Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciekawe gdzie znajdzie sobie tam miejsce ;)
0
starszego Alcantarę ;)
0
Jak tak samo weźmie się za Ceballosa jak za Verrattiego, to za dwa dni będzie biegał w białej koszulce
0
jak to nie, Paulinho już zaklepany
1
Ktoś kiedyś postawił na Xaviego, a też miał nie łatwą drogę do pierwszego składu. CO się później stało? Stał się liderem drużyny
10
Sezon 2017/18 zapowiada się na totalne dno i liczenie na MSN.
10
Mnie zastanawia jedno. Od 1 lipca Jordi Masip nie jest już w FCB, a klub nie wydał żadnego komunikatu dziękując mu za dotychczasową grę, jaka ona by nie była...
0
Wystarczy kupić i tyle
1
Dziś się to ładnie potwierdziło. O dziwo nie kłamał. Mathieu jest nie na sprzedaż. Odszedł za darmo.
0
Czemu zatem zgodził się na sprzedaż Alexisa, skoro wcześniej żądał opłacenia klauzuli.
69
Błagam, niech Chinole będą nieugięte i nie sprzedają Paulinho
0
No i git. Ja go u nas z chęcią powitam
1
Tak się traci w 3 lata 20 mln euro...
3
Nie no, kabaret
0
Haha, dobre żarty ;D
1
Siedzisz sobie na CN i widzisz jak obok ciebie laski przeglądają instagrama.. ;)
1
Będzie miał motywację, bo za rok MŚ. Chyba Włoch nie chce oglądać ich w tv
0
Tylko ciekawe czy stać ich posadzić Marco na trybunach do końca kontraktu
1
Na takim poziomie sportowym pewnych rzeczy nie wypada robić
3
A mnie boli podnoszenie pucharu LM przez białych. Cholernie boli.
0
Nie. Żaden zawodnik nie jest niezastąpiony? Po za tym, po co mamy mieć Verrattiego a Real ma cieszyć się 13 LM? No rzeczywiście wszyscy skakaliby ze szczęscia
0
Wybieram zwycięstwo PSG
1
Szkoda strzępić ryja na ten wywiad. Nie powiedział nic mądrego
0
Taka polityka panie. Katalończycy sami sobie wybierają prezesa to teraz mogą płakać
18
Potem niech nie mówią, że nie ma kasy
2
Przecież to wygląda jak sabotaż. Romeu ma zbawić środek pola? xD
1
Komedii ciąg dalszy
6
Płakać mi się chce jak czytam, że ktoś dawał 45 za Gomesa i zarząd tego nie przyjął..
3
to źle, że bronią imię klubu?
1
Szkoda, że sędzia nie gwizdnął wtedy karnego... jedna z lepszych akcji Leo