0

Niestety, ale to będzie walkower.

0

Za miesiąc gdy wygaśnie mi pakiet, przechodzę na elevensports.pl. I cena jak dawniej 15,90 ;) A szefostwo TVN obejdzie się kaską

0

Franco ożył

0

Jakoś miesiąc temu kupowałem po 15,90 zł. Potem prowadzili nową stronę player i przyszła mi oferta na mejla że mają po 15 zł. Wiec kupiłem. Teraz patrzę a tam 35 zł. Interes życia mi zaproponowali

0

Ja na playerze kupiłem po cenie 15 zł ;p

0

Bardzo słuszna uwaga.

1

Mhm przez jeden walkower może w ogóle do końca sezonu nie będziemy wychodzić na boisko? Brawo.

24

A Unia Europejska niech zajmuje się polityką Polski. (y)

0

Dlatego ja nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy. Dlaczego rząd nie wycofał policji skoro referendum jest nielegalne i niewiążące? Na siłę próbują coś udowodnić Katalończykom..

1

Wyjść, rozjechać Las Palmas w pył i dać kibicom wyrazić swoją opinię.

0

Z byłych Xavi też mocno wspiera niepodległość.

0

Zarząd Barcy teraz ma nie lada problem. Władze LL nie zgodziły się na przełożenie meczu, a nie wyjście na murawę to walkower dla Las Palmas. Z jednej strony to cenne punkty, a z drugiej walka o demokracje.

0

Nikomu się nie opłaca, ale bardziej stratny byłby Madryt. Katalonia dałaby sobie radę bez Hiszpanii, za to Hiszpania bez Katalonii nie.

0

Jak mają nie wpływać skoro CN to niegdyś jedyne miejsce gdzie pozwolono rozmawiać po katalońsku. Barca od zawsze jest za niepodległym państwem

0

Taka prawda. Aczkolwiek Rajoy zapłaci za to posadą

1

Konstytucja.

0

Jedno jest pewne. Nienawiść Katalończyków do obecnych zarządów nie spadnie. Po tym jak policja traktuje swoich obywatelów to trudno uwierzyć ze mamy XXI wiek

0

Możliwe, że mecz przełożony. Masakra co tam sie wyrabia. Policja bije nawet starszych ludzi, ktorzy chcą demokracji

16

Burmistrz Barcelony Ada Colau na Twitterze: Nasz tchórzliwy prezydent otoczył nasze miasto policją. Barcelona to miasto pokoju, nie boimy się.

0

Ja bym nie ryzykował. Las Palmas gra ofensywny futbol i duża szansa, że strzelą

1

Swoją drogą dzisiejsze referendum w Katalonii otwiera drogę dla innych państw. Wiele słyszy się chociażby o Belgii czy Kraju Basków

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A ty myślisz, że jeden lokal jest tylko otwarty?

0

które?

1

Katalonia: Ogromne kolejki do urn. Otwartych około 1000 lokali wyborczych

0

Referendum zostanie uznane za nieważne i żadne państwo nie uzna niepodległości Katalonii

0

Z pewnością obejrzę. Po seansie na pewno się odezwę ;)

3

Pewnie wielu z was widziało film "Niezwyciężeni". Jakie macie opinie na jego temat? Oczywiście jest nieco podkoloryzowany, ale robi niesamowite wrażenie. Pokazuje ile nasz naród przeszedł i to, że nikt nam nic nie dał. Przeciwnie to nam zabrano. Jednego czego nam nigdy nie odebrano to wiary w to, że nie zginiemy. Polacy to bohaterowie. Gdyby nie nasi przodkowie dzisiejsza Europa mogłaby wyglądać z goła inaczej.

0

Powołanie Illary to chyba jakiś nieśmieszny żart

1

Z Barcelony do Francji to jest bardzo blisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?