0

Po co wrzucać takie bzdury?

0

Deco

15

Jedno jest pewne to okno zostanie zapamiętane dzięki:
- konferencja Verrattiego
- transfer kwestią godzin
- Paulinho
- porażka zarządu ws. Dembele, Coutinho, Verratti

4

Pora dać szansę Alenii i definitywnie dać sobie spokój w tym oknie

0

Anglicy nie pozbędą się swoich kluczowych zawodników w momencie gdy startuje liga... takie transfery załatwia się w lipcu

0

Szejków, Abramowicza, Pereza

0

Trudno powiedzieć, świetnie sobie radzi w środku

37

Ale jak to nie będzie Coutinho skoro dzisiaj prezentacja?..

0

Z niewolnika nie ma pracownika. Kolejna kompromitacja zarządu

0

No to jak widać, ktoś tu nie dotrzymał słowa

6

Dobry ruch, tylko że totki go nie sprzedadzą.

2

Wszystko pięknie, kolorowo, tylko ostatnie dwie litery MD mnie skutecznie uchroniło przed uśmiechem.

0

Zobaczymy 1 września. Na razie nie wygląda to najlepiej, ale jeśli byłby Coutinho i Dembele to ja jestem na tak

1

Słabo... Katar i ból glowy

0

U mnie o 7 drzewo zerwalo linie

1

Obawialbym sie ze nawet mniej niz 68%

1

Deco Morreno to ty szanuj ;)

0

Fake.

0

Jeśli to prawda to coś jest na rzecz

0

A czy przypadkiem we Francji nie jest zabronione wpisywanie kluzul?

0

Tak naprawdę, jeśli brać obecny stan okienka to jesteśmy w gorszej sytuacji niż byliśmy przed 1 lipca. Ciężko nazwać wzmocnieniem Deulofeu, podczas gdy z klubu odszedł Neymar..

0

Zgadzam się. Wszystkich tych panów można się pozbyć. Ewentualnie zostawić jeszcze na rok Gomesa.

0

1. Na razie tak wygląda, ale to dopiero okaże się za jakiś czas.
2. O ile w ogóle dostanie szanse.
3. Ten chłopak nigdy się nie ogarnie, jeden mecz tego nie zmienia.
4. Tu akurat się zgadzam.

26

Oczywiście, że gdyby np. finał MŚ byłby Polska - Argentyna to byłbym za Polską ;)

0

Suarez na razie nie ma.

0

Bo Liverpool to brzydkie miasto i drogie kanjpy ;p

6

125 mln funtów? Chyba komuś słońce nieźle przygrzało.

2

Sport znowu się kompromituje. Te godziny już lecą i będzie z 200 ;)

0

Taki był pomysł przed sprzedażą Neymara. Obecnie według mnie zarząd widzi go na lewym skrzydle, a do pomocy Seri

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?