0

Spokojnie, liczy się to co będzie w maju

12

6

To jest niesamowite, że do klubu sprowadzony został Deulofeu, który jedyne co potrafi to wypuścić piłkę i ją gonić

7

Messi dziś niesamowicie zmotywowany, cudowny widok

1

Nie dojdzie do wyrzucenia Barcy z LL. Straciłaby na tym nie tylko Barcelona, ale przede wszystkim wszystkie drużyny LL. Ogromna kasa przeszłaby obok nosa, bo kto chciałby oglądać rok rocznie tytuł wygrywający Real?

0

Zostanie wyburzony

0

Nowa ikonka przy nazwie użytkownika ;D

3

Bo nie czują się Hiszpanami, a Katalończykami.

0

Wczoraj słuchałem, że 6 mln mieszkańców z okolic Florydy się ewakuuje, masakra.

2

We Florydę ma uderzyć bodajże jutro?

0

No to sobie rok posiedzi na trybunach, żyć nie umierać

0

A skąd ta pewność? W Polsce niedawno było ok. chyba 300 socios, może jest ktoś z nas uprawniony

7

Według mnie rację absolutną ma Benedito. 14 dni liczonych jest od daty odbioru kart do głosowania. Jedyne co jest wątpliwe, to liczenie sobót jaki dzień roboczy..

0

W końcu jakiś dobry ruch zarządu

0

Na ich miejscu rzuciłbym wszystkie siły na ligę i Puchar Anglii

2

Nie ma takiej opcji

22

Jak co roku

0

"Jeden przed nim, jeden za nim, robiąc tak zwany sandwich"

3

Sezon zaczął się w sierpniu...

4

kto to będzie nadzorował?

0

Wartość klubu to bodaj ponad 3 mld euro

5

Ten Messi to chyba dobry, wziąłbym go ;)

3

Tu chodzi chyba tylko o wartość kadry, a nie klubu

0

Penya to oficjalny fanklub.

3

pamiętam jak na Wielkanoc puścili ;D

1

Socio to członek klubu, który opłaca składkę. Żeby nim się stać trzeba mieć w rodzinie socio lub bodajże 3 lata należeć do penyii

2

Zgadza się. Nowy zarząd byłby za pół roku

0

No Ceballos to chyba nie

0

Mam nadzieje, że 7 pozostanie wolne, a pan Turan odejdzie do Turcji

0

A co ma być. Po podliczeniu wyników, jeśli byłoby 67% za dymisją to zostają wydaleni ze stanowisk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?