Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety, ale to będzie walkower.
0
Za miesiąc gdy wygaśnie mi pakiet, przechodzę na elevensports.pl. I cena jak dawniej 15,90 ;) A szefostwo TVN obejdzie się kaską
0
Franco ożył
0
Jakoś miesiąc temu kupowałem po 15,90 zł. Potem prowadzili nową stronę player i przyszła mi oferta na mejla że mają po 15 zł. Wiec kupiłem. Teraz patrzę a tam 35 zł. Interes życia mi zaproponowali
0
Ja na playerze kupiłem po cenie 15 zł ;p
0
Bardzo słuszna uwaga.
1
Mhm przez jeden walkower może w ogóle do końca sezonu nie będziemy wychodzić na boisko? Brawo.
24
A Unia Europejska niech zajmuje się polityką Polski. (y)
0
Dlatego ja nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy. Dlaczego rząd nie wycofał policji skoro referendum jest nielegalne i niewiążące? Na siłę próbują coś udowodnić Katalończykom..
1
Wyjść, rozjechać Las Palmas w pył i dać kibicom wyrazić swoją opinię.
0
Z byłych Xavi też mocno wspiera niepodległość.
0
Zarząd Barcy teraz ma nie lada problem. Władze LL nie zgodziły się na przełożenie meczu, a nie wyjście na murawę to walkower dla Las Palmas. Z jednej strony to cenne punkty, a z drugiej walka o demokracje.
0
Nikomu się nie opłaca, ale bardziej stratny byłby Madryt. Katalonia dałaby sobie radę bez Hiszpanii, za to Hiszpania bez Katalonii nie.
0
Jak mają nie wpływać skoro CN to niegdyś jedyne miejsce gdzie pozwolono rozmawiać po katalońsku. Barca od zawsze jest za niepodległym państwem
0
Taka prawda. Aczkolwiek Rajoy zapłaci za to posadą
1
Konstytucja.
0
Jedno jest pewne. Nienawiść Katalończyków do obecnych zarządów nie spadnie. Po tym jak policja traktuje swoich obywatelów to trudno uwierzyć ze mamy XXI wiek
0
Możliwe, że mecz przełożony. Masakra co tam sie wyrabia. Policja bije nawet starszych ludzi, ktorzy chcą demokracji
16
Burmistrz Barcelony Ada Colau na Twitterze: Nasz tchórzliwy prezydent otoczył nasze miasto policją. Barcelona to miasto pokoju, nie boimy się.
0
Ja bym nie ryzykował. Las Palmas gra ofensywny futbol i duża szansa, że strzelą
1
Swoją drogą dzisiejsze referendum w Katalonii otwiera drogę dla innych państw. Wiele słyszy się chociażby o Belgii czy Kraju Basków
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A ty myślisz, że jeden lokal jest tylko otwarty?
0
które?
1
Katalonia: Ogromne kolejki do urn. Otwartych około 1000 lokali wyborczych
0
Referendum zostanie uznane za nieważne i żadne państwo nie uzna niepodległości Katalonii
0
Z pewnością obejrzę. Po seansie na pewno się odezwę ;)
3
Pewnie wielu z was widziało film "Niezwyciężeni". Jakie macie opinie na jego temat? Oczywiście jest nieco podkoloryzowany, ale robi niesamowite wrażenie. Pokazuje ile nasz naród przeszedł i to, że nikt nam nic nie dał. Przeciwnie to nam zabrano. Jednego czego nam nigdy nie odebrano to wiary w to, że nie zginiemy. Polacy to bohaterowie. Gdyby nie nasi przodkowie dzisiejsza Europa mogłaby wyglądać z goła inaczej.
0
Powołanie Illary to chyba jakiś nieśmieszny żart
1
Z Barcelony do Francji to jest bardzo blisko.