Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Ciekawe czy Nadal w ogóle wiedział kto to jest ;D
0
W końcu ktoś to porządnie przedstawił. Obecna polityka zarządu to jest po prostu jakaś kpina wobec kibiców, jak i samych piłkarzy. Kupno 'cracków' Vermaelen, Mathieu, Douglas woła o pomstę do nieba, a przepuszczenie takich pereł jak Asensio to szkoda gadać.
4
Ja się też dziwię, jak można wierzyć że w kilka osobów zjeli ponad 20 pizz xD i 41 butelek Do Perignon ;D
20
Mało kto go chciał nawet przed MME. Facet jest przereklamowany i nie pasuje do naszej filozofii. Nie dla Deulofeu.
31
Real wykorzystał nieudolność zarządu Barcy i wziął Asensio za grosiki. Sprowadzili cracka, który za kilka lat będzie bił się o ZP. My tymczasem kupiliśmy.. Douglasa.
0
To jest skład na zdobycie ME U-21 ;)
2
Ja wierzę w obu chłopaków. Znacznie wyróżniają się od rówieśników i może coś z tego będzie.
0
Jest chyba coś takiego, że piłkarz może wykupić swoją kartę piłkarza, ale musi pokryć równowartość swoich zarobków. Nie do końca jestem pewny jak to było dokładnie.
3
Zapamiętaj sobie, że każdy piłkarz na świecie może wyrazić transfer request. Z niewolnika nie ma pracownika, aczkolwiek jeśli piłkarz ma ważny kontrakt nie ma prawa odmowy gry. Klub może zgodzić się na sprzedaż, a nie musi.
2
Niech idzie, przynajmniej nie dołączy do Barcy
0
Faktycznie coś mi się poknociło.
0
Kolacja była, jest zdjęcie na twitterze.
0
Messi uczestniczył w tej kolacji, po necie krąży zdjęcie jak są Messi, Pastore i Verratti własnie
0
Gdzieś czytałem, że Juve na niego poluje, bo nie zamierzają wykładać 80M za Verrattiego.
1
Coś ostatnio nie słychać nic o PO, szczególnie Bellerinie. ;)
0
Umtiti, Dembele, Mbappe, ale Francuzi mają młodych genialnych zawodników..
13
Pod domem nie byłem, ale skoro to ich domy to chyba logiczne że tam mieszkają..
15
A teraz zastanówmy się dzięki komu to zawdzięcza. Spija śmietankę drużyny, bo najlepszy piłkarz świata i zeszłego sezonu biega w Barcelonie.
12
Bernando Silva w MC. Jak dla mnie świetny transfer.
0
Dawniej napadzior, obecnie śmiga w niewielkim prostokącie przy linii bocznej ;)
5
Kontrakty piłkarzy FCB.
2022 - Ter Stegen
2021 - Cillessen, Umtiti, Digne, Busquets, Rakitić, Gomes, Neymar, L. Suarez, Alcacer
2020 - Alba Vidal, D. Suarez, Rafinha, Turan
2019 - VALVERDE (2+1), Pique, Mascherano, Roberto, Vermaelen, Douglas,
Samper, Munir
2018 - Mathieu, Iniesta, Messi, Tello
2017 - Masip
Kto według was powinien odejść?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Z Fabsem była jednak z najlepszych sag w historii ;D Z 3 lata chyba się ciągła ;D
0
16,5 tys głosów zdobyć to obecnie jest niemożliwe.
5
Jeśli z tych wszystkich chłopaków 2-3 zrobi wielką karierę to będzie dobrze.
13
100 mln euro, nie złotych..
2
Gra jak gra, bo nie ma zawodnika, który wywarłby na nim presję. Nie czarujemy się, ale Gomes to dla niego żadna konkurencja.
23
Tak, tak. Przebywa na Ibizie z Leo i omawiają transfer już xD
0
Raczej w czerwcu nie ma się czego spodziewać, bo kończy się rok finansowy. Nawet umowa Messiego jest odkładana na lipiec.
0
Każdy z nich różni się od Marco. Verratti to playmaker z prawdziwego zdarzenia. Dzisiejszy Xavi bez dwóch zdań. Nam potrzeba kogoś do środka, a nie stricte skrzydłowego. Coutinho to pozycja Neymara. Eriksen jest dobry, ale głównie SFG i wrzutki. Seri to jeszcze nie ta półka.