0

Niby tak. Aczkolwiek na pewno nie w 2 dni i w dodatku jakoś mega ceny nie zbił. 35M + 20 prostych zmiennych, co daje 55M. Szału nie ma.

1

U socios zapunktuje. Na Rambli jest skreslony.

4

Mnie też. Czasami to brzmi tak jakby dziennikarze dzwonili do rodziny i kolegów i pytali ich jakie mają zdanie xD

0

Jeśli jest tam Bartomeu to jestem spokojny, że nic nie załatwi. Do tego Robert, Sanllehi i Segura i władze BVB mogą mieć niezły ubaw.

0

26

4

Dobry dla niego klub. Las Palmas lubi grać ofensywnie, bardzo dobry wybór

1

0

Nie szkodzi. Z przewiezieniem nie było by problemów. Może faktycznie lepiej założyć konto walutowe.

0

W gotówce samolotem możesz przewieźć równowartość do 10 tys euro bez zgłaszania Straży Granicznej

1

A nie lepiej przelać na konto w PL?

0

Pod koniec września

1

Pamiętam jak większosć użytkoników fcbarca nie chciała słyszeć o Benedito podczas wyborów, a ja mówiłem że to byłaby najlepsza opcja na prezydenta. Może i miał plan oszczędniościowy, ale przynajmniej byłby klub stabilny jako instytucja. Dziś wali się zarówno poziom sportowy, jak i sama struktura klubu

1

czwartek

0

Są dowody, że ktokolwiek namawia go do strajku? Nie ma. Zawodnik samowolnie opuścił trening.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Otóż to. Woda gasi pragnienie

13

Woda. Codziennie ok. 3l.

2

Nie kolego. W Hiszpanii okno zamyka się 1 września 23':59

2

Oficjalnie: Barca pozwała Neymara o 8,5 mln euro za niewypełnienie umowy

0

Ubezpieczenia pewnie są, aczkolwiek pieniądze trafią do rodziny.

1

1 września okno wciąż będzie otwarte ;)

6

Jeżeli to prawda to ma u mnie ogromny szacunek. Swoją drogą nawet nie spodziewałem się, że Digne mieszka w ścisłym centrum BCN. Nieźle musi płacić za mieszkanie

60

150 mln... chore. On nie jest wart 100 mln..

10

Nie ma takiej opcji.

4

Obecny zarząd powoli doprowadza mnie do frustracji. Co dopiero muszą czuć piłkarze, którzy wiedzą jak nieudolny mają zarząd. Ostatni tydzień na kupno Dembele, bo BVB też musi znaleźć zastępce..

1

Brawo dla Fernandeza. Mistrz rynku.

0

Gerard Semedo? Ciekawe.

0

Roberto - Seri - Busi. Tak to widzę na ten sezon

0

Czemu marnują kariere chłopakowi...

2

12 dni do końca okna, a zarząd sobie czeka nie wiadomo na co. O tej porze powinna być gotowa kadra, a mamy burdel jakiego dawno w tym klubie nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?