Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Napisałem Europie, nie świecie. W takim razie jakie są niby ładniejsze? Może nasza Wa-wa.
1
Chyba wiadomo, że nie da się być w każdym? Zwiedza się na tyle ile pozwala budżet. Mi pozwolił obecnie na te 3.
0
Byłem w Budapeszcie, Londynie i Barcelonie. Jak dla mnie Barcelona nie ma sobie równych jeśli chodzi o klimat, kulturę ludzi jak i same widoki miasta
12
Oto dowód na to, że Barcelona to najpiękniejsze miasto w Europie ;)
https://zapodaj.net/310df161471ec.jpg.html
4
Dembele póki co nie pokazał za wiele... Po za tym poważnie Pique?
0
Ależ suę zrobiła solidna paka w Barcy B. Czas dać im szansę w 1 drużynie
1
W meczu z Murcią mam nadzieje, że pograją młodzi. Mamy środek października, a Alena nie zagrał nawet jednego meczu w pierwszej drużynie..
0
http://ifotos.pl/z/qrwsrps
0
Jest odnośnik ZAGŁOSUJ!
0
Minus Pique, bo myśli że jest siatkarzem. Na plus Digne, Umtiti i znakomity Paulinho
21
XD.
0
To była bardzo dobra decyzja sędziego. Ewidentny ruch ręki do piłki
0
Świetnie młodzi radzą sobie. Po 3 meczach komplet punktów ;)
0
Był do wyjęcia Sanchez...
0
A może by tak setną w LM? ;) Czemu nie ;P
1
1.01 na BarcaInfo
0
Czytając ten wywiad chciałem by się nie kończył. Petarda ;)
0
Mam nadzieje, że Valverde nie będzie kombinował tylko zagra Digne
0
Sergio Busquets.
0
Ale pecha ma znów Szwecja..
0
A to nie jest czasem Juanjo Brau?
0
twój avatar to mistrzostwo ;D co na niego patrzę to banan na twarzy ;D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Pewnie wielu z was zastanawiało czemu na każdym kroku w Barcelonie czuć zapach trawy. Ot wyjaśnienie: http://www.zawszenawakacjach.pl/marihuana-hiszpania/
;)
0
Dzisiaj wstałem o 5 do pracy, wychodzę na dwór a tu niespodzianka i ciepło. Oby było jak najdłużej słonecznie ;)
1
może o 15? ;)
6
Breaking Bad, Prison Break
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Polecam LG, sam mam z tej marki i tv poezja
1
Zwykle to córcie są tatusia a synowie mamusi ;)