0

Tak się składa, że zapoznałem się z nim i od zatwierdzenia, że uzbierał wymaganych 15% podpisów zarząd ma od 10 do 20 dni na przeprowadzenie referendum.

0

Sport zrobił fajny wywiad z Benedito. http://www.sport.es/es/noticias/barca/benedito-bartomeu-diria-dejalo-ya-6261163

Jeśli ktoś ma ochotę może przeczytać

0

Jeśli wotum by przeszło to wywalą go jeszcze w październiku.

58

Benedito na TT: Osiągnięcie ponad 16,5 tys. podpisów jest historycznym wyzwaniem, nigdy nie zostało zrobione, ale jest to możliwe #CiaoBarto #votdecensura2017 @agustibenedito

0

Tak naprawdę to Leo ma zarząd w garści. Na jego miejscu poszedłbym do biura Bartomeu i powiedział "albo składasz dymisję, albo za rok odchodzę za darmo, a ciebie wywiozą na taczce"

1

One Milion.

0

Nie było nic takiego. Była oferta za Di Marie, ale natychmiast została odrzucona. PSG chciało 70M.

0

No i? Co mamy obwiniać obecnych sportowców o to, że że 70 lat temu ich rodacy wywołali II wojnę światową? A to ich wina?

1

Breaking Bad, Skazany na śmierć / Nietykalni, Przełącz ocalonych, Zielona mila

0

Wysyłałem prośbę i dostałem autograf m.in. Xaviego. ;)

0

To akurat chyba dobrze. ;)

0

Z punktu ekonomicznego nie opłaca się Barcelonie wygrywać żadnego tytułu, a jedynie dochodzić do finałów. Z bonusów za zwycięstwo w LM i LL jest bodajże nawet 50 mln euro do podziału między piłkarzy

1

16

0

Już nie moge doczekać się dnia, w którym obu ich nie będzie

2

Wytłumaczy mi ktoś jak można płacić więcej niż klauzula?

6

Hahahaha Paulinho 40 + zmienne. Kpina

0

Zgraj na kompa i prześlij na telefon

1

No jest się czym chwalić.

0

Skoro Benedito od dziś ma 14 dni roboczych na zebranie 16,5 tys. podpisów to czas ma do poniedzałku (18 września). Wychodzi, że na dzień musi 1 tys, uzbierać. Orientuje się ktoś ile dni potem mają na przeprowadzenie głosowania?

0

Gomes przyszedł w lipcu

0

Tak, pozostanie mu ostatni rok kontraktu to myślisz że ile ci dadzą kluby na stół?

0

Słuchaj, jak będą dobrzy to wyróżnią się nawet w V lidze.

29

Od kiedy trafił do Barcy to po prostu nie mogę nacieszyć się tym chłopakiem. Nie dość że gra świetnie, to wydaje się na mega sympatycznego

1

A waszym zdaniem kogo powinniśmy pożegnać za rok? Jak dla mnie Mascherano na pewno, kto wie czy nie Iniesta..

0

Na + wypożyczenie Munira? Za rok odejdzie za darmo.

3

Coś czuje, że Bartomeu zaciera ręce, bo przychód w wysokości 1 mld euro nadchodzi..

0

Ja nie potrafię zrozumieć jak można było wypożyczyć Marlona, a zostawić Vermaelena. Przecież oni tak zrobili bo pewnie nie umieli sprzedać wiecznie kontuzjowanego Belga

1

Gdyby zarząd miał za grosz honoru to dziś wszyscy złożyliby wniosek o dymisję.

1

Dla mnie świetny skład. Dać szansę Roberto na rozegranie, co nam innego zostało

2

Gerard powinien odpuścić wynik sportowy i trenować młodych tak żeby byli gotowi na pierwszy skład. Oczywiście uda się to może 2-3 zawodnikom z tych wszystkich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?