Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak się składa, że zapoznałem się z nim i od zatwierdzenia, że uzbierał wymaganych 15% podpisów zarząd ma od 10 do 20 dni na przeprowadzenie referendum.
0
Sport zrobił fajny wywiad z Benedito. http://www.sport.es/es/noticias/barca/benedito-bartomeu-diria-dejalo-ya-6261163
Jeśli ktoś ma ochotę może przeczytać
0
Jeśli wotum by przeszło to wywalą go jeszcze w październiku.
58
Benedito na TT: Osiągnięcie ponad 16,5 tys. podpisów jest historycznym wyzwaniem, nigdy nie zostało zrobione, ale jest to możliwe #CiaoBarto #votdecensura2017 @agustibenedito
0
Tak naprawdę to Leo ma zarząd w garści. Na jego miejscu poszedłbym do biura Bartomeu i powiedział "albo składasz dymisję, albo za rok odchodzę za darmo, a ciebie wywiozą na taczce"
1
One Milion.
0
Nie było nic takiego. Była oferta za Di Marie, ale natychmiast została odrzucona. PSG chciało 70M.
0
No i? Co mamy obwiniać obecnych sportowców o to, że że 70 lat temu ich rodacy wywołali II wojnę światową? A to ich wina?
1
Breaking Bad, Skazany na śmierć / Nietykalni, Przełącz ocalonych, Zielona mila
0
Wysyłałem prośbę i dostałem autograf m.in. Xaviego. ;)
0
To akurat chyba dobrze. ;)
0
Z punktu ekonomicznego nie opłaca się Barcelonie wygrywać żadnego tytułu, a jedynie dochodzić do finałów. Z bonusów za zwycięstwo w LM i LL jest bodajże nawet 50 mln euro do podziału między piłkarzy
1
16
0
Już nie moge doczekać się dnia, w którym obu ich nie będzie
2
Wytłumaczy mi ktoś jak można płacić więcej niż klauzula?
6
Hahahaha Paulinho 40 + zmienne. Kpina
0
Zgraj na kompa i prześlij na telefon
1
No jest się czym chwalić.
0
Skoro Benedito od dziś ma 14 dni roboczych na zebranie 16,5 tys. podpisów to czas ma do poniedzałku (18 września). Wychodzi, że na dzień musi 1 tys, uzbierać. Orientuje się ktoś ile dni potem mają na przeprowadzenie głosowania?
0
Gomes przyszedł w lipcu
0
Tak, pozostanie mu ostatni rok kontraktu to myślisz że ile ci dadzą kluby na stół?
0
Słuchaj, jak będą dobrzy to wyróżnią się nawet w V lidze.
29
Od kiedy trafił do Barcy to po prostu nie mogę nacieszyć się tym chłopakiem. Nie dość że gra świetnie, to wydaje się na mega sympatycznego
1
A waszym zdaniem kogo powinniśmy pożegnać za rok? Jak dla mnie Mascherano na pewno, kto wie czy nie Iniesta..
0
Na + wypożyczenie Munira? Za rok odejdzie za darmo.
3
Coś czuje, że Bartomeu zaciera ręce, bo przychód w wysokości 1 mld euro nadchodzi..
0
Ja nie potrafię zrozumieć jak można było wypożyczyć Marlona, a zostawić Vermaelena. Przecież oni tak zrobili bo pewnie nie umieli sprzedać wiecznie kontuzjowanego Belga
1
Gdyby zarząd miał za grosz honoru to dziś wszyscy złożyliby wniosek o dymisję.
1
Dla mnie świetny skład. Dać szansę Roberto na rozegranie, co nam innego zostało
2
Gerard powinien odpuścić wynik sportowy i trenować młodych tak żeby byli gotowi na pierwszy skład. Oczywiście uda się to może 2-3 zawodnikom z tych wszystkich.