1

Nie szkodzi. Wiele osób piszę, że podatek od klauzul, a tak naprawdę jego już nie ma. Kiedyś dzięki temu zarobiliśmy ciut więcej na Thiago. Dziś odszedłby tylko za kwotę w klauzuli.

2

Nie prawda. Hiszpańskie prawo ostatnio uległo zmianie i nie ma już 48% podatku od klauzul. AMEN.

0

Tak, został zniesiony

0

Z tego co mi wiadomo, hiszpański fiskus zmienił prawo i nie ma już podatku od klauzul. Dawniej był bodajże 48%, obecnie jest tylko sama kwota klauzuli. Natomiast jeśli chodzi o kwoty inne niż klauzula to podatek VAT dalej 21%

3

222 to mało? Nikt nigdy w historii nie zapłacił tyle za piłkarza.

1

mhm, czyli Douglas, Verma zostają ;D Rewelacja!

0

Kto ci takich głupot nagadał, że połowę z 222 mln? xD

1

Jako dyrektor mógłbyś nieźle sobie radzić w BCN

0

Nie ważne komu się co się marzy. Dla mnie, jeśli Ney chce iść do 6SG niech idzie nawet dziś. Klauzula 222 mln do widzenia i do ponownego łomotu.

0

Nic nie będzie nikogo piekło. W tym klubie nie ma miejsca na zawodników, którzy nei chcą tu grać. Z miejsca podziękowałbym każdemu co chce odejść, bo marzy mu się większa forsa.

1

Suarez od dziecka marzył by być w tym miejscu co jest obecnie ze swoją żoną i dziećmi u boku. Jego wybranka z rodziną mieszkała już dawno w BCN. Zapewne to spełnienie marzeń Urusa i bardzo możliwe, że tu zawiesi buty na kołku.

0

Nikogo. Przejście na 4-4-2 i powrót dominacji w środku pola gry

0

Kto powiedział, że szejk zgodziłby się na sprzedaż Verrattiego? Po za tym, gdyby taka transakcja doszła do skutku do pół Europy nie sprzeda nam tanio zawodnika, bo będą wiedziec że Barca ma kupe kasy i można z niej mocno wydoić

4

Nie chodzi o to człowieku. Neymar to brazol, oni nigdy nie mają umiaru i nie umieją pogodzić pracy z przyjemnościami. Ney woli imprezki z siostrą niż pomóc zespołowi w ważnym meczu. Przez te lata, ile on nam wygrał meczów? Te kiwki, pierdu, pierdu i nic więcej. Kiedy pociągnie zespół do wielkich rzeczy oprócz jednego naprawdę dobrego meczu z PSG?

0

Neymara akurat opchnąłbym bez żalu. Nigdy nie osiągnie, mało tego. Nigdy nie zbliży się do poziomu Messiego

0

Dokładnie. Choco pewnie dostanie wiele minut

0

Akurat zawodników, których nie chce powinien od razu skreślić bo i tak na nich nie postawi

4

Z Lucho było mega ciekawie na konferencjach. Teraz szykuje się czysta nuda i klepanie tego samego

0

Tylko, że wydać na zmiennika 40 mln to sabotaż.

0

Jak można było kupić kontuzjowanego piłkarza? Drugi Vermaelen

0

Niech ktoś w końcu poprawi godzinę meczu z Juve. Gramy 23 lipca o 00.00

0

Do hiszpanskich druży nawet do 1 września

0

Oni naprawdę dalej interesują się tym drewnem chińskiego lasu? ...

0

Nie, w środę dopiero leci z drużynę do USA

3

Nie prawda. Liczę się tylko pierwsze 200 meczów. Czyli maksymalna cena za Semedo to 50 mln euro.

1

Myślałem że to od MSN ;)

0

Czyżby Robert Fernandez zaszalał?

0

o nic, zapomnij

0

Fernandez: Zamknięte okno w Chinach? Mimo tego możemy poszukiwać piłkarzy w tej lidze.

0

Jeszcze została tylko konferencja za 5 minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?