Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeśli nie kupią zastępcy, to o Coutinho można zapomnieć..
0
Fakt. To potrwa nawet gdyby wotum przeszło
0
Najwcześniej pod koniec września ;)
1
Dokładnie. Jak przychodzi mecz z nami to gra naprawdę dobrze
0
Najpierw to zgodzić mu się sam Turek, a on swojej pensji nie obnizy ani o jedno euro
10
Mamy czas ;D
0
Niezły żart ze strony Bartomeu. Vermaelen powinien dobrowolnie rozwiązać kontrakt, bo facet zbudowany jest ze szkła
2
Facet jednak siedzi i kasiorkę trzepie..
4
W takim razie dlaczego nie kupiono Inigo....
2
Póki nie ma oficjalnych informacji to nie pisz tak, jakby było wszystko wiadomo.
0
8
0
Źródło?
1
Ja jestem ciekaw co z turanem, bo jego już tu nid powinno być
0
Ale chyba gdyby Bolt biegł o kulach
1
Ter Stegen.
0
Pique ława.
0
Barcelonie potrzebny jest Messi w swoim najlepszym wydaniu.
34
nie
3
Mój wziął się od pseudonimu w szkole, gdy nie chciałem podać koledze piłki ;) Nazwał mnie lisek chytrusek i tak zostało ;)
0
Musisz powiedzieć dziewczynie, że twoją miłością jest także Barcelona i możesz z nią razem obejrzeć mecz ;)
0
Może Vidal na prawym skrzydle, a Roberto na PO xD
0
Vidal wygląda na to, że na skrzydle
2
Brak Semedo...
1
Transfer kwestią godzin.
Do końca okienka zostało 151 godzin. OFFICIAL.
0
No dziwny ruch zarządu, aczkolwiek to wygląda na akt desperacji przed dymisją zarządu
1
Bardzo ciekawy acz stary artykuł o piłkarzach spoza UE w LL
http://olemagazyn.pl/limity-obcokrajowcow-w-la-liga/
0
Oglądał ktoś może serial The Following? Warty oglądania?
1
Coutinho is coming...
12
OFICJALNIE: Dembele będzie miał koszulkę z numerem 11
0
I w realnym futbolu chyba też tak jest