Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Newcastle.
1
Gdyby istniało coś takiego jak pewniaczki, to bukmacherzy już dawno by ogłosili upadłość
0
Podawałem to już wczoraj
0
Akurat pociąg o nazwie FCB przyjeżdża raz. I jeśli się do niego nie wsiądzie to później już tylko zostają marzenia
3
Na miejscu Barcy darowałbym sobie Coutinho i rzucił na Lemara, tym samym krzyżując plany LFC. Taki mały rewanż
0
dzisiaj
1
Trudno powiedzieć, może Busquets?
0
Na nic innego nie ma co liczyć. Wszyscy znamy już słów jakie wypowie pan prezes transferowy Robert. Sytuacja na rynku była trudna, nie chciano z nami negocjować więc uznaliśmy, że mamy wspaniały skład. Jestem pewny, że świetnie sobie poradzimy.
0
Wygląda na to, że Valverde chce grać 4-2-3-1 i stąd takie opcje transferowe
1
To już tak całkowicie poprawnie. ;)
4
Dla przypomnienia, bo widzę że ludzi dalej mają z tym problem. Anglicy do dziś mogą kupować. Sprzedawać jutro dalej będą mogli, ale np. do krajów gdzie okno dalej będzie otwarte np Hiszpanii czy Portugalii.
0
Dokładnie. Oczywiście sprzedać mogą np. Hiszpanom czy Portugalczykom. Reszcie Europy już nie.
0
To akurat prawda. Jeśli Liverpool dziś nie wzmocni się to jutro o Coutinho można pomarzyć.
0
Okno dotyczy KUPOWANIA.
0
Tak, jutro Barca może kupić Coutinho.
1
Ja jestem ciekaw jaki plan na drużynę ma sam Valverde. Jak on chce ustawić zespół. Jak zrównoważyć atak do obrony. Przecież taki kwartet Dembele, Messi, Coutinho i Suarez to pięknie wygląda na papierze, ale kto będzie bronił? Sam Busquets tego nie ogarnie, nie mówiąc o Paulinho
0
Dla Anglików może i tak. Ale dla nas to dopiero jutro.
1
Dokładnie. Niech mi wskażą kto gra tak jak Seri. Facet miał za słabe nazwisko i wrażenia na socios by nie zrobiło. Tu trzeba Coutinho za 160M.
0
Nam nie potrzeba napastnika ani skrzydłowego. Kibice chcą rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia jakiego nie mamy od odejścia Xaviego. W głowie się nie mieści
5
Tonący brzytwy się chwyta. Zarząd nie ma pojęcia jaką pozycje wzmonić i szuka po prostu kogoś byle by kupić i zadowolić socios za ogromną kasę.
0
Konferencja Fernandeza o 13?
0
Tenerife i Almerii
0
1 września składa odpowiednie papiery. Pora zacząć żegnać Bartomeu i jego kumpli
2
Bez żadnego problemu i obie byłyby w na światowym poziomie. Francuska piłka poszła do przodu i należy bić im brawo. Bo mają genialnych zawodników, a przed nimi ogromne kariery
1
To jest niesamowite ile Francuzi w ostatnim czasie wypuścili młodych, świetnych zawodników. Umtiti, Lemar, Dembele, Mbappe
1
Nie cieszymy, ale nie mamy na transfery żadnego wpływu. My, kibice możemy jednie zaakceptować to co jest lub nie oglądać meczów.
8
Dokładnie rok temu, 30 sierpnia 2016 r. Barcelona potwierdziła transfer Alcacera.
8
Jaki kraj, taka wiedza ;)
3
Douglasa i Gomesa
1
Wtedy kosztował 50M, dziś przepłacimy do 160.. ;)