0

To już prośby do twórcy ;)

34

Panowie i panie rzecz jasna, teraz tak sobie myślę po ponownym obejrzeniu hitowego filmu "La Rambla" jednego z naszych użytkowników i doszedłem do wniosku, że wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną pod jednym szyldem "FC Barcelona". Dzięki za wszelkie chwile i cieszmy się wszystkim tym co mamy! Pozdrawiam wszystkich

0

Mistrzostwo świata! Polityka, Andre Gomes xd

0

3x tak.Byłby bardzo dobry deal

30

Kto mówił, że będzie mega okienko? Chyba tylko użytkownicy fcbarca.com

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Coutinho ma paszport UE?

0

i tak dziwne, bo kto by umyślnie brał nr kolegi.. równie dobrze może wziąć np. 30

2

Według mnie z kolei odejdzie, bo ten szum wokół tego jest już zbyt duży.

0

Według was Neymar zostanie czy odejdzie? Jesli zostanie to 1 lipca 2018 aktywuje się klauzula 250 mln euro.

0

Ale bym się śmiał z szejka, jeśli faktycznie Neymar był z nimi dogadany i ich wydymał zostając w Barcy. Zemsta za Verrattiego byłaby słodka

2

Chciałbym poznać wzór na obliczenie tych %.

0

Oj tak. Cadena SER też schodzi na psy, podobnie jak RAC1

0

Nikt płakał nie będzie. Żaden piłkarz nie jest ponad klubem

0

Za 220 mln to nic się nie zrobi.

0

Każdy to widzi inaczej, aczkolwiek dobrze się stało, bo Alexis jak dla mnie nic wielkiego nie gra

0

Bodajże 1 dzień. Przecież gdyby Alexis nie chciał odejść, to Suareza by nie kupili

3

Ale to najpierw Alexis odszedł, a potem przyszedł Suarez

7

Coutinho.

1

Tak jest. Pedro to piłkarz właśnie, którego mi tu najbardziej brakuje z boiskowych pracusi i cule z całego serca. Dawał z siebie wszystko i jeszcze więcej. Czasami brakowało umiejętności, ale serca do gry nigdy. Piłkarz średniej klasy, ale walecznością wnosił mam wrażenie więcej niż Neymar swoimi kiwkami

1

Messi z Suarezem zawsze wychodzą razem

0

2-letnie wypożyczenie

17

Pedro to naprawdę był człowiek dla Barcy. Gdy grał zawsze dawał z siebie wszystko. Świetny piłkarz

4

Dobry zawodnik, ale tylko dobry. Barca to dla niego jeszcze za wysokie progi

1

Pewnie kasa poszłaby na Dybale

1

Messi
Ronaldo
Suarez
Verratti
Neymar

1

Neymar, jeśli chce odejść to niech to zrobi i oznajmi kibicom Barcelony. Z niewolnika niema pracownika, Barca to nie PSG

1

Ta i oglądać mecze o 14. Po prostu rewelacja

0

Jeszcze nie, ale to kwestia tylko oficjalnego potwierdzenia

0

Te 69% podatku to informacje skąd? Bo większej głupoty dawno nie czytałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?