Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękny zespół
2
Kusi postawić na Dortmund w LM. U siebiesą mega mocni
0
Own goal ma drugie miejsce z 3 golami na koncie
1
Pierwszy etap zebrania 16,5 tys. podpisów powinien się udać. Problem może być później, by osiągnąć 67% będących za odwołaniem zarządu.
0
Czy planowane na 1 października referendum w Katalonii dalej jest możliwe?
0
1 to zwycięstwo gospodarza, X lub 0 to remis, a 2 to wygrana gości
1
Klub dalej trzyma się daty 27 września godz. 23:30. Benedito 2 października. Koniec końców wydaje się, że sprawę rozstrzygnie sąd
43
Ciekawe jak wczoraj poszło Benedito
14
Remont jest konieczny, aczkolwiek to co widział ten stadion to trudno opisać w kilku zdaniach...
0
Bardzo słabiutki mecz Maffeo, ale Messiego faktycznie dobrzy krył
1
Cavani faktycznie może zagrozić Leo ;)
0
Ciekawe czy Rakieta czy Paulinho na DM...
1
Oby. Wówczas przegoni Raula w liczbie zespołów Ll, którym strzelił przynajmniej jednego gola
16
Oficjalnie: Barca dziś zagra w strojach domowych
0
Dzięki, a skąd masz źródło info? Nigdzie nie mogę znaleźć
0
kto dziś sędzią w meczu w Barcy?
2
W tobie nadzieja Agusti!
0
Kiedy podanie kadry na mecz ?
0
Chyba jest przypisany do laptopa
0
Bardzo dziwne biorąc pod uwagę fakt, iż mają do niej prawa...
0
Fcbarcelona.com.
22
Życzę aby mu się ten plan udał. ;D
21
PSG
1
Póki co rotacje Valverde mnie przekonują. Są przemyślane i nie polega to na wymianie 8 piłkarzy, jak miał w zwyczaju Ernique, a później był klopsy. 2-3 piłkarzy z podstawowej "11" ze średniakami powinno odpoczywać. Once de gala z kolei tylko na topowe mecze w LL i LM.
12
Sprzedanie Moraty, a zostawienie Benzemy to jeden z najgorszych transferów Realu. Na nasze szczęście
0
Ale walczymy o 1,5 mln euro ;D
0
Zbierają codziennie w wyznaczonych punktach
8
wszystkiego dobrego i kochanej żony ;)
0
na e-mail przyszło mi informacja że kończy mi się ważność i mają dla mnie ofertę ;D
0
Ja dzis za 15 zł kupilem na player