0

A co w przypadku, gdy jeden z nich się połamie? Stary Mascherano.. środek obrony ładnie wygląda dopóki Pique i Umtiti jest w pełni zdrowy.

0

Ja liczę, że Arda jednak jeszcze odejdzie do Turcji.. lepiej te minuty dać Denisowi

0

To jest chwila dla Laporty na zbieranie żniw po tym co zrobił obecny zarząd. Gdybym był dziennikarzem to zadałbym takie pytania że oni by się tam nie pozbierali.

0

Robert: Sytuacja na rynku była trudna. Nie mogliśmy nic zrobić. Takich słów można się spodziewać.

1

Dokładnie. Nie dokładał żadnych pieniędzy, a po prostu zrezyzgnował z zarobków, tak jak Cesc chociażby.

0

Jeszcze tylko brakuje tego, żeby Dembele nie odpalił i 150M pójdzie...

0

Musi zebrać najpierw chybw 17 tys podpisów

0

Bodajże głosujących. Bardzo trudno będzie to osiągnąć

0

Podczas meczu na CN będzie zbierał

3

Z tego co kojarze to od dziś zarząd ma 5 dni na wydanie kart do głosowania. Pora żegnać pana Bartomeu i jego kompanów za tak nieudolną politykę

2

Po tylu dniach Sport oraz Mundo Deportivo mogą oficjalnie ogłosić" transfery kwestią godzin!"

3

Ja liczę, że Monaco może nie tyle że zdobędzie mistrza, ale chociaż ładnie pokona PSG. Niech pokażą szejkom, że pieniądze meczów nie wygrywają

2

Oni nie potrafią spiąć tyłka przez dwa miesiące, a ty liczysz że dziś wezmą się do roobty?

0

U nich okna zamknięte, także jestem ciekaw co z chłopakiem. Zostaje tylko opcja praktycznie zostanie w Hiszpanii..

0

Orientuje się ktoś jakie kluby zainteresowane były Munirem?

11

Monaco

0

Ale za co ma zostać ukarany cofnięciem do rezerw? To, że nikt go nie chce nie oznacza, że ma być w rezerwach

14

Owszem. Jednak taki Dembele też miał obowiązujący jeszcze przez 5 lat kontrakt, a jakoś mu pozwolono. Po co robić sobie burdel w szatni i trzymać zawodnika, który nie chce już tam grać?

15

Trudno nie być smutnym, jak przyjeżdża po ciebie pociąg o nazwie FC Barcelona, ale nie możesz do niego wsiąść, bo obecny pracodawca nie liczy się z twoim marzeniem.

0

Dług Benedito został już spłacony. Czytałem bodajże wywiad z Benedito i przyznał, że zapłacił zaległe zobowiązania.

0

Ja jestem ciekaw jak Barcą dowodziłby Benedito. Laporta wiemy jaki był, Bartomeu wiemy jaki jest. Z tego co pamiętam miał bardzo oszczędny plan..

6

Breaking Bad

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

91

1 września, dziś Benedito składa papiery o wotum nieufności wobec zarządu. Benedito musisz!

6

Mając taki wór pieniędzy jakim dysponuje Barca obecnie to powinien tu biegać i Neymar i Verratti. Transfery typu Coutinho to zamyka się w lipcu. Popełniono ogromny błąd nie kupując nikogo wcześniej zanim odszedł Neymar. Sami sobie winni

1

Bartomeu i jego kumple nie zrobili nic w dwa miesiące i teraz nagle obudzili się z ręką w nocniku

2

LFC i BVB to średniacy?

1

Newcastle.

1

Gdyby istniało coś takiego jak pewniaczki, to bukmacherzy już dawno by ogłosili upadłość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?