Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co w przypadku, gdy jeden z nich się połamie? Stary Mascherano.. środek obrony ładnie wygląda dopóki Pique i Umtiti jest w pełni zdrowy.
0
Ja liczę, że Arda jednak jeszcze odejdzie do Turcji.. lepiej te minuty dać Denisowi
0
To jest chwila dla Laporty na zbieranie żniw po tym co zrobił obecny zarząd. Gdybym był dziennikarzem to zadałbym takie pytania że oni by się tam nie pozbierali.
0
Robert: Sytuacja na rynku była trudna. Nie mogliśmy nic zrobić. Takich słów można się spodziewać.
1
Dokładnie. Nie dokładał żadnych pieniędzy, a po prostu zrezyzgnował z zarobków, tak jak Cesc chociażby.
0
Jeszcze tylko brakuje tego, żeby Dembele nie odpalił i 150M pójdzie...
0
Musi zebrać najpierw chybw 17 tys podpisów
0
Bodajże głosujących. Bardzo trudno będzie to osiągnąć
0
Podczas meczu na CN będzie zbierał
3
Z tego co kojarze to od dziś zarząd ma 5 dni na wydanie kart do głosowania. Pora żegnać pana Bartomeu i jego kompanów za tak nieudolną politykę
2
Po tylu dniach Sport oraz Mundo Deportivo mogą oficjalnie ogłosić" transfery kwestią godzin!"
3
Ja liczę, że Monaco może nie tyle że zdobędzie mistrza, ale chociaż ładnie pokona PSG. Niech pokażą szejkom, że pieniądze meczów nie wygrywają
2
Oni nie potrafią spiąć tyłka przez dwa miesiące, a ty liczysz że dziś wezmą się do roobty?
0
U nich okna zamknięte, także jestem ciekaw co z chłopakiem. Zostaje tylko opcja praktycznie zostanie w Hiszpanii..
0
Orientuje się ktoś jakie kluby zainteresowane były Munirem?
11
Monaco
0
Ale za co ma zostać ukarany cofnięciem do rezerw? To, że nikt go nie chce nie oznacza, że ma być w rezerwach
14
Owszem. Jednak taki Dembele też miał obowiązujący jeszcze przez 5 lat kontrakt, a jakoś mu pozwolono. Po co robić sobie burdel w szatni i trzymać zawodnika, który nie chce już tam grać?
15
Trudno nie być smutnym, jak przyjeżdża po ciebie pociąg o nazwie FC Barcelona, ale nie możesz do niego wsiąść, bo obecny pracodawca nie liczy się z twoim marzeniem.
0
Dług Benedito został już spłacony. Czytałem bodajże wywiad z Benedito i przyznał, że zapłacił zaległe zobowiązania.
0
Ja jestem ciekaw jak Barcą dowodziłby Benedito. Laporta wiemy jaki był, Bartomeu wiemy jaki jest. Z tego co pamiętam miał bardzo oszczędny plan..
6
Breaking Bad
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
91
1 września, dziś Benedito składa papiery o wotum nieufności wobec zarządu. Benedito musisz!
6
Mając taki wór pieniędzy jakim dysponuje Barca obecnie to powinien tu biegać i Neymar i Verratti. Transfery typu Coutinho to zamyka się w lipcu. Popełniono ogromny błąd nie kupując nikogo wcześniej zanim odszedł Neymar. Sami sobie winni
1
Bartomeu i jego kumple nie zrobili nic w dwa miesiące i teraz nagle obudzili się z ręką w nocniku
2
LFC i BVB to średniacy?
1
Newcastle.
1
Gdyby istniało coś takiego jak pewniaczki, to bukmacherzy już dawno by ogłosili upadłość