3

Jeśli nie kupią zastępcy, to o Coutinho można zapomnieć..

0

Fakt. To potrwa nawet gdyby wotum przeszło

0

Najwcześniej pod koniec września ;)

1

Dokładnie. Jak przychodzi mecz z nami to gra naprawdę dobrze

0

Najpierw to zgodzić mu się sam Turek, a on swojej pensji nie obnizy ani o jedno euro

10

Mamy czas ;D

0

Niezły żart ze strony Bartomeu. Vermaelen powinien dobrowolnie rozwiązać kontrakt, bo facet zbudowany jest ze szkła

2

Facet jednak siedzi i kasiorkę trzepie..

4

W takim razie dlaczego nie kupiono Inigo....

2

Póki nie ma oficjalnych informacji to nie pisz tak, jakby było wszystko wiadomo.

0

8

0

Źródło?

1

Ja jestem ciekaw co z turanem, bo jego już tu nid powinno być

0

Ale chyba gdyby Bolt biegł o kulach

1

Ter Stegen.

0

Pique ława.

0

Barcelonie potrzebny jest Messi w swoim najlepszym wydaniu.

34

nie

3

Mój wziął się od pseudonimu w szkole, gdy nie chciałem podać koledze piłki ;) Nazwał mnie lisek chytrusek i tak zostało ;)

0

Musisz powiedzieć dziewczynie, że twoją miłością jest także Barcelona i możesz z nią razem obejrzeć mecz ;)

0

Może Vidal na prawym skrzydle, a Roberto na PO xD

0

Vidal wygląda na to, że na skrzydle

2

Brak Semedo...

1

Transfer kwestią godzin.

Do końca okienka zostało 151 godzin. OFFICIAL.

0

No dziwny ruch zarządu, aczkolwiek to wygląda na akt desperacji przed dymisją zarządu

1

Bardzo ciekawy acz stary artykuł o piłkarzach spoza UE w LL

http://olemagazyn.pl/limity-obcokrajowcow-w-la-liga/

0

Oglądał ktoś może serial The Following? Warty oglądania?

1

Coutinho is coming...

12

OFICJALNIE: Dembele będzie miał koszulkę z numerem 11

0

I w realnym futbolu chyba też tak jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?