Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co było na kuponie? ;)
0
Kolejny raz pokazuje jak daleko mu do bycia wielkim piłkarzem
2
Przyjemnie się to ogląda, bo w końcu Alba odzyskał swoją przestrzeń. Tak to było ino podanie do Neymara i czekanie na jego drybling.
80
Messi jest najlepszą "10", "9", prawoskrzydłowym i pomocnikiem.
0
Pozdrawim od 14 do 24....
0
Benedito w tobie nadzieja. Wszyscy polscy cules są z tobą ;D
2
Jeśli gry to PC.
8
Dziś urodziny obchodzi Eric Abidal. Wszystkiego najlepszego mistrzu!
2
Jako ciekawostkę zapodam, że dziś święto narodowe w Katalonii. ;)
0
Nie wiem czy Perez wyłoży 100 MLN za już jednak wiekowego napastnika przy ich obecnej polityce. Wątpie.
0
Nie, dalej są
1
Około 2 GB wystarczy
0
Prawdopodobnie 21 października faktycznie się odbędzie
0
Na razie tak jest, aczkolwiek kwestią czasu jest mecz w sobotę o 13 lub niedzielę o 12.
2
Zapowiada się super mecz na nowym stadionie
1
Zjada go? To, że ma więcej tytułów nie oznacza, że go zjada.
1
Nadal, Contador moi ulubieńcy w swoich dyscyplinach. Geniusze.
0
To w takim razie za miesiąc kupie przez elevensports
0
Jest jeszcze możliwość kupna pakietu eleven w playerze za 15,90??
0
mosquito ;D
1
Podobno jest neutralny, jest za wszystkimi w Hiszpanii
0
Młodego Kluiverta ;)
0
Tak. Kadencja jest na 6 lat
0
2021.
0
4 budki, bo na tyle zezwolił klub
1
Około 6 rano
1
Raczej nie, chyba że sam Benedito będzie co jakiś czas podawał
0
Być może to tylko takie wrażenie patrząc z tv, ale jest trochę wychudzony
0
Na boisku wygląda niczym jakiś atleta. Wysoki i niesamowicie szczupły. Musi trochę nabrać masy, bo w takim starciu z Realem to oni go połamią
22
Odejście Dembele ma nieprawdopodobne. Na pierwszych kilku metrach to jest potwór