2

Ciekawe gdzie znajdzie sobie tam miejsce ;)

0

starszego Alcantarę ;)

0

Jak tak samo weźmie się za Ceballosa jak za Verrattiego, to za dwa dni będzie biegał w białej koszulce

0

jak to nie, Paulinho już zaklepany

1

Ktoś kiedyś postawił na Xaviego, a też miał nie łatwą drogę do pierwszego składu. CO się później stało? Stał się liderem drużyny

10

Sezon 2017/18 zapowiada się na totalne dno i liczenie na MSN.

10

Mnie zastanawia jedno. Od 1 lipca Jordi Masip nie jest już w FCB, a klub nie wydał żadnego komunikatu dziękując mu za dotychczasową grę, jaka ona by nie była...

0

Wystarczy kupić i tyle

1

Dziś się to ładnie potwierdziło. O dziwo nie kłamał. Mathieu jest nie na sprzedaż. Odszedł za darmo.

0

Czemu zatem zgodził się na sprzedaż Alexisa, skoro wcześniej żądał opłacenia klauzuli.

69

Błagam, niech Chinole będą nieugięte i nie sprzedają Paulinho

0

No i git. Ja go u nas z chęcią powitam

1

Tak się traci w 3 lata 20 mln euro...

3

Nie no, kabaret

0

Haha, dobre żarty ;D

1

Siedzisz sobie na CN i widzisz jak obok ciebie laski przeglądają instagrama.. ;)

1

Będzie miał motywację, bo za rok MŚ. Chyba Włoch nie chce oglądać ich w tv

0

Tylko ciekawe czy stać ich posadzić Marco na trybunach do końca kontraktu

1

Na takim poziomie sportowym pewnych rzeczy nie wypada robić

3

A mnie boli podnoszenie pucharu LM przez białych. Cholernie boli.

0

Nie. Żaden zawodnik nie jest niezastąpiony? Po za tym, po co mamy mieć Verrattiego a Real ma cieszyć się 13 LM? No rzeczywiście wszyscy skakaliby ze szczęscia

0

Wybieram zwycięstwo PSG

1

Szkoda strzępić ryja na ten wywiad. Nie powiedział nic mądrego

0

Taka polityka panie. Katalończycy sami sobie wybierają prezesa to teraz mogą płakać

18

Potem niech nie mówią, że nie ma kasy

2

Przecież to wygląda jak sabotaż. Romeu ma zbawić środek pola? xD

1

Komedii ciąg dalszy

6

Płakać mi się chce jak czytam, że ktoś dawał 45 za Gomesa i zarząd tego nie przyjął..

3

to źle, że bronią imię klubu?

1

Szkoda, że sędzia nie gwizdnął wtedy karnego... jedna z lepszych akcji Leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?