Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co wrzucać takie bzdury?
0
Deco
15
Jedno jest pewne to okno zostanie zapamiętane dzięki:
- konferencja Verrattiego
- transfer kwestią godzin
- Paulinho
- porażka zarządu ws. Dembele, Coutinho, Verratti
4
Pora dać szansę Alenii i definitywnie dać sobie spokój w tym oknie
0
Anglicy nie pozbędą się swoich kluczowych zawodników w momencie gdy startuje liga... takie transfery załatwia się w lipcu
0
Szejków, Abramowicza, Pereza
0
Trudno powiedzieć, świetnie sobie radzi w środku
37
Ale jak to nie będzie Coutinho skoro dzisiaj prezentacja?..
0
Z niewolnika nie ma pracownika. Kolejna kompromitacja zarządu
0
No to jak widać, ktoś tu nie dotrzymał słowa
5
http://www.sport.es/es/noticias/barca/dembele-cuestion-horas-fichaje-barcelona-6218701
Dembele kwestią godzin
6
Dobry ruch, tylko że totki go nie sprzedadzą.
2
Wszystko pięknie, kolorowo, tylko ostatnie dwie litery MD mnie skutecznie uchroniło przed uśmiechem.
0
Zobaczymy 1 września. Na razie nie wygląda to najlepiej, ale jeśli byłby Coutinho i Dembele to ja jestem na tak
1
Słabo... Katar i ból glowy
0
U mnie o 7 drzewo zerwalo linie
1
Obawialbym sie ze nawet mniej niz 68%
1
Deco Morreno to ty szanuj ;)
0
Fake.
0
Jeśli to prawda to coś jest na rzecz
0
A czy przypadkiem we Francji nie jest zabronione wpisywanie kluzul?
0
Tak naprawdę, jeśli brać obecny stan okienka to jesteśmy w gorszej sytuacji niż byliśmy przed 1 lipca. Ciężko nazwać wzmocnieniem Deulofeu, podczas gdy z klubu odszedł Neymar..
0
Zgadzam się. Wszystkich tych panów można się pozbyć. Ewentualnie zostawić jeszcze na rok Gomesa.
0
1. Na razie tak wygląda, ale to dopiero okaże się za jakiś czas.
2. O ile w ogóle dostanie szanse.
3. Ten chłopak nigdy się nie ogarnie, jeden mecz tego nie zmienia.
4. Tu akurat się zgadzam.
26
Oczywiście, że gdyby np. finał MŚ byłby Polska - Argentyna to byłbym za Polską ;)
0
Suarez na razie nie ma.
0
Bo Liverpool to brzydkie miasto i drogie kanjpy ;p
6
125 mln funtów? Chyba komuś słońce nieźle przygrzało.
2
Sport znowu się kompromituje. Te godziny już lecą i będzie z 200 ;)
0
Taki był pomysł przed sprzedażą Neymara. Obecnie według mnie zarząd widzi go na lewym skrzydle, a do pomocy Seri