie. Nawet gdyby Semedo faktycznie trochę przesadził z ostrością, to Neymar nie prawa do popychać bo nie jest pępkiem świata. Nie zrobił tego celowo..
0
Valverde jak nie posadzi tej gwiazdeczki na ławie to już stracę wiarę w cokolwiek dobrego w tym sezonie
0
Kto wie, czy sam Ney się też nie wkurzył za tą fotkę.
0
Niech go biorą. Ktokolwiek. Choćby i Sandecja.
0
Dobra, teraz Neymar może opuszczać klub bez żalu.
0
Ja niestety nie oglądam, bo na 6 rano do pracy
1
Rozumiem późne godziny, ale 23 to jednak przeginka
3
Jeśli sprzedajemy Neymara to opcja powinna być tylko jedna 150M + Verratti. A kase dajemy na Dembele
0
Pisałem na fb. Odnosnie stanowiska aktualizacji danych meczowych ;)
0
Kto zajmuje sie fb fcbarca.com? Proszę o kontakt
0
Jeszcze 4 sierpnia gramy sparing
0
Proponuje 24 w wigilie przy opłatku
0
Zarząd toralnie pogubił się już
1
To bardzo dobry serwis. Oni są warci właśnie tyle, a to że kluby szastają kasą to inna sprawa
0
Oficjalna strona Barcy
8
Jeśli Valverde naprawdę chce szybko odzyskiwac piłkę, to już jestem jego fanem.
51
Gdyby poszedł do Realu, to nie wiem czy świński ryj nie byłby błahostką
1
Duże podziękowania należą się także redakcji, bo bez nich o wielu rzeczach byśmy musieli dowiadywać się z hiszpańskiej prasy.