Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie, liczy się to co będzie w maju
12
https://pbs.twimg.com/media/DJTUil9XoAAlmxy.jpg:large
Kolejka do wotum nieufności ;D
6
To jest niesamowite, że do klubu sprowadzony został Deulofeu, który jedyne co potrafi to wypuścić piłkę i ją gonić
7
Messi dziś niesamowicie zmotywowany, cudowny widok
1
Nie dojdzie do wyrzucenia Barcy z LL. Straciłaby na tym nie tylko Barcelona, ale przede wszystkim wszystkie drużyny LL. Ogromna kasa przeszłaby obok nosa, bo kto chciałby oglądać rok rocznie tytuł wygrywający Real?
0
Zostanie wyburzony
0
Nowa ikonka przy nazwie użytkownika ;D
3
Bo nie czują się Hiszpanami, a Katalończykami.
0
Wczoraj słuchałem, że 6 mln mieszkańców z okolic Florydy się ewakuuje, masakra.
2
We Florydę ma uderzyć bodajże jutro?
0
No to sobie rok posiedzi na trybunach, żyć nie umierać
0
A skąd ta pewność? W Polsce niedawno było ok. chyba 300 socios, może jest ktoś z nas uprawniony
7
Według mnie rację absolutną ma Benedito. 14 dni liczonych jest od daty odbioru kart do głosowania. Jedyne co jest wątpliwe, to liczenie sobót jaki dzień roboczy..
0
W końcu jakiś dobry ruch zarządu
0
Na ich miejscu rzuciłbym wszystkie siły na ligę i Puchar Anglii
2
Nie ma takiej opcji
22
Jak co roku
0
"Jeden przed nim, jeden za nim, robiąc tak zwany sandwich"
3
Sezon zaczął się w sierpniu...
4
kto to będzie nadzorował?
0
Wartość klubu to bodaj ponad 3 mld euro
5
Ten Messi to chyba dobry, wziąłbym go ;)
3
Tu chodzi chyba tylko o wartość kadry, a nie klubu
0
Penya to oficjalny fanklub.
3
pamiętam jak na Wielkanoc puścili ;D
1
Socio to członek klubu, który opłaca składkę. Żeby nim się stać trzeba mieć w rodzinie socio lub bodajże 3 lata należeć do penyii
2
Zgadza się. Nowy zarząd byłby za pół roku
0
No Ceballos to chyba nie
0
Mam nadzieje, że 7 pozostanie wolne, a pan Turan odejdzie do Turcji
0
A co ma być. Po podliczeniu wyników, jeśli byłoby 67% za dymisją to zostają wydaleni ze stanowisk