1

Newcastle.

1

Gdyby istniało coś takiego jak pewniaczki, to bukmacherzy już dawno by ogłosili upadłość

0

Podawałem to już wczoraj

0

Akurat pociąg o nazwie FCB przyjeżdża raz. I jeśli się do niego nie wsiądzie to później już tylko zostają marzenia

3

Na miejscu Barcy darowałbym sobie Coutinho i rzucił na Lemara, tym samym krzyżując plany LFC. Taki mały rewanż

0

dzisiaj

1

Trudno powiedzieć, może Busquets?

0

Na nic innego nie ma co liczyć. Wszyscy znamy już słów jakie wypowie pan prezes transferowy Robert. Sytuacja na rynku była trudna, nie chciano z nami negocjować więc uznaliśmy, że mamy wspaniały skład. Jestem pewny, że świetnie sobie poradzimy.

0

Wygląda na to, że Valverde chce grać 4-2-3-1 i stąd takie opcje transferowe

1

To już tak całkowicie poprawnie. ;)

4

Dla przypomnienia, bo widzę że ludzi dalej mają z tym problem. Anglicy do dziś mogą kupować. Sprzedawać jutro dalej będą mogli, ale np. do krajów gdzie okno dalej będzie otwarte np Hiszpanii czy Portugalii.

0

Dokładnie. Oczywiście sprzedać mogą np. Hiszpanom czy Portugalczykom. Reszcie Europy już nie.

0

To akurat prawda. Jeśli Liverpool dziś nie wzmocni się to jutro o Coutinho można pomarzyć.

0

Okno dotyczy KUPOWANIA.

0

Tak, jutro Barca może kupić Coutinho.

1

Ja jestem ciekaw jaki plan na drużynę ma sam Valverde. Jak on chce ustawić zespół. Jak zrównoważyć atak do obrony. Przecież taki kwartet Dembele, Messi, Coutinho i Suarez to pięknie wygląda na papierze, ale kto będzie bronił? Sam Busquets tego nie ogarnie, nie mówiąc o Paulinho

0

Dla Anglików może i tak. Ale dla nas to dopiero jutro.

1

Dokładnie. Niech mi wskażą kto gra tak jak Seri. Facet miał za słabe nazwisko i wrażenia na socios by nie zrobiło. Tu trzeba Coutinho za 160M.

0

Nam nie potrzeba napastnika ani skrzydłowego. Kibice chcą rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia jakiego nie mamy od odejścia Xaviego. W głowie się nie mieści

5

Tonący brzytwy się chwyta. Zarząd nie ma pojęcia jaką pozycje wzmonić i szuka po prostu kogoś byle by kupić i zadowolić socios za ogromną kasę.

0

Konferencja Fernandeza o 13?

0

Tenerife i Almerii

0

1 września składa odpowiednie papiery. Pora zacząć żegnać Bartomeu i jego kumpli

2

Bez żadnego problemu i obie byłyby w na światowym poziomie. Francuska piłka poszła do przodu i należy bić im brawo. Bo mają genialnych zawodników, a przed nimi ogromne kariery

1

To jest niesamowite ile Francuzi w ostatnim czasie wypuścili młodych, świetnych zawodników. Umtiti, Lemar, Dembele, Mbappe

1

Nie cieszymy, ale nie mamy na transfery żadnego wpływu. My, kibice możemy jednie zaakceptować to co jest lub nie oglądać meczów.

8

Dokładnie rok temu, 30 sierpnia 2016 r. Barcelona potwierdziła transfer Alcacera.

8

Jaki kraj, taka wiedza ;)

3

Douglasa i Gomesa

1

Wtedy kosztował 50M, dziś przepłacimy do 160.. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?