Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To już prośby do twórcy ;)
34
Panowie i panie rzecz jasna, teraz tak sobie myślę po ponownym obejrzeniu hitowego filmu "La Rambla" jednego z naszych użytkowników i doszedłem do wniosku, że wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną pod jednym szyldem "FC Barcelona". Dzięki za wszelkie chwile i cieszmy się wszystkim tym co mamy! Pozdrawiam wszystkich
0
Mistrzostwo świata! Polityka, Andre Gomes xd
0
3x tak.Byłby bardzo dobry deal
30
Kto mówił, że będzie mega okienko? Chyba tylko użytkownicy fcbarca.com
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coutinho ma paszport UE?
0
i tak dziwne, bo kto by umyślnie brał nr kolegi.. równie dobrze może wziąć np. 30
2
Według mnie z kolei odejdzie, bo ten szum wokół tego jest już zbyt duży.
0
Według was Neymar zostanie czy odejdzie? Jesli zostanie to 1 lipca 2018 aktywuje się klauzula 250 mln euro.
0
Ale bym się śmiał z szejka, jeśli faktycznie Neymar był z nimi dogadany i ich wydymał zostając w Barcy. Zemsta za Verrattiego byłaby słodka
2
Chciałbym poznać wzór na obliczenie tych %.
0
Oj tak. Cadena SER też schodzi na psy, podobnie jak RAC1
0
Nikt płakał nie będzie. Żaden piłkarz nie jest ponad klubem
0
Za 220 mln to nic się nie zrobi.
0
Każdy to widzi inaczej, aczkolwiek dobrze się stało, bo Alexis jak dla mnie nic wielkiego nie gra
0
Bodajże 1 dzień. Przecież gdyby Alexis nie chciał odejść, to Suareza by nie kupili
3
Ale to najpierw Alexis odszedł, a potem przyszedł Suarez
7
Coutinho.
1
Tak jest. Pedro to piłkarz właśnie, którego mi tu najbardziej brakuje z boiskowych pracusi i cule z całego serca. Dawał z siebie wszystko i jeszcze więcej. Czasami brakowało umiejętności, ale serca do gry nigdy. Piłkarz średniej klasy, ale walecznością wnosił mam wrażenie więcej niż Neymar swoimi kiwkami
1
Messi z Suarezem zawsze wychodzą razem
0
2-letnie wypożyczenie
17
Pedro to naprawdę był człowiek dla Barcy. Gdy grał zawsze dawał z siebie wszystko. Świetny piłkarz
4
Dobry zawodnik, ale tylko dobry. Barca to dla niego jeszcze za wysokie progi
1
Pewnie kasa poszłaby na Dybale
1
Messi
Ronaldo
Suarez
Verratti
Neymar
1
Neymar, jeśli chce odejść to niech to zrobi i oznajmi kibicom Barcelony. Z niewolnika niema pracownika, Barca to nie PSG
1
Ta i oglądać mecze o 14. Po prostu rewelacja
0
Jeszcze nie, ale to kwestia tylko oficjalnego potwierdzenia
0
Te 69% podatku to informacje skąd? Bo większej głupoty dawno nie czytałem.