0

Co było na kuponie? ;)

0

Kolejny raz pokazuje jak daleko mu do bycia wielkim piłkarzem

2

Przyjemnie się to ogląda, bo w końcu Alba odzyskał swoją przestrzeń. Tak to było ino podanie do Neymara i czekanie na jego drybling.

80

Messi jest najlepszą "10", "9", prawoskrzydłowym i pomocnikiem.

0

Pozdrawim od 14 do 24....

0

Benedito w tobie nadzieja. Wszyscy polscy cules są z tobą ;D

2

Jeśli gry to PC.

8

Dziś urodziny obchodzi Eric Abidal. Wszystkiego najlepszego mistrzu!

2

Jako ciekawostkę zapodam, że dziś święto narodowe w Katalonii. ;)

0

Nie wiem czy Perez wyłoży 100 MLN za już jednak wiekowego napastnika przy ich obecnej polityce. Wątpie.

0

Nie, dalej są

1

Około 2 GB wystarczy

0

Prawdopodobnie 21 października faktycznie się odbędzie

0

Na razie tak jest, aczkolwiek kwestią czasu jest mecz w sobotę o 13 lub niedzielę o 12.

2

Zapowiada się super mecz na nowym stadionie

1

Zjada go? To, że ma więcej tytułów nie oznacza, że go zjada.

1

Nadal, Contador moi ulubieńcy w swoich dyscyplinach. Geniusze.

0

To w takim razie za miesiąc kupie przez elevensports

0

Jest jeszcze możliwość kupna pakietu eleven w playerze za 15,90??

0

mosquito ;D

1

Podobno jest neutralny, jest za wszystkimi w Hiszpanii

0

Młodego Kluiverta ;)

0

Tak. Kadencja jest na 6 lat

0

2021.

0

4 budki, bo na tyle zezwolił klub

1

Około 6 rano

1

Raczej nie, chyba że sam Benedito będzie co jakiś czas podawał

0

Być może to tylko takie wrażenie patrząc z tv, ale jest trochę wychudzony

0

Na boisku wygląda niczym jakiś atleta. Wysoki i niesamowicie szczupły. Musi trochę nabrać masy, bo w takim starciu z Realem to oni go połamią

22

Odejście Dembele ma nieprawdopodobne. Na pierwszych kilku metrach to jest potwór

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?