1

Napisałem Europie, nie świecie. W takim razie jakie są niby ładniejsze? Może nasza Wa-wa.

1

Chyba wiadomo, że nie da się być w każdym? Zwiedza się na tyle ile pozwala budżet. Mi pozwolił obecnie na te 3.

0

Byłem w Budapeszcie, Londynie i Barcelonie. Jak dla mnie Barcelona nie ma sobie równych jeśli chodzi o klimat, kulturę ludzi jak i same widoki miasta

12

Oto dowód na to, że Barcelona to najpiękniejsze miasto w Europie ;)

https://zapodaj.net/310df161471ec.jpg.html

4

Dembele póki co nie pokazał za wiele... Po za tym poważnie Pique?

0

Ależ suę zrobiła solidna paka w Barcy B. Czas dać im szansę w 1 drużynie

1

W meczu z Murcią mam nadzieje, że pograją młodzi. Mamy środek października, a Alena nie zagrał nawet jednego meczu w pierwszej drużynie..

0

0

Jest odnośnik ZAGŁOSUJ!

0

Minus Pique, bo myśli że jest siatkarzem. Na plus Digne, Umtiti i znakomity Paulinho

21

XD.

0

To była bardzo dobra decyzja sędziego. Ewidentny ruch ręki do piłki

0

Świetnie młodzi radzą sobie. Po 3 meczach komplet punktów ;)

0

Był do wyjęcia Sanchez...

0

A może by tak setną w LM? ;) Czemu nie ;P

1

1.01 na BarcaInfo

0

Czytając ten wywiad chciałem by się nie kończył. Petarda ;)

0

Mam nadzieje, że Valverde nie będzie kombinował tylko zagra Digne

0

Sergio Busquets.

0

Ale pecha ma znów Szwecja..

0

A to nie jest czasem Juanjo Brau?

0

twój avatar to mistrzostwo ;D co na niego patrzę to banan na twarzy ;D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Pewnie wielu z was zastanawiało czemu na każdym kroku w Barcelonie czuć zapach trawy. Ot wyjaśnienie: http://www.zawszenawakacjach.pl/marihuana-hiszpania/

;)

0

Dzisiaj wstałem o 5 do pracy, wychodzę na dwór a tu niespodzianka i ciepło. Oby było jak najdłużej słonecznie ;)

1

może o 15? ;)

6

Breaking Bad, Prison Break

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Polecam LG, sam mam z tej marki i tv poezja

1

Zwykle to córcie są tatusia a synowie mamusi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?