Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby tak. Aczkolwiek na pewno nie w 2 dni i w dodatku jakoś mega ceny nie zbił. 35M + 20 prostych zmiennych, co daje 55M. Szału nie ma.
1
U socios zapunktuje. Na Rambli jest skreslony.
4
Mnie też. Czasami to brzmi tak jakby dziennikarze dzwonili do rodziny i kolegów i pytali ich jakie mają zdanie xD
0
Jeśli jest tam Bartomeu to jestem spokojny, że nic nie załatwi. Do tego Robert, Sanllehi i Segura i władze BVB mogą mieć niezły ubaw.
0
26
4
Dobry dla niego klub. Las Palmas lubi grać ofensywnie, bardzo dobry wybór
1
Podsumowanie okna Bartomeu:
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/6viazr/recap_fc_barcelonas_summer_of_2017/
0
Nie szkodzi. Z przewiezieniem nie było by problemów. Może faktycznie lepiej założyć konto walutowe.
0
W gotówce samolotem możesz przewieźć równowartość do 10 tys euro bez zgłaszania Straży Granicznej
1
A nie lepiej przelać na konto w PL?
0
Pod koniec września
1
Pamiętam jak większosć użytkoników fcbarca nie chciała słyszeć o Benedito podczas wyborów, a ja mówiłem że to byłaby najlepsza opcja na prezydenta. Może i miał plan oszczędniościowy, ale przynajmniej byłby klub stabilny jako instytucja. Dziś wali się zarówno poziom sportowy, jak i sama struktura klubu
1
czwartek
0
Są dowody, że ktokolwiek namawia go do strajku? Nie ma. Zawodnik samowolnie opuścił trening.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Otóż to. Woda gasi pragnienie
13
Woda. Codziennie ok. 3l.
2
Nie kolego. W Hiszpanii okno zamyka się 1 września 23':59
2
Oficjalnie: Barca pozwała Neymara o 8,5 mln euro za niewypełnienie umowy
0
Ubezpieczenia pewnie są, aczkolwiek pieniądze trafią do rodziny.
1
1 września okno wciąż będzie otwarte ;)
6
Jeżeli to prawda to ma u mnie ogromny szacunek. Swoją drogą nawet nie spodziewałem się, że Digne mieszka w ścisłym centrum BCN. Nieźle musi płacić za mieszkanie
60
150 mln... chore. On nie jest wart 100 mln..
10
Nie ma takiej opcji.
4
Obecny zarząd powoli doprowadza mnie do frustracji. Co dopiero muszą czuć piłkarze, którzy wiedzą jak nieudolny mają zarząd. Ostatni tydzień na kupno Dembele, bo BVB też musi znaleźć zastępce..
1
Brawo dla Fernandeza. Mistrz rynku.
0
Gerard Semedo? Ciekawe.
0
Roberto - Seri - Busi. Tak to widzę na ten sezon
0
Czemu marnują kariere chłopakowi...
2
12 dni do końca okna, a zarząd sobie czeka nie wiadomo na co. O tej porze powinna być gotowa kadra, a mamy burdel jakiego dawno w tym klubie nie było.