40

Narzeczonej się nudziło :)

https://zapodaj.net/d6344c3617cf9.jpg.html

3

Ceny są zaporowe, często równe cenom tv

0

Iniesta, Roberto, Vidal, Rafinha, Turan, Dembele.. przecież to jest jakaś masakra

3

Jestem ciekaw co z Turanem. Facet dalej leczy kontuzje?

0

Przerwa na reprezentacje nas trochę ratuje, ale nie wygląda to najlepiej.

0

Prawdopodobnie w tym miesiącu

0

skąd info, że Barca z Murcią gra o 20?

2

Urus powinien poddać się zabiegowi. Prawdopodobnie boi się dawać maksa ze względu na kolano. Każdy mecz to ryzyko poważnego urazu, który wykluczy go gry nawet na kilka miesięcy

16

Nie ma co dramatyzować. Lepiej zremisować w grupie w LM niż w sobotę w lidze ;)

0

Real wygra

9

przyjadą na Camp Nou i dostaną bęcki ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zaraz składy i mam nadzieje, że będzie Roberto w pomocy. Zresztą... to tylko takie moje nieskromne marzenie.

0

Coś fenomenalnego.

0

Aktualnie bez dwóch zdań. Podniesienie klauzuli to u niego obowiązek, bo szejk przyjdzie jak po swoje i chłopakowi zniszczy karierę.

0

Denuvo to dramat. Nie ma co się oszukiwać ;)

0

Z tego co pamiętam zwykle było w październiku. Dotychczas nic nie było słychać, więc chyba będzie w listopadzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Rekord goli w el Clasico. Co jak co, ale ten rekord jest genialny

2

Nie do końca. W LM grają do ostatniej sekundy meczu i często to im przynosi zysk

0

Polecam zobaczyć zakładke Futbol base. Tam świeżo po aktualizacji i kilka bardzo ciekawych nazwisk.

3

Wiedzieliście, że Daniel Gudjohnsen, syn Eidura Gudjohnsena jest w szkółce Barcy? Konkretnie gra w Alevi B. Z kolei syn Patricka Kluiverta - Shane gra w Alevi C. Obaj są napastnikami.

0

Umtiti ta sama sytuacja

2

Messi zaliczył już 3 kluczowe podania, facet jest niemożliwy

19

Jeden mecz ze słabą Murcią to stawianie na młodzież? Stawianie na młodzież to dziś byłoby wystawienie Oriola w wyjściowej "11"

0

Nie ta dyscyplina ;D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie, FCBarca.com wówczas lepiej wyglądała niż dzisiejszy notatnik ;)

13

Wyląda jak 10latek ;)

0

Zagrał albo 189 meczów, albo około 190. Zdecyduj się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?