0

Akurat grajek dobry, tylko wiek..

1

Że niby MU największym klubem na świecie? xD

1

zarząd out

0

Wstąp do oficjalnej penyii to dowiesz się, ile Bartomeu daje biletów. To człowiek, który bardzo dba o stosuneki z penyami i one nie sprzeciwią się mu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie mówię, że tylko my znamy prawdę, tylko Bartomeu bardzo dużo robi dla penyii i nikt go stamtąd nie ruszy. Socios to większości stare dziadki, którzy chcą zobaczyć nowy Camp Nou. Taka jest prawda. Bartomeu nikt ze stołka teraz nie ruszy. Możecie mi wierzyć lub nie.

1

Nigdzie go nikt nie wywiezie. Socios nie mają pojęcia co się dzieje, bo o klubie wiedzą mniej niż my w Polsce

21

Everton to świetny zespół z dużym potencjałem.

0

Wiem. Ale oni mogą wzmacniać sie do 14 lipca co sprawiłoby że nikogo by nie kupili za Paulinho

46

Benedito, musisz!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

Ja wierzę że Paulina nie zdąży przyjść bo okno w Chinah do 14lipca

0

Fakt, Suarez grał, ale suma summarum dalej paszportu nie ma. Neymar już chyba od roku się stara i też dalej nie ma

0

Vermaelen go godnie zastąpi

0

Suarez, Neymar zajmują dwa miejsca. Choćby i 3 Paulinho, to Marlon musiałby zostać w rezerwach i Douglas OUT.

1

Jeśli nie, to gdzie miejsce dla Marlona? Zarząd jest naprawdę na tyle głupi, że nie widzi pewnych sprzeczności?

0

Swoją drogą, Paulinho ma w ogóle paszport UE?

5

No jak wydamy 40 mln na Paulinho to ciekawa za co kupią Włocha

7

Jak cię zlewa, to odpuść sobie

0

Zarząd sobie kpi z kibiców i to nie ukrywając się mocno z tym. Czysty sabotaż, bo jak inaczej nazwać to, że ściąga się Paulinho, a nie daje szansy Alenii? Ale miarka powoli się przebierze i będzie koniec rządów pana Bartomeu

0

Ma facet jaja. Trzeba przyznać.

0

Całe szczęście, bo kto wie czy Leo przedłużyłby umowę gdyby nie miał Suareza.

2

Komentarz usunięty

0

Nie mogę na niego już patrzeć. Benedito weź go stamtąd usuń, proszę

0

Trzeba przyznać Eriksen piłka genialna

0

PGR -> Paulinho, Gomes, Rakitić. To będzie pomoc marzeń

1

A to on miał w ogóle przejść? xD

1

12 lipca

2

Powiem ci tego się nie zrozumie. To przerasta jakiekolwiek pojęcie. Jak Alenia nie dostanie w tym sezonie szansy to już stracę wiarę w cokolwiek

3

Troszkę mu jajka zmiękły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?