15

Ciekawe czy Nadal w ogóle wiedział kto to jest ;D

0

W końcu ktoś to porządnie przedstawił. Obecna polityka zarządu to jest po prostu jakaś kpina wobec kibiców, jak i samych piłkarzy. Kupno 'cracków' Vermaelen, Mathieu, Douglas woła o pomstę do nieba, a przepuszczenie takich pereł jak Asensio to szkoda gadać.

4

Ja się też dziwię, jak można wierzyć że w kilka osobów zjeli ponad 20 pizz xD i 41 butelek Do Perignon ;D

20

Mało kto go chciał nawet przed MME. Facet jest przereklamowany i nie pasuje do naszej filozofii. Nie dla Deulofeu.

31

Real wykorzystał nieudolność zarządu Barcy i wziął Asensio za grosiki. Sprowadzili cracka, który za kilka lat będzie bił się o ZP. My tymczasem kupiliśmy.. Douglasa.

0

To jest skład na zdobycie ME U-21 ;)

2

Ja wierzę w obu chłopaków. Znacznie wyróżniają się od rówieśników i może coś z tego będzie.

0

Jest chyba coś takiego, że piłkarz może wykupić swoją kartę piłkarza, ale musi pokryć równowartość swoich zarobków. Nie do końca jestem pewny jak to było dokładnie.

3

Zapamiętaj sobie, że każdy piłkarz na świecie może wyrazić transfer request. Z niewolnika nie ma pracownika, aczkolwiek jeśli piłkarz ma ważny kontrakt nie ma prawa odmowy gry. Klub może zgodzić się na sprzedaż, a nie musi.

2

Niech idzie, przynajmniej nie dołączy do Barcy

0

Faktycznie coś mi się poknociło.

0

Kolacja była, jest zdjęcie na twitterze.

0

Messi uczestniczył w tej kolacji, po necie krąży zdjęcie jak są Messi, Pastore i Verratti własnie

0

Gdzieś czytałem, że Juve na niego poluje, bo nie zamierzają wykładać 80M za Verrattiego.

1

Coś ostatnio nie słychać nic o PO, szczególnie Bellerinie. ;)

0

Umtiti, Dembele, Mbappe, ale Francuzi mają młodych genialnych zawodników..

13

Pod domem nie byłem, ale skoro to ich domy to chyba logiczne że tam mieszkają..

15

A teraz zastanówmy się dzięki komu to zawdzięcza. Spija śmietankę drużyny, bo najlepszy piłkarz świata i zeszłego sezonu biega w Barcelonie.

12

Bernando Silva w MC. Jak dla mnie świetny transfer.

0

Dawniej napadzior, obecnie śmiga w niewielkim prostokącie przy linii bocznej ;)

5

Kontrakty piłkarzy FCB.

2022 - Ter Stegen

2021 - Cillessen, Umtiti, Digne, Busquets, Rakitić, Gomes, Neymar, L. Suarez, Alcacer

2020 - Alba Vidal, D. Suarez, Rafinha, Turan

2019 - VALVERDE (2+1), Pique, Mascherano, Roberto, Vermaelen, Douglas,
Samper, Munir

2018 - Mathieu, Iniesta, Messi, Tello

2017 - Masip

Kto według was powinien odejść?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Z Fabsem była jednak z najlepszych sag w historii ;D Z 3 lata chyba się ciągła ;D

0

16,5 tys głosów zdobyć to obecnie jest niemożliwe.

5

Jeśli z tych wszystkich chłopaków 2-3 zrobi wielką karierę to będzie dobrze.

13

100 mln euro, nie złotych..

2

Gra jak gra, bo nie ma zawodnika, który wywarłby na nim presję. Nie czarujemy się, ale Gomes to dla niego żadna konkurencja.

23

Tak, tak. Przebywa na Ibizie z Leo i omawiają transfer już xD

0

Raczej w czerwcu nie ma się czego spodziewać, bo kończy się rok finansowy. Nawet umowa Messiego jest odkładana na lipiec.

0

Każdy z nich różni się od Marco. Verratti to playmaker z prawdziwego zdarzenia. Dzisiejszy Xavi bez dwóch zdań. Nam potrzeba kogoś do środka, a nie stricte skrzydłowego. Coutinho to pozycja Neymara. Eriksen jest dobry, ale głównie SFG i wrzutki. Seri to jeszcze nie ta półka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?